Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Urwane śruby jarzma tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zabrałem się dziś za hamulce z tyłu w mojej A4 b8. Zacisk poszedł bez problemu, ale jarzmo siedziało jak diabli na śrubach. zalałem wd40, grzałem i starałem się rozruszać, i jak i jedna tak i druga śruba niby się zaczęły ruszać, ale finalnie poukręcało im łby. Ma ktoś pomysł jak wybić jarzmo???, ja próbowałem z 2h i nie drgnęło nawet. Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Którą urwałeś? Górną czy dolną?

Opublikowano
  • Autor

Obie zerwało, w środku czymś to zalane było, cholera wie czym, jedyne co się odkręciło to same łby.

Opublikowano

To chyba tylko 2 możliwiści. Albo dospawać do tych śrub jeżeli sie da nakrętki i próbować odkręcić a jak nie to wymontować całość zwrotnice  z piastą i rozwiercanie na stole bo na zamontowanym chyba nie podejdziesz do rozwiercania.

Masz quattro czy ośka?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

No mi jeszcze przyszło na myśl jutro do sklepu po jakąś łape podjechać i spróbować zaprzeć między jarzmo, a piastę i próbować wycisnąć, bo gwint jest tylko w jarzmie, a wcześniej to jest zapieczone i może tak ruszy. Zalałem wd40 na noc i może coś to trochę przeżre też.

Opublikowano

W sumie tak. Może ruszy. 

Opublikowano

Przecinakiem i młotkiem między jarzmo a zwrotnicę popukaj. Jak będziesz jakąś łapą podważał możesz skrzywić. Tylko z głową i czuciem. Przecinak najlepiej nie ostry.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Przecinak nic nie dał, łom się zaczął prostować.......jakoś przestałem się dziś dziwić, że nie dałem rady odkręcić śrub. Zostało zdejmowanie obudowy łożyska i wybijanie albo wiercenie, bądź przetnę jarzmo, resztę wybije młotkiem i założę nowe. Jeszcze druga strona, spodziewam się podobnego cyrku, nie mam pojęcia ja ktoś to mógł tak załatwić. Chcesz mieć coś zrobione dobrze to zrób to sam.....

Opublikowano

Może jakiś mało mądry dał kleju na gwinty. 

Raczej stawiam że się grzalo i zapieklo. 

Druga stronę sikaj wd jak będzie stawiała opór to podjedź do kogoś kto ma indukcje,jeżeli nie da rady to wymontuj i zalej nafta na parę dni.

Opublikowano

Pozostaje całą zwrotnice wymontować i wiercić.

No ciekawe jak druga strona pójdzie.:wacko:

 

Opublikowano

Nie cuduj ze zwrotnicami bo na to szkoda czasu.  Utnij szlifierka jarzma, zdejmij  tarcze i piaste a potem wytnij reszte, potem wybijesz sruby, jarzma mam jak chcesz albo kup sobie na allegro za pare zlotych

Edytowane przez Dev

Opublikowano

No to jest najszybsza obcja ale destruktywna. Tego nie brałem pod uwagę:grin:  Kierowałem sie dyrektywą: "nie zniszcz jarzma"- bo kiedyś wymianiałem szwagrowi w Hyundai i30 FD hamulce i tam jeden bolec w jarzmie był zapieczony bo woda sie pod gumkę dostała i zardzewiało w środku. Myślisz że dokupisz samo jarzmo do tego? Nie ma.... tylko i wyłącznie komplet, jarzmo i zacisk i to tylko oryginalny bo zamienników nie ma. 

W Audi sytuacja wygląda inaczej.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Dev napisał:

Nie cuduj ze zwrotnicami bo na to szkoda czasu.  Utnij szlifierka jarzma, zdejmij  tarcze i piaste a potem wytnij reszte, potem wybijesz sruby, jarzma mam jak chcesz albo kup sobie na allegro za pare zlotych

No to była moja druga myśl. Ciąć i się  nie bawić rozbieraniem, bo to więcej roboty niż  to wszystko warte. Gdybym byl w pl to chetnie bym odkupił tylko problem taki, że za granicą siedzę.

