Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seat Exeo 1.8T 244hp/348nm 320/288mm cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kolejna zabawa przy exie, palce po dzisiejszej robocie ida na l4 do chorwacji :polew:

srodkowy glosnik juz dziala, 5 minut roboty dzieki pilotowi bo slyszalem ze wiele osob mialo problem kabel przeprowadzic :kox:

297586936_4962672817171046_13009151143268971_n.thumb.jpg.c279c2ac1c77aec638976d4b5c91b992.jpg297939154_593180548857306_96713439902572644_n.thumb.jpg.76067bfb0e7352316eaa2990526263c9.jpg

dokonczenie uszczelek wypelnione pianka

297408973_738836767231503_8272485457684258763_n.thumb.jpg.5ac5f65e3cce617538a7e81d8ad74fe4.jpg297612374_442233704496328_4765503117755029863_n.thumb.jpg.5d9ae8e0e6413418b78634a0f76f84af.jpg

 

nakladki chrom wpadly na pedaly 
 

295052063_1234976183903603_155648396962233980_n.thumb.jpg.e7ab3de27f7072229faef8d735830dfb.jpg

 

no i ostatnia zabawa, montaz czarnego srodka sport, boczki schowek oslona pod kiera dodakowo wpadly klamki wzor rs no i wygluszanie drzwi i boczkow
298475303_604566021025500_4271968207798974001_n.thumb.jpg.cf14cc372d7e08690ad6ab440dee05bc.jpg298150271_1098201267467454_7250733047468794470_n.thumb.jpg.b4fe9e76b300db5888cca272829b60c7.jpg298134522_5497436746981423_4791504702252249594_n.thumb.jpg.98b2d35e58d734ed874a6bf5392a1b8c.jpg297828000_597759975212799_7432975616361053064_n.thumb.jpg.9d51d4b2d4860b6561125b7b81995f45.jpg297744945_786747586086057_6517547633146162619_n.thumb.jpg.43b1a7ac40d09bc7c90f19224007e0de.jpg299415306_2029608903902355_4304999466595157207_n.thumb.jpg.b7eeb9705c62f10c713a31f2c0d22290.jpg299172355_789649635503566_546932271287407974_n.thumb.jpg.c14a8a789cc840a88813841884cf50c0.jpg299158247_423075203132187_5929230755530767504_n.thumb.jpg.f5f7b5742e109cb445c5766119d5e4c6.jpg299146772_2419551664852410_6990629533660440953_n.thumb.jpg.ff68ddabbe0fa4b13897f7cfb7d361ff.jpg299107859_448288503865540_4807831907100564677_n.thumb.jpg.6adff7bb9f94fe4ad96c1f5a16bfada6.jpg298972224_572551597883465_2486681754939875258_n.thumb.jpg.87fb1910892d4af3e4581d2d9d44685d.jpg298885123_912931842997714_7473245084797084213_n.thumb.jpg.3daa74ed64720175ef5bef8b2f5e42be.jpg298803825_591547035682171_7986376095336069986_n.thumb.jpg.e063495e77ee5242cdf5fd374e497fed.jpg298785264_3357788954451193_6909706194049056209_n.thumb.jpg.743560307ebc422e3d4ed07023f2d282.jpg298724078_965449218184092_2214586318540587450_n.thumb.jpg.b0985f9136a8a76494045242871f5c07.jpg298640390_1091284118490437_3223108256046577331_n.thumb.jpg.eb1981c23c398de77435490d76d4bf8b.jpg298629266_592641555751281_7787599376683036146_n.thumb.jpg.89de95836ac0c30143a8ec4eab0a78d8.jpg298624829_5468521606567354_5098552552545226556_n.thumb.jpg.f4564a0cc8d8e768390e0b58205de79e.jpg

image.thumb.png.ae94fc05d7bb71cac8f6f5db65fda12d.png

 

Edytowane przez Mukade93

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

udało sie wkoncu znalesc skad mam dziwne pojedyncze stuki przy mocnym hamowaniu/przyspieszaniu czy jak skrecam kolem na postoju, okazala sie luzna sruba trawersa co trzyma sanki i lape skrzyni, kolejna pamiatka po nieudolnym warsztacie ktory robil turbo i sprzeglo ... tutaj widac sklady jak to pracowalo
303056599_745747766527842_5715864093161154228_n.thumb.jpg.92831d703b1e2696f611f7dde3c168ff.jpg

wygluszanie nadkoli przod, kolejna poprawa w ciszy, moze na nowy rok za tyl sie wezme

