Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolejny udany wakacyjny wypadzik, tym razem do hr i pykło następne 2 tyś km 🙂

 

pag3.jpg

pag4.jpg

pag6.jpg

pag8.jpg

pag9.jpg

pag10.jpg

20250831_234946.jpg

Edytowane przez D4NTE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Poszukiwania na secik zimowy uważam za zakończony. Sezon zima 2025/26 będzie na kole z modelu s4 b9 😍 Oczywiście nowych 😝

 

 

 

Screenshot_20250914_152656_Gallery.jpg

IMG-20250912-WA0011.jpg

IMG-20250912-WA0012.jpg

IMG-20250912-WA0016.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Na B8 jakoś mnie nie przekonują, ale może na B9 będzie dobrze wyglądało:cool1:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Na B8 jakoś mnie nie przekonują, ale może na B9 będzie dobrze wyglądało:cool1:

Ostatnio w salonie tak się eska prezentowała 

Screenshot_20250912_194831_Facebook.jpg

Opublikowano

Bardzo ładny wzór felgi na żywo inaczej się prezentują . Mam nowy komplet zresztą jak wiesz Sebastian 👍

Opublikowano
4 godziny temu, D4NTE napisał(a):

Ostatnio w salonie tak się eska prezentowała

Nawet fajnie.

Opublikowano

Mam je fabrycznie w S4 i na żywo wyglądają bardzo fajnie

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.09.2025 o 17:45, marcin_o23 napisał(a):

Mam je fabrycznie w S4 i na żywo wyglądają bardzo fajnie

 

My z Pawłem mieliśmy je z 5 lat temu w B8semkach.

Na żywo kolor tych kół jest świetny. Chyba z  sentymentu je kupiliśmy teraz ponownie (nie umawiając się wcześniej z @dobry1).😆

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

No bo wzór jakiś świeży nie jest ale wygląda dobrze i się trzyma, nie zestarzał się

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, marcin_o23 napisał(a):

No bo wzór jakiś świeży nie jest ale wygląda dobrze i się trzyma, nie zestarzał się

No i nie był jakoś rozpromowany jak np rotor

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś dzionek poświęcony dla smerfa... 

Przegląd roczny załatwiony, mycie ręczne a na koniec zmiana obuwia na zimowe wraz z kilkoma detalikami z katalogu Audi exclusive 🤩

 

20251025_130856.jpg

20251025_130918.jpg

20251025_131043.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

Na koniec szybka sesja jesienno-zimowa 🙃

 

20251025_151426.jpg

20251025_151224.jpg

20251025_151248.jpg

20251025_151404.jpg

20251025_151331.jpg

20251025_151351.jpg

20251025_151320.jpg

20251025_151240.jpg

20251025_151440.jpg

20251025_151412.jpg

20251025_151450.jpg

20251025_151324.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Wszystkie nowe gadżety wpadły w zimówki na bogato 👍

Opublikowano

Już zimujesz? Szybko. Ale sam myśle na dniach zmienić już...

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kris_91 napisał(a):

Już zimujesz? Szybko. Ale sam myśle na dniach zmienić już...

Tak, rano już bliżej zera niż 10. Na długi weekend może w góry wyskoczymy a tam już śnieg leży 🙂

Wczoraj jeszcze nowy olej oraz komplet filtrów wpadł na pokład.  

Screenshot_20251028_110032_Gallery.jpg

Edytowane przez D4NTE

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Powitać w 2026 roku klubowicze 🥳

Do smerfa mikołaj dotarł dopiero dziś ale powinien być zadowolony 😜

Korek wlewu paliwa Audi Sport Aluminium oem 8Y0071000. 

Pasuje p&p, zmiana zajęła minutkę 😅

 

Screenshot_20260103_221207_Allegro.jpg

20260103_200340.jpg

20260103_200337.jpg

Opublikowano

To już jest chyba ten moment kiedy nie ma co więcej robić przy aucie? :D Szanuje za pomysł. :D

Opublikowano

Haha dobrze powiedziane :)

Opublikowano
  • Autor

 

W dniu 5.01.2026 o 23:17, KonradA4troop napisał(a):

To już jest chyba ten moment kiedy nie ma co więcej robić przy aucie? :D Szanuje za pomysł. :D

Chyba tak 😃 Pozostało cieszyć się jazdą ewentualnie zmieniać co sezon fele 🙃

20260116_160454.jpg

20260116_160442.jpg

Edytowane przez D4NTE

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.01.2026 o 20:39, wojteksuwałki napisał(a):

Haha dobrze powiedziane :)

Jako że już po gwarancji wpadł program od vtech 😅

20260302_153316.jpg

20260302_144817.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.