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał:

No to jest najszybsza obcja ale destruktywna. Tego nie brałem pod uwagę:grin:  Kierowałem sie dyrektywą: "nie zniszcz jarzma"- bo kiedyś wymianiałem szwagrowi w Hyundai i30 FD hamulce i tam jeden bolec w jarzmie był zapieczony bo woda sie pod gumkę dostała i zardzewiało w środku. Myślisz że dokupisz samo jarzmo do tego? Nie ma.... tylko i wyłącznie komplet, jarzmo i zacisk i to tylko oryginalny bo zamienników nie ma. 

W Audi sytuacja wygląda inaczej.

https://allegro.pl/oferta/jarzmo-zacisku-hamulcowego-tyl-r-l-audi-a4-b8-a5-7910765344

Opublikowano

Cześci do VAG jest w pi...u, możesz przebierać w kolorach nawet:grin: ale do azjatyckich już inaczej sprawa wygląda. Sokoro w tym siedzisz i sie tym zajmuszesz to sobie sprawdź. Samo przednie jarzmo do Hyundai i30 FD rocznik 2011, 1.6 CRD. Nie ma, nie kupisz nigdzie, po za Dealerem i to tylko w komplecie z zaciskiem, za tylko 360€ 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
6 godzin temu, Muskel1 napisał:

Cześci do VAG jest w pi...u, możesz przebierać w kolorach nawet:grin: ale do azjatyckich już inaczej sprawa wygląda. Sokoro w tym siedzisz i sie tym zajmuszesz to sobie sprawdź. Samo przednie jarzmo do Hyundai i30 FD rocznik 2011, 1.6 CRD. Nie ma, nie kupisz nigdzie, po za Dealerem i to tylko w komplecie z zaciskiem, za tylko 360€ 

Skoro urwałeś łby śrub to jarzmo trzyma się tylko na utlenionym aluminium w otworach śrub. Spróbuj pożyczyć młotek pneumatyczny od mechanika albo podjedź do mechanika i niech Ci to wybije. Roboty na 5 min. Miało to samo u siebie. Co jest dziwne to 2 lata wcześniej zmieniałem hamulce na większe, otwory po śrubach w zwrotnicy wyczyszczone i nasmarowane, śruby w miejscu gdzie nie ma gwintu też nasmarowane a i tak po 2 latach alu się utlenilo i chwyciło śruby. Młotek udarowy zrobił robotę. Polecam też do wymiany łożysk z piastami, parę minut i łożysko z obudową na zewnątrz. 

Opublikowano
  • Autor

No to, to ja wiem na czym się trzymało, a nie chodzi na czym tylko jak bardzo. No ale misja zakończona sukcesem, no poza stratą jarzma no ale pal licho. Najpierw je pociąłem potem zruszylem, ale nie dało sie ani wykręcić ani wybić. No to obcialem przy samej obudowie i jedna śruba wyszła dzięki wiertarce, a druga punktak i młotek. Teraz tylko czekam na jarzma, bo i odrazu na drugą strone wziąłem i bede składał.

Opublikowano
1 minutę temu, pimpam napisał:

No to, to ja wiem na czym się trzymało, a nie chodzi na czym tylko jak bardzo. No ale misja zakończona sukcesem, no poza stratą jarzma no ale pal licho. Najpierw je pociąłem potem zruszylem, ale nie dało sie ani wykręcić ani wybić. No to obcialem przy samej obudowie i jedna śruba wyszła dzięki wiertarce, a druga punktak i młotek. Teraz tylko czekam na jarzma, bo i odrazu na drugą strone wziąłem i bede składał.

:thumbup1:

Opublikowano

dokłądnie wyczysc otwór na srube i daj tam jakiegos litowego smaru, oczywiscie do tego nowe sruby

Opublikowano
  • Autor

Starych już raczej nie dam rady założyć hehe :D Tylko jeszcze pytanie, czy mogę dobrać śruby w sklepie, czy muszę lecieć do salonu audi i zamawiać? Bo w sklepach z częściami tu u mnie nie ma szans, żeby mi to zamówili czy sprowadzili, jedyne to albo salon gdzie będę czekał z 2tyg, albo coś dobiorę.

Edytowane przez pimpam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.