304504501_5500272829993245_7661461584461711093_n.thumb.jpg.c939c88a8e31102bac88e273c7282e6d.jpg304481874_661697104882049_2617448368691538474_n.thumb.jpg.88c66ee23d703ccc6ed5428e0f04d551.jpg303474270_813802956470649_3828930199070836434_n.thumb.jpg.2988368c004b5d9e4a8ab125113aa163.jpg302901620_464759825592693_2099020142276259754_n.thumb.jpg.969c8dc5df122cfb113d53cf57458428.jpg304578347_500173591944236_7414303451314976337_n.thumb.jpg.a662abe6df004b0e9252b84556cee3d6.jpg

i montaz wiazki oswietlenia drzwi, okazalo sie ze musialem przerabiac kostki od przyciskow szyb bo nie pasowaly, ponoc do 03 roku byly inne w sumie takie same jak od kierowcy, dobrze ze wiazki nie zakleilem pianka :facepalm:

309426828_1494026554428944_4064300902351611694_n.thumb.jpg.46e0f8f8114537ac1df3998808bac8be.jpg309404228_589369366304223_2943659970671277473_n.thumb.jpg.757b8df9fa19b334c87d1c49c45a6fda.jpg309851688_642993257176296_4006166365758029908_n.thumb.jpg.f1e2cb60ac3a9d501054275f44d3a94e.jpg309463896_1690334384699271_524593888799073380_n.thumb.jpg.86c2221ed99b66cdc56ecd848e421172.jpg

 

nie moglem byc gorszy od pewnego grupowicza to rowniez zalozylem projektory drzwi, ale nie sa one z ASO tylko z ALEdrogo:dance2::polew:

 

 

 

 

310393150_799602961243053_7355785732982899553_n.jpg

 

 

 

 

310202444_493834999069219_1342385807844990673_n.jpg

Edytowane przez Mukade93

Opublikowano
5 godzin temu, Mukade93 napisał:

nie moglem byc gorszy od pewnego grupowicza to rowniez zalozylem projektory drzwi, ale nie sa one z ASO tylko z ALEdrogo:dance2::polew:

W takiej sytuacji nie masz co pokazywać się na mieście...:decayed:

Opublikowano
42 minuty temu, george napisał:

W takiej sytuacji nie masz co pokazywać się na mieście...:decayed:

Tylko z ASO i w ASo montowane inaczej się nie liczy 

Opublikowano

Piękna ta B7 ze stajni Seata:wink:  Dużo rzeczy już zrobione i pewnie jeszcze drugie tyle czeka w zanadrzu. Auto zacnie się już prezentuje i zapewne wyróżnia się na codzień bo raczej dużo exeo po Polsce nie jeździ. W mojej okolicy do tej pory widziałem 2 takie auta. Leć dalej z projektem, będzie co obserwować, powodzenia:wink:

Opublikowano
11 godzin temu, Damjan napisał:

Piękna ta B7 ze stajni Seata:wink:  Dużo rzeczy już zrobione i pewnie jeszcze drugie tyle czeka w zanadrzu. Auto zacnie się już prezentuje i zapewne wyróżnia się na codzień bo raczej dużo exeo po Polsce nie jeździ. W mojej okolicy do tej pory widziałem 2 takie auta. Leć dalej z projektem, będzie co obserwować, powodzenia:wink:

od groma jest w pl na ulicy. 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.10.2022 o 23:07, Damjan napisał(a):

Piękna ta B7 ze stajni Seata:wink:  Dużo rzeczy już zrobione i pewnie jeszcze drugie tyle czeka w zanadrzu. Auto zacnie się już prezentuje i zapewne wyróżnia się na codzień bo raczej dużo exeo po Polsce nie jeździ. W mojej okolicy do tej pory widziałem 2 takie auta. Leć dalej z projektem, będzie co obserwować, powodzenia:wink:

zawsze cos sie znajdzie do glowy tylko trzeba miec czas i checi, przez ostatni czas sie troche porobilo
-oslony szyn foteli z audi
343972757_3499611256953174_2312000581318915076_n.thumb.jpg.48db643f83855990a99d22087ffea3f3.jpg

