Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż bluetooth audi rns-e audi navigations plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marne szanse abyś miał instalację bez modułu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć. Wracam do tematu na dobre.

Zakupiłem wkońcu  na Ali bluetooth przez AUX taki o. 

Przyjdzie na dniach. Jak i gdzie te kable wpiąć aby mialo ręce i nogi.

To chyba najlepiej plus jak włączy się zapłon? Jeżeli ktoś jest kumaty w tym proszę do pomoc. Najlepiej konkretnie.

Lutować czy szybkozlaczka wystarczy?

Screenshot_2020-06-01-12-37-51-540_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

IMG_20200520_163427.jpg

IMG_20200520_163839.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, Bogi.. napisał:

Przyjdzie na dniach. Jak i gdzie te kable wpiąć aby mialo ręce i nogi.

To chyba najlepiej plus jak włączy się zapłon? Jeżeli ktoś jest kumaty w tym proszę do pomoc. Najlepiej konkretnie.

Lutować czy szybkozlaczka wystarczy?

Czerwony z modułu pod pin 13 kostka D,czarny z modułu pod pin 12 kostka D

Ogólnie szybkozłączki to szajs,rozpinają się i przy ich montażu uszkadza się żyły przewodów. Lutowanie w tym miejscu tez lipa bo są tam liczne drgania a miękkie żyły miedziane usztywniają się w okolicy lutów i pękają po czasie. Najlepsza opcja to odciąć stary pin i zacisnąć dodatkowy przewód wraz z oryginalnym na nowym pinie. Jak nie masz ani pinów ani zaciskarki to po prostu rozetnij izolacje wzdłuż przewodu około 3cm,wyciągnij żyłę przewodu i solidnie skręć jedną z drugą. Zabezpiecz izolacją i będzie lepiej niż z jakimiś szybkozłączkami

Opublikowano
  • Autor

Okej.Super.Dziekuje. a to się będzie załączać przy włączeniu radia nie zapłonu tak?

Jeszcze raz dziękuję

Opublikowano
53 minuty temu, Bogi.. napisał:

Okej.Super.Dziekuje. a to się będzie załączać przy włączeniu radia nie zapłonu tak?

Jeszcze raz dziękuję

+12V jest z pinu który zasila wzmacniacz,czyli moduł zostaje zasilony od razu po odblokowaniu zamków auta. Natomiast napięcie na tym pinie znika chwile po zablokowaniu auta. Więc zadziała na wyłączonym zapłonie,ale nie pociągnie żadnego prądu gdy auto jest zamknięte. 

Opublikowano
  • Autor

Oki. ???. Jak ogarnę temat napisze. Dziękuję

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 4.08.2020 o 20:28, Bogi.. napisał:

Oki. ???. Jak ogarnę temat napisze. Dziękuję

Czyli nie udało się ogarnąć?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam u siebie w to gniazdo wpiętą kostke z wiązką i tego bluetooth jako aux nie mam gdzie wpiąć. Co robić?

P_20210212_143954.jpg

Opublikowano
45 minut temu, bosniak_sg napisał:

Panowie mam u siebie w to gniazdo wpiętą kostke z wiązką i tego bluetooth jako aux nie mam gdzie wpiąć. Co robić?

P_20210212_143954.jpg

Czy to Tobie na messengerze nie pisałem co masz zrobić? Otworzyć tą fabryczną kostkę i zobacz które piny są już obsadzone.

Opublikowano

No tak, a jak się pokrywają to co wtedy?

 

Opublikowano
52 minuty temu, bosniak_sg napisał:

No tak, a jak się pokrywają to co wtedy?

 

Wybierasz czy chcesz mieć tuner tv którego nie używasz czy mieć dźwięk z aux.

Opcja numer 2 to kup zmieniarkę BT. Wówczas nie  będzie problemu 

  • 3 lata później...
Opublikowano

Podłączyłem dzisiaj tą zmieniarkę wefa i łączy się z telefonem ale nie ma dźwięku? Jaka może być tego przyczyna. Po podłączeniu tej wtyczki wefa do radia i włączeniu radia od razu pojawiła się zmieniarka bez żadnego kodowania. Czy trzeba zmienić może jakieś kodowanie? Proszę o pomoc.

Opublikowano

Samo z siebie nie poleci, musisz wejść w radiu na zmieniarkę płyt CD/źródło dźwięku i wybrać cd1, czy które tam jest na samej górze.

Opublikowano

Włączam w radiu zmieniarkę i pisze cd7 pusty. I nic nie gra. 

 

Pomoże ktoś co może być nie tak że nie działa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.