Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klima nie chce się włączyć a4 b9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
26 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Weź pod uwagę to, że w Audi Ci zamiennika nie zamontują wiec nie ma co porównywać.

Nie gniewaj się także ale nie rozumiem toku myślenia. Chcesz jeździć A5 FY a gdy przyjdzie zapłacić za naprawę, która naprawde nie jest nie wiem jak droga, to nagle patrzysz na monety.

 

Spoko nie gniewam się, ale jak dla mnie mój samochód ma już 6 lat i nie jest to nówka z salonu. Nie jest to też Audi R8, a zwykła A5. Gdyby to była poważna naprawa, coś skomplikowanego, to nawet bym się nie zastanawiał i wydał pieniądze na ASO lub dobrego mechanika, jednak wymiana skraplacza wydaje się naprawdę bardzo prosta.

 

Nawet jeżeli będę musiał pojechać na odessanie czynnika, ale jeżeli mogę zaoszczędzić 2000zł to to zrobię, bo mogę sobie za to kupić coś fajnego, zamiast pakować w samochód i na 99% nie będzie różnicy, czy wymiany dokonałem ja, czy serwis AUDI więc po co przepłacać? Nie jest to część "krytyczna" w samochodzie. 

Opublikowano

Nie wiem jak sprawa wygląda z zamiennikami po kilku latach i z tego powodu nie eksperymentowałbym z nimi aby mieć na kilka lat spokój.

Opublikowano
18 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie wiem jak sprawa wygląda z zamiennikami po kilku latach i z tego powodu nie eksperymentowałbym z nimi aby mieć na kilka lat spokój.

A czy mogę wymienić czujnik wysokiego ciśnienia, bez odsysania czynnika? Czy to również spowoduje uwolnienie gazu? Pytam, bo może zacznę od najprostszej wymiany w przypadku gdyby to jednak czujnik był wadliwy. 

Edytowane przez dazwid

Opublikowano

Możesz wymienić.

 

Trochę czynnika ucieknie, ale jak będziesz szybko i sprawnie dokręcać, to może 50g stracisz. One są na wentylu i otwarty jest tylko przez pierwsze 3-4 zwoje.

Opublikowano

I nowy o-ring należy zastosować. 

Opublikowano
16 minut temu, dazwid napisał(a):

A czy mogę wymienić czujnik wysokiego ciśnienia, bez odsysania czynnika? Czy to również spowoduje uwolnienie gazu? Pytam, bo może zacznę od najprostszej wymiany w przypadku gdyby to jednak czujnik był wadliwy. 

Jeżeli chcesz już wymienić ten czujnik to kup sobie tylko oryginalny z ASO.

Opublikowano
6 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli chcesz już wymienić ten czujnik to kup sobie tylko oryginalny z ASO.

 

Co do czujnika to wiem, że tylko oryginał 

Opublikowano
W dniu 24.07.2020 o 20:09, mateusz16 napisał(a):

Na wyświetlaczu nie mogę włączyć klimy, opcję są niedostępne:

mialem tak przez chwile, ale zauwazylem ze to w momencie jak tak jak u Ciebie na wyswietlaczu wentylator byl na minimum a bylo bardzo goraco - nie wiem czy to ma zwiazek. W kazdym razie po wcisnieciu "auto" na pokretle klima sie zalaczyla na ON i dzialala bez problemu.

Jeszcze nie sprawdzalem vcds ale dam znac co pokaze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.