312410017_502273645113286_2585844183220160192_n.thumb.jpg.d32854b66837beafbe5a5afd02f2f74d.jpg

-metalowa oslona silnika i skrzyni bo ori sie zgubila na  a1 podczas zimy
325994621_869402030945457_1031523941467333109_n.thumb.jpg.b159d03cbee79659884f1fa8f7a507de.jpg

-voltomierz + 2 ladowarki usb zamiast zapalniczki
332078007_1351424192313166_4325825912712533065_n.thumb.jpg.1eee1ddb6a5d868a2c9aaaa4d8054069.jpg

-haki na siatki w bagolu
348362219_192919093658980_3742392282936157438_n.thumb.jpg.a13c183b61ba93acec895db0b4a9f374.jpg346141876_975160720347960_1381249182298811381_n.thumb.jpg.840e5761eb31acd60a6dfcbb632800d1.jpg

-podswietlane kratki nawiewów + przyciski licznika bo w exeo z tym pozydzili ...
336162305_157475333866102_7906301198809883995_n.thumb.jpg.667a9b8e2b7d32660bc31062113e78a3.jpg336513127_624233836231143_3874137354384840275_n.thumb.jpg.088d85707b156b3015448761d01bbad3.jpg

-pomalowanie dokladki i wszystkich kratek na czarny polysk, przyokazji pozbylem sie ramki na tabule z przodu by ja wyzej powiesic i przy okazji wpadly zarowki w kierunkach te ala chrom bo przeszly
ryj.jpg.1af7a7968a033ba5a24d24584bcee0a9.jpg341193498_921494882460172_2945776913872882099_n.thumb.jpg.c171d61255abee67202e821f34dce451.jpg340818695_577761717784516_5361502953401536623_n.thumb.jpg.35482e5eed30316823ce6abe65a71e02.jpg

-pomalowane napisy opon i wlepy na felgach 

-nakladki na rygle zamka

350653982_150015478063058_7304935686093110735_n.thumb.jpg.c88e8c838b3c6a368a3b05f2ed37d6f0.jpg350832007_230560879698286_3443796175615957049_n.thumb.jpg.aa12c592e7ff653bb88d707ecc87a1a8.jpg

350682310_1859579114420878_7776855514578502493_n.thumb.jpg.c6daf3f532544f11523ca8961d1ff553.jpg

-wymiana uszczelki pokyrywy zaworow na ori+ czyszczenie dekla i wymiana oringow wtryskow :facepalm:

348368258_617663530305034_495174827563720916_n.thumb.jpg.a065bfc79d6eef318471ace81904c896.jpg346156328_765002205292617_487691520720976282_n.thumb.jpg.1e756612234688277f33a7de305be5aa.jpg346121462_1271816716795791_1609106397684129223_n.thumb.jpg.eb6ff6bf9c8856e69d31955e86eb1277.jpg348383436_6172322956184880_6750607506437960810_n.thumb.jpg.17dcb9ea8715577507503a2463be4e54.jpg

-nowe w lepszym stanie listwy s line czy sport line jak to tam w seacie zwa
355457881_703630331568363_4923898680953981304_n.thumb.jpg.a35c54ab7be708b0837d64d4b277b37a.jpg355470436_1687994525050117_1302918487159380603_n.thumb.jpg.3097df67af6261644add82341b6ace86.jpg

- w miedzy czasie wpadlem na zlot seatow i nawet 1 konkurs wygralem :whistling:

355248837_226423390243116_8189673989968833525_n.thumb.jpg.1a1814ab5836377e90621efc05492ad1.jpg

-ostatnio ktos oklejal listwy ala flokiem, ja na probe okleilem wneki kieszen tak jak to w sumie w audi jest w drzwiach  seat znow pozydzil :kox:

358215041_206010292416317_9164754314528659601_nkopia.thumb.jpg.a094e59c8c2e4aaa559ae1a87fe5ba4e.jpg358193160_761965825726700_2202160183710954197_n.thumb.jpg.97fce34d8b31e5728f83424b78b4b97a.jpg358331182_768921034966501_5380468951759751066_nkopia.thumb.jpg.18a54ce2c224e7aea924b138e72b1430.jpg

