Jump to content
2 2
gsa

Akcja serwisowa 27H2 - Mild Hybrid po 2017

Recommended Posts

Jak w temacie. Uzytkownicy OOOO z Mild Hybrid na pokladzie (2.0 TFSI z 12V) od 2017r beda wzywani na wymiane rozrusznika. 

W pisemku jest tylko, ze zalecaja parkowanie na zewnatrz...

Dostałem wezwanie ale narazie nie mają jeszcze cześci w ASO. Ciekawe czy poprawi sie przy okazji kultura pracy tego alternatora/rozrusznika.

Watpie. Dla mnie to troche pic na wode byl. Ciekawe czy zmodyfikuja troche A4 zeby dostaly pare Nm tak jak rzekomo ma to nowa A3. 

Co do papieru - tez dostalem, nawet bylem juz umowiony, ale zadzwonili ze jeszcze nie maja czesci bo podobno dalej cos modyfikuja ;D

Witam, udało się komuś z Was dostać już do serwisu? Próbuję od dwóch tygodni i ciągle tłumaczą się brakiem części....

heh ja poczekam zgodnie z ustaleniami. Pozniej odstawie na parking pod salon plus zastepcze bo nei mam czasu na pierdoly. 

tzn. masz jakiś termin ustalony, czy znalazłeś jakieś przepisy na to ile mają czasu na realizację?

Mialem termin, ale 3 dni przed zadzwonili, ze jednak czesci brak i trzeba 2-3 tygodnie poczekac. Po tym czasie troszeczke inaczej bede rozmawial, bo albo auto stwarza zagrozenie (i w tym momencie ja podejmuje ryzyko uzytkujac go) albo nie.

Witam,

czy komuś udało się już dostać do serwisu odnośnie akcji 27H2 ? Jak powyżej Ja również byłam umówiona na kilka terminów ale 2-3 dni wcześniej również wizyty były odwołane z powodu braku części, ostatnio otrzymałam informację , że "może" w połowie sierpnia będzie coś wiadomo...

Moje Audi od prawie 3 tygodni stoi bez ruchu ponieważ mam wymianę oleju a w serwisie poinformowali mnie, że jak wstawię auto to mi Go nie wydadzą właśnie przez akcję 27H2, samochodu zastępczego też mi nie dadzą. Mogę podpisać pisemko i odebrać na własne ryzyko ...

Oczywiście auto stoi, czekam dalej ale ratę leasingu muszę opłacać mimo że nie z mojej winy auto nie może być użytkowane.

Dajcie znać co w tej sytuacji bo chyba nikt z Nas nie wie kiedy części będą dostępne.

U mnie to samo dalej, myślę, że trzeba skontaktować się z prawnikiem jeśli chcą sie bawić teraz w pisemka i podpisywanie oświadczeń. Dzwoniła Pani do leasingodawcy?

Wszystkie w/w ustalenia były przeprowadzane telefonicznie. Parę dni temu napisałam do nich oficjalnie e-mail i czekam na informację.

Jeżeli odpiszą mi to samo co powiedzieli telefonicznie to prześlę e-mail do leasingodawcy i zobaczymy jak oni na to zareagują .

Osobiście jestem tylko Użytkownikiem Audi, więc pewnie z tego powodu aż tak mnie zbywają również i z tą wymianą oleju ....