Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T BFB Q GRAY


FiFfson

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładna sztuka, kolor jak moja :)

Pokaż zdjęcie z tyłu bo ciekaw jestem tych dokładek "rekin". Czy dobrze widzę, że brakuje logo na klapie? Nigdy mnie się to nie podobało, ale kwestia gustu - każdy robi pod siebie. Co do przedniej dokładki faktycznie mocno wystaje - też o niej myślałem i tutaj mam pytanie, dało się ją głębiej zamontować czy taki stan jak u Ciebie to jedyny możliwy?

Bardzo ciekawe plany, na pewno będę zaglądać i życzę powodzenia z modami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko kupiłem już z usuniętym logiem, ale myślę o jego montażu, tylko czasu trochę brak. Można ją spokojnie osadzić głębiej, ja chciałem koniec zderzaka równo z rozpoczęciem się tego spadku na dokładce. Zrobię ci zdjęcia płetw i ile można jeszcze wsunąć dokładkę jak wyjdę z pracy. Polecam ogólnie montowanie jej na śruby które dają w zestawie, niedawno miałem wypad nad morze i dokładka trzyma się jak wściekła.

Dzięki i Tobie również powodzenia w tej wspaniałej zabawie jaką jest dłubanie w aucie :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa przesyłka wpadła od SidMotorSport: Wtryski 525. Zbieramy graty powoli :banan:

IMG_20200905_112848.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat żyje nie umarł, ostatnio zrobiony serwis olejowy, filtry (przy okazji serwis olejowo filtrowy bobika Citroena C1 mojej dziewczyny) i pełen wydech przelot kwas 2.5 cala. Tip zamówiony u Custom Hoffman @Hoffmanbędzie we wtorek wysłany i była już rozmowa Geremi VAG Garage, w środę rwę swoją turbinę i będzie hybryda. Filmiki z próbką dźwięku niżej. :banan: Niestety mój telefon nie oddaje prawdziwego dźwięku na żywo brzmi lepiej. 

IMG_20201014_153325.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, używania auta do codziennej jazdy i transportu wielu rzeczy wpadła dzisiaj mata bagażnika, pod komplet dywaników, które już trochę sprawdziłem i jakościowo są mega.

IMG_20201120_134539.jpg

IMG_20201120_134542.jpg

IMG_20201120_135034.jpg

IMG_20201120_135053.jpg

IMG_20201120_135203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś więcej opisać o tym przelocie 2,5 cala? Ciekawie brzmi jak na 1.8T a interesuje mnie ilość tłumików, marka i jakie odczucia przy takiej normalnej jeździe? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze z radości jak go odbierałem zapomniałem się zapytać jak to wygląda od spodu :grin:. Moim zdaniem przy normalnej jeździe jest ok, głównie jeżdżę po mieście i nie wydaje mi się bardzo głośny. Zauważyłem, że po rozgrzaniu jest ciszej, na zimnym trochę głośniej. Niedługo wpadam do mojego kolegi mechanika porobię foty na podnośniku jak to wygląda, wydaje mi się że tłumiki są z WM Motorsport. No i cenowo wyszło spoko bo zapłaciłem 2800 zł. Ogólnie dźwięk jest realnie jeszcze lepszy. Co do dźwięku to parę osób już pytało o wydech i byli w szoku że pod maską siedzi 1.8T :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wydechu tak jak obiecałem.

Ostatnio wleciało turbo hybryda k03 od Geremiego najmocniejsza wersja Extream.

Autko już wystrojone.

Najbliższe plany to kolorowy fis + vfiz i kierownica z multi.

Dalsze plany pakiet DTM, który nie daje mi spokoju  + zmiana foteli na jakieś lżejsze.

IMG_20201209_111955.jpg

IMG_20201209_112038.jpg

IMG_20210202_155027.jpg

IMG_20210202_155111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bd zadowolony bo już pare osób tutaj mocno się przejechało na tych hybrydach od niego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Ciekawe czy bd zadowolony bo już pare osób tutaj mocno się przejechało na tych hybrydach od niego.

Pozdrawiam.

Sam ciekaw jestem, bo tu na forum dużo osób średnio zadowolonych z tych hybryd, za to na fb zdecydowana większość zadowolona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cysiek18 napisał:

Sam ciekaw jestem, bo tu na forum dużo osób średnio zadowolonych z tych hybryd, za to na fb zdecydowana większość zadowolona. 

Zależy jak trafisz chyba. Ja mam i już rok śmiga bez ubytku oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kresek jeszcze nie mam. Będę się starał na dniach umówić na hamowni. Muszę je zrobić bo ostatnio poczułem zapach sprzęgła a założyłem oryginalny komplet z dwumasą od AWX-a, który wg. forum starcza na 400 Nm w Quattro spokojnie. Gdzieś na forum wyczytałem, że ktoś je wzmacniał u Radzikowskiego, ale po telefonie usłyszałem, że z dociskiem w tym zestawie nie da się nic zrobić.

Co do hybrydy zobaczymy co pokaże czas. Odczucia na ten moment są mega, ostatnio więcej jeżdżę dla zabawy niż jako daily, także turbo nie ma lekko.

Mam gdzieś w głowie, że silnik ma już trochę lat i w razie awarii zrobię remont + kute korby i do tego dorzucę już jakieś turbo  Garretta. Wiadomo że w takiej sytuacji pakiety DTM i inne zabawy będą musiały poczekać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreski niestety dalej nie zrobione bo pojawiła się jakaś mała nieszczelność na dolocie, a na ten moment nie mam gdzie zwalić zderzaka I pogrzebać.

Z racji umierającego licznika kupiłem używany z kolor fisem od diesla + tarczki ala rs4.

Licznik HEHE.pngIMG_20210308_193751.jpg

IMG_20210308_140248.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie robiłeś wydech i co to za puszka dodatkowa i jakie spełnia zadanie?

Czy u ciebie prawy tylny dywanik też nie do końca idealnie pasuje?

IMG_20210311_201802.jpg

Edytowane przez KrzychuEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta puszka to rezonator, ma wyciszyć wydech i zapobiec rozchodzeniu się "buczenia" po budzie. Często opisywany temat przy wycięciu środkowych tłumików w B6/B7.

Wydech wyspawany w inoichi motorsport. Fajny gościu sam wozi się s4 b6 z aktywnym wydechem, było słuchane jak chodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, FiFfson napisał:

Ta puszka to rezonator, ma wyciszyć wydech i zapobiec rozchodzeniu się "buczenia" po budzie. Często opisywany temat przy wycięciu środkowych tłumików w B6/B7.

Wydech wyspawany w inoichi motorsport. Fajny gościu sam wozi się s4 b6 z aktywnym wydechem, było słuchane jak chodzi.

 

 

Kolego w jakim celu kupiles licznik z diesla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarek99 napisał:

Kolego w jakim celu kupiles licznik z diesla?

Jest tańszy i łatwiej dostępny niż do benzyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, george napisał:

Jest tańszy i łatwiej dostępny niż do benzyny. 

Ale nie dopiszesz do benzyny samego wyswietlacza tez sie nie da wymienic. Chyba ze o czyms nie wiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...