-na koniec wpadly lampy tyl led, udalo sie tez dorwac mce pod nie zeby problemow nie bylo
358788875_837234607386335_7371165208324187898_n.thumb.jpg.1128e0adf79a1a9c05726435d89c2281.jpg359009458_1242999169713649_8326548185643539876_n.thumb.jpg.a902d7182a3592faf67b803f2eb92b81.jpg

 

moze zaniedlugo wezme sie za wygluszanie bagola, spoiler na klape narazie idzie w odstawke ..., zobaczymy co innego wpadnie do glowy

Edytowane przez Mukade93

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wygłuszanie auta zakonczone, bagol zrobiony 

364191849_968210644454095_3655474194932665272_n.thumb.png.b2b775584a7819157886453ef1f3f706.png365422015_291295303579928_1887660004056035507_n.thumb.jpg.2aa4f06b4aea81567886983be66e3c0a.jpg365386654_157926863990377_4331618870192495816_n.thumb.jpg.7c120d967265cb22982594d062151868.jpg364824020_673622851297982_7782197299497482217_n.thumb.jpg.63d9717dd6b95a0f1387b1769d00cdad.jpg364445333_2319377418232904_5875575048431824565_n.thumb.jpg.d4605bee97a9a094dd3cc2699f805f3b.jpg364367122_602620298720915_45253817620382280_n.thumb.png.4d8dab710b877021ea4951139cc0e4e3.png

oklejenie cup holdera w lokciu, orzynajmniej juz nie skrzypi :o
369580900_1481164362635666_8729540277793330858_n.thumb.jpg.3fd8e06c97b7b433b3a774d56bbd2ff8.jpg

listwy progowe chrom

384543470_1021871778861804_3392875308506662436_n.thumb.jpg.6aa778ee09e128059ffc86b047c79410.jpg370228482_889347879287307_6197551862102979910_n.thumb.jpg.162bcbc771c58ee244d5252815537b97.jpg370139485_337255175521327_8098342770707038433_n.thumb.jpg.1839f4d3bb7bb822921b7e88f050eaaf.jpg

wizyta u Piotra Bel bo plecionka miala dosc

379362410_333332099191959_6251020713201664922_n.thumb.jpg.5fd5c95ec8e369f71553a276e9cb2ff6.jpg377148071_298705559442838_8239603319880612075_n.thumb.jpg.5b20cc13396d9c5464359bab8b0fa887.jpg371066648_1441493969728926_8402776212661805127_n.thumb.jpg.f17da9e8c8d43c5a9b1ec3290aa7652d.jpg365032993_7140415622639639_125695788154507127_n.thumb.jpg.af29f0219e6e2eedb77bd8078fa97193.jpg

rwanie michy i wymiana smoka :facepalm:

403600256_666897638763694_4929548203275481145_n.thumb.png.948e05415ddbc9641523ec3ecbec3fd4.png393137489_1351865419029191_5318451791880899953_n.thumb.png.86f1c1ed3c0e722ff14f5980b47cd8bb.png

 

nowa folia na listwy, miala przyjsc czarna przyszla szara, na zdjeciach wyglada jakby roznicy nie bylo ale jest roznica i narazie zostanie

370223346_1007098273683265_3361052244848609342_n.thumb.jpg.9417829c82f093e14f453cb2525a5154.jpg399909613_3461243274142517_1412388001051993594_n.thumb.jpg.244c586ccf63676d12166d5136e405f8.jpg384566199_887156916753365_5212982128148226934_n.thumb.jpg.cc44d1f4d8485c1cdac77712b916bda5.jpg377230716_1726468291162883_5932813556732562501_n.thumb.jpg.c7c5fa290100a2157156608ad9aa24d5.jpg377160626_3504100136517768_5650921859026377664_n.thumb.jpg.aa3cc6423e53738f13e310de40346cb8.jpg373490475_652387390431531_8938537856991706710_n.thumb.jpg.67b4471b4728d00b47649954dee7ef41.jpg370279682_250910044388968_1049709535160232362_n.thumb.jpg.ea1927b502fc3f640206ed134f69e35f.jpg370252634_1029909775003789_4014759064007753255_n.thumb.jpg.231cc2d3a132c6bd7c1a15fee30c6c3e.jpg

