Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie sekewncja PRINS na trasie około 11-12l, w mieście niby pokacuje mi że koło 17, ale po tankowaniu z obliczeń wychodzi mi nawet i 20l. Dzisiaj wymiana filtrów gazu, ciekawe czy bedzie jakas roznica.

Opublikowano
U mnie sekewncja PRINS na trasie około 11-12l, w mieście niby pokacuje mi że koło 17, ale po tankowaniu z obliczeń wychodzi mi nawet i 20l. Dzisiaj wymiana filtrów gazu, ciekawe czy bedzie jakas roznica.

Daj znać ;) tez muszę chyba jechać na wymianę prawie 11l na 85km ... Trochę miasta i trasa .

Opublikowano

teraz we wtorek jechałem trase:

- około 60km miasto (Wrocław),

- około 130km autostrada (150km/h),

- reszta zwykla trasa jak to w polsce,

wyszlo mi 400km na cały bak gazu, jechałem aż mi sie przełączylo na paliwo, na stacji weszło mi 55l gazu, więc wychodz 13,75l/100km

Opublikowano

U mnie wlasnie sam sobie regulacje zrobilem i po testach miasto odcinki do 5 km i postój pali 11 gazu wiec juz rewelacja teraz czas na test w trasie:)

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

U mnie sekwencja na stag-4 i pali 8 litrów nie więcej :decayed:

Ale w trasie:)

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

Opublikowano

Raz udało mi sie zrobić na 45l 450 km . bez wyprzedzania , bez przekraczania 3 tys /obr max 90km\h

Opublikowano
Raz udało mi sie zrobić na 45l 450 km . bez wyprzedzania , bez przekraczania 3 tys /obr max 90km\h

10 w trasie to mi palił przed regulacja i to prędkości powyżej 140

Wysyłane z mojego KALKULATORA

Opublikowano

Mój 1.8 ADR spala średnio ok.11litrów/100km(przy normalnej jeździe bez szaleństw).I cena gazu w mojej okolicy też nie najgorsza jak widzę,bo 2,30zł/litr i to na Orlenie:)

Opublikowano

instalacja stag 4 średnie spalanie 12,5l w trasie 10l

Opublikowano

Szczecin na Orlenie 2,70 za litr masakra jakas:(

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

Opublikowano

u mnie 8-9 trasa, miasto 10-11, zależy jak się ciśnie...gaz zawsze u zaprzyjaźnionego ostatnio 2,16 zł...teraz już 2,26 zł

Opublikowano

u mnie jest 2.29 i na zbiorniku jak wejdzie mi 44 litry około 430-440:wink:

Opublikowano
u mnie jest 2.29 i na zbiorniku jak wejdzie mi 44 litry około 430-440:wink:

jak to możliwe? ja na tym samym czyli 44l jestem w stanie zrobic max 330-340.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
u mnie jest 2.29 i na zbiorniku jak wejdzie mi 44 litry około 430-440:wink:

jak to możliwe? ja na tym samym czyli 44l jestem w stanie zrobic max 330-340.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Olszak też jak zrobiłem ta sama pojemność zbiornika ten sam silnik

Opublikowano

No to wam zazdroszcze w takim razie :)

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może źle wyregulowany masz albo zbyt dajesz mu na zimnym :grin:

Opublikowano

Podjade do gazownika w najblizszym czasie w celu sprawdzenia instalacji.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Podjade do gazownika w najblizszym czasie w celu sprawdzenia instalacji.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Kup kabelek i sam ustaw jak ja pojechałem do gazowniach paliła mi najpierw 15 potem 20 na forum lpg mi pomogli i przez tel mi wytłumaczyli sam ogarnialem dalej i teraz cacy 11 na 100 po mieście

Wysyłane z mojego KALKULATORA

Opublikowano
Podjade do gazownika w najblizszym czasie w celu sprawdzenia instalacji.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Kup kabelek i sam ustaw jak ja pojechałem do gazowniach paliła mi najpierw 15 potem 20 na forum lpg mi pomogli i przez tel mi wytłumaczyli sam ogarnialem dalej i teraz cacy 11 na 100 po mieście

Wysyłane z mojego KALKULATORA

można tak aczkolwiek jak ja mam na gwarancji to nic nie kombinuje ;) pali tyle ile powinna :wink:

Opublikowano

koledzy a powiedzcie mi czy moje 1.6 z instalacją Landi Renzo omegas i wtryskami med jak zatankuję do pełna czyli 44 litry to po samym mieście robię około 340-350 km czy to dobry wynik czy słaby oczywiście nie mówię tu o jeżdżeniu do 2 tyś obr tylko bardziej dynamiczny styl jazdy

Opublikowano
koledzy a powiedzcie mi czy moje 1.6 z instalacją Landi Renzo omegas i wtryskami med jak zatankuję do pełna czyli 44 litry to po samym mieście robię około 340-350 km czy to dobry wynik czy słaby oczywiście nie mówię tu o jeżdżeniu do 2 tyś obr tylko bardziej dynamiczny styl jazdy

ja z taką samą pojemnością 44 litry robię około 400 i to na glebie 18 itp:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.