Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Od czego są te koła pasowe? Czemu nie ma paska?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pod maską silnik 1.9 tdi rok '99 110KM, jeździ.

Dzisiaj zauwazylem, ze są tam dwa koła pasowe na których brak paska. Pasek znalazłem w bagażniku ;)

Dlaczego tego paska tam nie ma? Powinien tam być? Za co odpowiedzialny jest ten konkretny element? 

Jak widać koło bliżej jest czystsze a drugie bardziej zardzewiałe. Zastanawiam się dlaczego poprzedni właściciel mógł nie założyć paska? Co to za element silnika? To jest meijsce zaraz za wentylatorami. 

PwXBylA.jpg

 

Opublikowano

Klima działa? Bo to chyba kompresor klimy odłączony. 

Opublikowano
  • Autor

Tak klima działa :D Sprawdzałem to nawet dzisiaj. 

Opublikowano
36 minut temu, Vallhalen napisał:

Tak klima działa :D Sprawdzałem to nawet dzisiaj. 

No nie żartuj ze Ci klima działa jak ewidentnie widać sprężarkę bez paska :decayed:

Opublikowano

Niektórzy potocznie na nawiew mówią "klima".

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, OLIVER napisał:

No nie żartuj ze Ci klima działa jak ewidentnie widać sprężarkę bez paska :decayed:

Nie nie mow ze to co wieje mi w ryj to nie jest klima? :D 

Także w tym momencie czuje sie bezwiedny :P  Mam w tym samochodzie klime w ogole ?:D 

RATUNKU.

Opublikowano

Twarz by ci zamroziło jak by działał kompresor :decayed:

Opublikowano

Klimę masz tylko nie działającą. 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Rob@k napisał:

Klimę masz tylko nie działającą. 

Jak założę ten pasek to nic nie wybuchnie ? :) Nie rozwalę jakichś ważnych części jeśli np sprężarka nie działa? 

Opublikowano

Jedź do "klimatologa" :P to za niewielką opłatą Ci powie w jakim masz stanie graty odpowiedzialne za chłodek w aucie.... :D

No i z grubsza powinien się określić co ewentualnie i za ile jest do zrobienia by klimka zaczęła działać.

Z racji że zrobiło się cieplutko to może być mały problemik z wolnymi terminami u fachowców :hi:

 

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, piotrsob1 napisał:

Jedź do "klimatologa" :P to za niewielką opłatą Ci powie w jakim masz stanie graty odpowiedzialne za chłodek w aucie.... :D

No i z grubsza powinien się określić co ewentualnie i za ile jest do zrobienia by klimka zaczęła działać.

Z racji że zrobiło się cieplutko to może być mały problemik z wolnymi terminami u fachowców :hi:

Klimatolog to jest całkiem dobry pomysł :) U mnie w mieście nie ma takich znów kolejek ;) Chyba... 

Edytowane przez Vallhalen

Opublikowano
  • Autor

Jestem wam winnyn uzupełnienie wątku. Naogladalem się, napatrzyłem w auto i już wiem. Pasek jest zdjęty bo nie ma napinacza (zdemontowany). Czekam aż przyjdzie paczka z napinaczem i kombinuje dalej, to może być kluczowe!;) I jak już złoże całość to wtedy klimatolog. 

Opublikowano

No nadzieje trzeba mieć zawsze :D

Ale znając życie jakby wszystko w układzie klimy było sprawne to napinacz i pasek by były na swoim miejscu.... :P

Chyba że poprzedni właściciel był uczulony na klimę i zdjął pasek na wszelki wypadek :decayed:

Edytowane przez piotrsob1

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.07.2020 o 02:31, piotrsob1 napisał:

No nadzieje trzeba mieć zawsze :D

Ale znając życie jakby wszystko w układzie klimy było sprawne to napinacz i pasek by były na swoim miejscu.... :P

Chyba że poprzedni właściciel był uczulony na klimę i zdjął pasek na wszelki wypadek :decayed:

Za mniej więcej 2 tyg pojadę do klimatologa to się okaże ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.