 

i woskowanie i ostatnie zdjecie jesienne na zakonczenie roku 

393590738_1056051618753998_885929263899338603_n.thumb.jpg.c089f7804f2f7c7005852c047b86f901.jpg393222906_992205628735132_5613940898781705719_n.thumb.jpg.5d967c43d36af1b43ae5c932c94b9464.jpg393222906_980079016390892_3331375071668390772_n.thumb.jpg.6a099b340044a48b47b28bb324c5813b.jpg371505708_1006645823952805_914588086169457483_n.thumb.jpg.dd8c17a7ce36ae246058e62431c32405.jpg

i chyba tyle na ten rok, na nowy czas pokaze :whistling:

 

 

 

 

Edytowane przez Mukade93

Opublikowano
W dniu 7.07.2023 o 18:23, Mukade93 napisał(a):

metalowa oslona silnika i skrzyni bo ori sie zgubila na  a1 podczas zimy
325994621_869402030945457_1031523941467333109_n.thumb.jpg.b159d03cbee79659884f1fa8f7a507de.jpg

Jak to leży? Dobrze pasuje? Ciężkie te blachy?

Te ori plastikowe osłony mam już powyginane i obwisłe, muszę pomyśleć co z tym zrobić.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, afroo. napisał(a):

Jak to leży? Dobrze pasuje? Ciężkie te blachy?

Te ori plastikowe osłony mam już powyginane i obwisłe, muszę pomyśleć co z tym zrobić.

ciezka to tam nie jest, pasuje idealnie tylko do kazdej sruby musialem dac podkladke sprezynujaca bo sie czasem odkrecaly, jedynie samemu ciezko ja zdjac/zalozyc bo jest nieporeczna

image.thumb.png.fec023afd8a9fdb17897503ac829ec71.png

Opublikowano

Dzięki za info. Dobrze to wgląda. Gdzie kupowałeś?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

wpadła mała sciema tylnych lamp na kierunki i cofki, schowek na bryle za cykorlapke, okjelony resztka floku reczny, wzorek na stacyjke z pozycja klucza, wlecial tez fmic 180, spoiler z maxtona z b7, wielowahacz z reguma i na koniec custom kierownice powietrza pod fmic bo zderzak ma szerszy wlot niz w a4

 

 


 

1721833358990.jpg

1721833358994.jpg

1721833358888.jpg

stacyjka.jpg

1721834381397.jpg

1721834381399.jpg

1721834381402.jpg

1721833358891.jpg

1721833358979.jpg

1721833358984.jpg

1721834381394.jpg

1721833358895.jpg

1721833358899.jpg

1721833358903.jpg

1721833358909.jpg

1721833358913.jpg

1721833358863.jpg

1721833358868.jpg

1721833358875.jpg

kiero.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wleciały dekory piano black wiec pakiet sport kompletny, dodatkowo oklejone popielniczki i w tunelu srodkowym przy ladowarce


1732458459922.thumb.jpg.0b9bda4f05b74362f0498ba907efee58.jpg1732458459919.thumb.jpg.455d5f7f94df8d488a66966edc70f6c4.jpg

1732458459944.thumb.jpg.af0c0953e8dec7814fc3f5bb44e05943.jpg

serwisowka oleju i plynu hamulcowego 

1732458459911.thumb.jpg.6891434cbbc123de6b0394a9960f94ae.jpg1732457888651.thumb.jpeg.8aa96a6ef1057f5d6bad12959e1b570e.jpeg

dorwalem rnse to od razu wleciala aktualizacja od angoli

1732458459907.thumb.jpg.e8733c1b083193b07acd10345751a876.jpg

1732457888645.thumb.jpg.5706cee1893c2c33bb2c0f122b61691c.jpg1732457888640.thumb.jpg.939265e05191960707e91dd2aacf11fe.jpg1732457888636.thumb.jpg.d396e68b043e4ddf146bac05b51fdf46.jpg

na koniec jakas tam sesja przed jesienia, na wiosne pomysle nad kamera cofania

1732458459917.thumb.jpg.f0ecb32d319f5d4ec3c0a1a72145cf14.jpg1732458459914.thumb.jpg.1770fd6c8475674f3b1ff2daae353b51.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Powiedz mi te osłony szyn foteli przednich z jakiego modelu dorwałeś?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.06.2025 o 19:51, Gorczyk napisał(a):

