Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moduł BT dokładany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Dołożyłem do auta moduł telefonu BT ale nie mogę się z nim połączyć żeby sprawdzić kodowanie. Posiadam kabel HEX+CAN Vag 12.12  Telefon po włączeniu BT wykrywa moduł Audi UHV i połączy się ale na radiu RNS-E nie można wykonać połączenia.Po wcisnięcu klawisza telefon w radiu jest napis "telefon nie jest aktywowany) Przy probie połączenia z radiem i navi ten program też nie ogarnia a kabel KKL i VCDS Lite połączy z radiem i navi a telefonem nie (77).Kodowanie radia jest 0301117. Może jest ktoś z okolic Żywca co by pomógł to uruchomić. 

Opublikowano

Akurat klon 12.12 to najgorsza opcja do b6/b7 bo ma problemy żeby się w nich łączyć , kkl jest lepszy ale jak widzisz z telefonem też ma problemy , gdybyś przejżał tematy o bluetooth to trafiłnyś ze można spróbować najpierw łączyć się na wyłączonym zapłonie i dopiero po chwili włączyć zapłon.

Jaki numer masz tego BT ? 

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Wczesniejsze i 12.12 też daje rade, ale trzeba can timeout dać z 0 na 1...

Opublikowano

Przeważnie te bluetooth za drugim bądź trzecim razem się łączyły dopiero. 

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Wczesniejsze i 12.12 też daje rade, ale trzeba can timeout dać z 0 na 1...

była taka seria 12.12 bez obsługi linii L na pinie 15 obd  ( brak wyprowadzenia na PCB ) to nie miał szans się połączyć z połową rzeczy w A4 b6/b7 i a6 c5 

Opublikowano

Michał wierzę, bo ogólnie te wcześniejsze klony słabe były... Dopiero te teraz na atmega z bootloaderem działają naprawdę fajnie ? wcześniej a to się wysypywały przy kodowaniu, a to przy adaptacji... Długo myślały... 

Ale zmiana can timeout pomaga w wielu przypadkach... 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Banan napisał:

Akurat klon 12.12 to najgorsza opcja do b6/b7 bo ma problemy żeby się w nich łączyć , kkl jest lepszy ale jak widzisz z telefonem też ma problemy , gdybyś przejżał tematy o bluetooth to trafiłnyś ze można spróbować najpierw łączyć się na wyłączonym zapłonie i dopiero po chwili włączyć zapłon.

Jaki numer masz tego BT ? 

8P0 862 335 M

Opublikowano
  • Autor

Udało się połączyć z BT przez LITE 1.2 i przestawiłem kodowanie na 0011822 adaptacje 133 na 1 no i lipa wyświetla "telefon nie jest zainstalowany" brak ikony sieci i BT na radiu obok godziny a  na telefonie jest połączenie z Audi UHV 7704. Czy coś jeszcze trzeba kodować?

Opublikowano

W radiu kodowaleś? 

Opublikowano

Do zakodowania-moduł bt,radio, zegary,oraz kiera MF jeżeli posiadasz. 

Opublikowano
  • Autor

nie radia nie kodowałem, w radiu jest 0301117 mam multifunkcje zmieniarkę 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, pila24 napisał:

Do zakodowania-moduł bt,radio, zegary,oraz kiera MF jeżeli posiadasz. 

może wiesz jakie mają byc kodowania

Opublikowano

Masz opisane w temacie o BT,z pewnością czytałeś ten temat skoro robiłeś tego moda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.