Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Immo problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy jest ktoś może z okolicy Warszawy co ogarnie wywalenie immo? Cały czas mam błąd że gubi sygnał i utrudnia mi to odpalenie auta. 

Opublikowano
  • Autor

ewentualnie może ktoś miał styczność z takim urządzeniem ? niby na allegro same pozytywy ale czy to przejdzie w a4 b6 ?

 

 

Emulator-immobilizera-emu-immo-grupa-VW-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 65 zł - Emulator immobilizera emu immo grupa VW Audi VAG (7149769446). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano

Jak chcesz mieć źródło pobierania lewego prądu to zakładaj :)

Opublikowano
  • Autor

Pytanie ile to ciągnie. Bo jeśli rozwiąże mi to  problem za 60pln i nie będzie rozładowywało aku to czemu nie? :)

Opublikowano

Tanie rozwiązania nigdy nie są dobre na dłuższą metę. Dogadaj się z kimś na grupie z okolic Warszawy a za pół darmo wywalą Ci immo.

Opublikowano

Nie kombinuj tylko napraw usterkę,albo to antena od immo albo transponder. Naprawa we własnym zakresie to koszt jakieś 20 zł.

Opublikowano
  • Autor

Ok chętnie ja naprawie. Pomożesz? Od czego zacząć? Kod błędu? Ewentualnie co sprawdzić i jak. 

Dzięki 

 

Opublikowano

Pierw błędy z zegarów/silnika

Opublikowano
  • Autor

Ok. poleciałem zrobić diagnostykę i w silniku jest jeden błąd :

17978 -  Engine Start Blocked by Immobilizer
        P1570 - 35-10 -   - - Intermittent

natomiast w zegarach są dwa :

2 Faults Found:
01176 -  Key
        07-10 -  Signal too Low - Intermittent
01331 -  Door Control Module; Driver Side (J386)
        49-10 -  No Communications - Intermittent.

oczywiście dało się skasować.

Opublikowano

kupić VAG Commandera za parę zł, wyłączyć immo i na spokojnie szukać potem problemu... w EDC15 to jest prosta sprawa...

Opublikowano
  • Autor

Kamil podpowiesz co dokładnie kupić? Jakiś link z allegro? Byłbym wdzięczny. Czy immo da się wyłączyć vcdsem czy do tego trzeba szukać inny program? 

Opublikowano

Zapytaj kogos na grupie czy Ci nie pomoze w dziale zloty i spoty ;) jak nie suzkaj VAG K+CAN Commander 1.4 - nim bez problemu wyłączysz immo w EDC15.

U nas maja chore ceny z te interfejsy, ja brałem za grosze z ali...

Opublikowano
  • Autor

Yhm. Dzięki za pomoc. Zaczynam kumać o co chodzi. Wolę kupić kabel za 150 zł i zrobić to sam i się czegoś nauczyć niz płacić kolesiowi ktory zrobi to samo za 400zl. A kabel zawsze się przyda. Zamówie kabel i napisze czy udało się to wywalić. Znalazłem nawet film na YouTube jak gość wywala to Commanderem więc powinno się udać. 

 

Opublikowano

Przy takim kodzie usterki spróbował bym wrzucić nową pastylkę do klucza i przypisać tylko pin potrzebny więc jeśli nie ma to bez kabla się nie obejdzie. 

Opublikowano
  • Autor

Kodu do klucza niestety nie mam.Kabel już zamówiony. Po przestudiowaniu programu commander wydaje się to banalne. Napisze w tyg czy operacja się powiodła.Przy okazji sprawdzę realny stan licznika bo to też mnie zawsze ciekawiło ile tam tych Km przekręcili chamy :D

Opublikowano

Jak Kamil pisał warto szukać przyczyny dlatego napisałem co warto sprawdzić za 10zl. Jak immo wyłączysz to każdy będzie mógł samochód gwoździem odpalić. 

Opublikowano

Nie sprawdzisz stanu bo w tych sterownikach się przebieg nie zapisywał... Będziesz miał wartość 0.

Probowalem tam wklepywać aktualny stan i sprawdzić czy zacznie liczyć, ale d*pa po wgraniu, zgraniu wsadu znowu 0

Opublikowano
  • Autor

Koledzy immo narazie wyłączę a jak będę miał kabel i trochę czasu to spróbuję wymienić ta pastylkę. Oczywiście muszę to przestudiować co i jak. Narazie wiem że muszę wyciągnąć kod PIN z licznika i przypisać go do nowej pastylki. Bede napewno próbował i jeśli będą sukcesy to opisywał je tu na forum z fotorelacją żeby pomóc innym. 

Opublikowano
  • Autor

Koledzy jestem niestety po nie udanej probie wyłączenia immo. Kupiłem kabel vag commander 1.4 (china) auto się łączy wszytko fajnie. Niestety po odczytaniu EEPROM przycisk immo ON/OFF jest dalej zablokowany. poniżej wklejam screen jak to powinno wyglądać . Robiłem to wszystko według filmików na youtube. Tam wszystkim działa a u mnie już nie.

 

W dniu 14.06.2020 o 10:51, kamil-vag napisał:

Zapytaj kogos na grupie czy Ci nie pomoze w dziale zloty i spoty ;) jak nie suzkaj VAG K+CAN Commander 1.4 - nim bez problemu wyłączysz immo w EDC15.

U nas maja chore ceny z te interfejsy, ja brałem za grosze z ali...

Kamil pomożesz bo już mi ręce opadają. Może to być wina kabla ?

 

image.png

 

Opublikowano

Spróbuj może inny soft: 

Setup VAG K+CAN COMMANDER 1.4.exe

Jak zgrasz ten wsad to pokazuje Ci Login ? 

Jak tak kliknij save to file i zapisz na dysku i wrzuć tutaj...

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.