Powiedz mi te osłony szyn foteli przednich z jakiego modelu dorwałeś?

chyba byly z a4 b6 ale fotele manual bo ponoc jest roznica

 

wpadła kamera cofania

 1750537509500.thumb.jpg.5820e5db08f8e33eb38adef51e1e023b.jpg1750537509506.thumb.jpg.49ceed2ac152fd495aa4c246a3c637c7.jpg

 

z wrazenia padl czujnik cofania
1750539162640.thumb.jpg.eba9a3b6c4fb2514edf14d750709e81c.jpg

renegeracja rozrusznika

1750539162621.thumb.jpeg.43bd3ca4f530856be3a22684aaa335e5.jpeg1750539162610.thumb.jpg.56d399c83b41e09efe93dce2342063cf.jpg

nowe etui a raczej oslona kluczyka
1750539162626.thumb.jpg.f3a8aa68b04d7333be6a5df1f567fa5e.jpg1750539162628.thumb.jpg.6b9df73533528de8be1e6d56f4ff1567.jpg

pierscionek  na wylacznik

1750539162624.thumb.jpg.411dfdff76992c78e3240b506476c352.jpg

 

folia na radio

1750539162635.thumb.jpg.d3e17105bf9e219cfbdbcc07308323ba.jpg1750539162633.thumb.jpg.c1aaa8b09e125aa6e775fc316eae787f.jpg

polera lamp ale raczej do poprawy ..

1750539162651.thumb.jpg.68a61c72fcf33cdaf6c912e71aad9d79.jpg

1750539162653.thumb.jpeg.257928ee31c80532c33f00f8a5dd6714.jpeg

 

wymiana halegenow ktore byly juz agonalne a przy okazji 1 pekl

1750539162605.thumb.jpg.e3b94be50b129b9baa813d3357174267.jpg1750539162601.thumb.jpg.0aa41d955ad0706263605f6e23f48bf4.jpg

 

malowanie zimowek bo juz slabo wygladaly

1750539162617.thumb.jpg.decb29d13588b7f5f762475fee73d7bb.jpg1750539162614.thumb.jpg.1810208dd81ee5a68074d9bf11626728.jpg1750539162607.thumb.jpg.32a21e6a9ecd451cf6286cd7fd31bae5.jpg

 

i wkoncu jakis uzyteczny cup holder

1750539162630.thumb.jpg.b9afcb57e93c3d80a7021f2f3b299213.jpg1750539162620.thumb.jpg.c06a47568b6a4daf42a704c84b731b2d.jpg

 

w sierpniu planowana robota z rozrzadem + inne rzeczy typu gniazda wtryskow takze poki co mechanika w planach

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

sierpien to czas na mechanike ale przed nia male zmiany weszly
-ramka RNS w piano oklejona

-pranie srodka foteli/dywanow/pasow

-naprawa zgnitej oslony termicznej po januszowemu 😄

-1 przymiarki ala dyfuzor z pletwami, moze to jakos spasuje

1754758972699.thumb.jpg.835e8fa6fc8e8e1ece1f2223bdf4c45e.jpg

1754758972680.thumb.jpg.adcbd131bcda48b1ed988afec333330f.jpg1754758972678.thumb.jpg.aff37cd6167486cae12385411b34caa9.jpg1754758972674.thumb.jpg.f91e5e14ed0ecd74c5d3fab9271ba2be.jpg1754758972691.thumb.jpg.a59559e059bebd3873fffa4fa85d5ad9.jpg1754758972684.thumb.jpg.675c8aa5ff340e4d91dd6370bb5338e6.jpg

1754758972707.thumb.jpg.c1f3bf56b195133885ef7548def62a91.jpg

 

1754758972703.thumb.jpg.d4902140b195700d67b77b00da09146c.jpg

 

i teraz troche mechaniki

-rozrzad pasek rolki napinacz

-simmering walu

-gniazda wtryskiwaczy

-renegeracja alternatora

-wymiana prowadnicy bagnetu

-nowy krociec wody+ przewody do nagrzewnicy

-wymiana uszkodzonej wtyczki zderzeniowej air baga

-malowanie belek przod/tyl, w exeo gnija w oczach bo nie sa aluminiowa jak w a4

-ogarniecie tipa jakies nowe silikony i opaski 

operacja chyba sie udala, pacjent przejechal 600km do karpacza i nazot i poki co nie poci sie z niczego 🤣

a i na koniec czlowiekowi by  sie wydawalo ze przygotowany na kazdy problem jaki moze wyjsc a prawie mnie pokonaly szczypce do opasek zaciskowych ktore pekly na samym poczatku i 90% opasek żabkami musialem zakladac ...

1754758866286.thumb.jpg.6aca244a2ae4525bbf49264f87d6330b.jpg1754758866282.thumb.jpg.10db6d256c25f361ed58a39e6a6ce148.jpg1754758866279.thumb.jpg.a3b974f8b98e305a1c1545067f8af4c3.jpg1754758866276.thumb.jpg.7f8b5c7cfd7990c5cffe8498cd79dc5c.jpg1754758866268.thumb.jpg.b3dc2f290a06cfaaacdd03f41dec4f70.jpg1754758866261.thumb.jpg.8d237d67ecfa0213ee555943fa04594c.jpg1754758866257.thumb.jpg.e41a209525ba8e8bbcf2ef4d204f31ea.jpg1754758866253.thumb.jpg.c1499c20d93f49d2d4296cab5fca9262.jpg1754758866249.thumb.jpg.714161d45dbcdfa2cb66eb75b945a65b.jpg1754758866236.thumb.jpg.04edce38446dcf406582886f1b14f4c1.jpg1754758866232.thumb.jpg.5af4d75cddb83b5e994f935b92ebb262.jpg1754758866229.thumb.jpg.33fd93b4d7c068c33ca98a1075a2d9c7.jpg1754758866221.thumb.jpg.be81a1b3299da20f26bdfbdb95237fe1.jpg1754758866214.thumb.jpg.e4e7e48666bde06fd7237e50ec46a8cc.jpg1754758866210.thumb.jpg.318a88d1b9a44d6234770f52e9a77ecb.jpg1754758866206.thumb.jpg.0e4e7f6ac615e31e6befbec263b68498.jpg1754758866192.thumb.jpg.abc2091aee6f15f0fae0b6a78a0ed57f.jpg1754758555688.thumb.jpg.26d657df5e26c530cf4f2f1b14c86a57.jpg1754758555676.thumb.jpg.a72163f316c53693485ee88f7b25a272.jpg1754758555650.thumb.jpg.8c71855bda6cc390bbfca6cdf472d057.jpg1754758555641.thumb.jpg.04b6f9405a577f0e48a42967f1e1e522.jpg

1754758866239.thumb.jpg.812d42612755d9b11047f7d06dd1d858.jpg

Edytowane przez Mukade93

Opublikowano

No i jest elegancja na maxa. Gratulacje samozaparcia i ogarnieciabtyu rzeczy...

Opublikowano
3 godziny temu, Mukade93 napisał(a):

naprawa zgnitej oslony termicznej po januszowemu 😄

Są fajne zestawy naprawcze na znanych stronach, jak np. te:

ALLEGRO.PL

 

3 godziny temu, Mukade93 napisał(a):

przewody do nagrzewnicy

Widzę, że Gates wziąłeś - nie leje Ci się z tej złączki przy króćcu? Jakość wykonania tej złączki i oringa jest tragiczna ;\

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, afroo. napisał(a):

Są fajne zestawy naprawcze na znanych stronach, jak np. te:

ALLEGRO.PL

 

Widzę, że Gates wziąłeś - nie leje Ci się z tej złączki przy króćcu? Jakość wykonania tej złączki i oringa jest tragiczna ;\

dzieki za linka, cos juz szukalem bo ta naprawa to byla na szybko bo dzwonilo podczas jazdy a co do przewodow, poki co nic sie nie dzieje, plynu nie ubywa, od roboty narazie przejechane z 800km to zobaczymy, ori przy demontazu pekl 😑

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.