Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejsza wycieczka: 11.03.2022

Taras widokowy w Woli Kroguleckiej:cygaro:

Zamek w Rytrze:dance2:

20220311_163246.jpg

20220311_172255.jpg

20220311_172424.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejsza wycieczka :hi:12.03.2022

Zamek w Czchowie :cygaro:

 

20220312_190827.jpg

20220312_190644.jpg

20220312_190659.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nowe pokrętła w Mojej Piękności.:cygaro:

Sam zamontowałem.:dance2:

20220317_181413 (2).jpg

20220317_182545 (2).jpg

20220317_182545 (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
Teraz, NelsonPL napisał:

Nowe pokrętła w Mojej Piękności.:cygaro:

Sam zamontowałem.:cygaro:

20220317_181413 (2).jpg

20220317_182545 (2).jpg

20220317_182545 (3).jpg

Super!:thumbup1:

Opublikowano

Dało się ? Dało !!! Super. :thumbup1:

Opublikowano

Czy ja tam widzę chińskie nakładki a'la RS na pedałach w Twoje oryginalnej ultra furze :whistling:?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Tomek_091019 napisał:

Czy ja tam widzę chińskie nakładki a'la RS na pedałach w Twoje oryginalnej ultra furze :whistling:?

Mylisz się. :nabijasie:

To są oryginalne nakładki z ASO za kilkaset złotych.:cygaro:

Przewiń sobie dużo wcześniej a znajdziesz i opis i zdjęcia z montażu nakładek. Ja kupuje tylko oryginalne rzeczy.:hi:

nakładki.jpg

Nieźle mnie rozbawiłeś....:polew:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
5 godzin temu, NelsonPL napisał:

Mylisz się. :nabijasie:

To są oryginalne nakładki z ASO za kilkaset złotych.:cygaro:

Przewiń sobie dużo wcześniej a znajdziesz i opis i zdjęcia z montażu nakładek. Ja kupuje tylko oryginalne rzeczy.:hi:

nakładki.jpg

Nieźle mnie rozbawiłeś....:polew:

Ze względu na wyjątkowość tego tematu bardzo dużo forumowiczów pewnie się dziwi i ja również jak to możliwe że nakładki Ci dobrali po Vin A z czujnikami już jest problem....:eusathink:?

Edytowane przez pawel72689

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, pawel72689 napisał:

Ze względu na wyjątkowość tego tematu bardzo dużo forumowiczów pewnie się dziwi i ja również jak to możliwe że nakładki Ci dobrali po Vin A z czujnikami już jest problem....:eusathink:?

Dlatego że czujniki do przodu nie były nigdy przewidziane fabrycznie do tego modelu. W żadnym ASO ci ich nie doposażą. Wspomniał o tym Muskel1 ale widzę że nie chciało się przeczytać powyżej.:hi:

Opublikowano

Mylisz się Nelson. Przeczytałem wszystko. Nakładki RS też nie były przewidziane przez producenta do twojego ultra.

Opublikowano
W dniu 19.03.2022 o 10:23, rafalpe napisał:

Jak już o nakładkach mowa to gdzie jest podstopnica do kompletu? Pieniążków brakło?

Właśnie też chciałem zapytać o podstopnicę :grin:

 

W dniu 18.03.2022 o 23:36, NelsonPL napisał:

Nieźle mnie rozbawiłeś....:polew:

Może bardzo się zdziwisz, ale ten temat bawi chyba każdego na tym forum :glupek2:

Opublikowano
  • Autor

Czas na dalsze upiększanie Mojej Piękności.:cygaro:

W najbliższych dniach wpadnie:

Projektory tył :audi::dance2:

I  zamawiam też LED podświetlanie tablicy rejestracyjnej.:cygaro:

Zamówienie też z Niemiec z ASO.:drunk:

 

41iPU8fzjuL._AC_SY450_.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
W dniu 21.03.2022 o 13:58, NelsonPL napisał:

Czas na dalsze upiększanie Mojej Piękności.:cygaro:

W najbliższych dniach wpadnie:

Projektory tył :audi::dance2:

I  zamawiam też LED podświetlanie tablicy rejestracyjnej.:cygaro:

Zamówienie też z Niemiec z ASO.:drunk:

 

41iPU8fzjuL._AC_SY450_.jpg

Będziesz miał podobnie. Pierścienie robią robotę. Dobry zakup. B)

Audi logo LED.jpg

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, vvalery napisał:

Będziesz miał podobnie. Pierścienie robią robotę. Dobry zakup. B)

Audi logo LED.jpg

Dzięki.:cygaro:

Powoli realizuje wizje Mojego auta.:a4fan:

CDN...:drunk:

Opublikowano
  • Autor

LEDY z Niemiec zamówione.:cygaro:

Czekam aż przyjdą...:beach:

numer katalogowy:     :audi:     8K0052110      :audi:

Cena spoko: 51,40 EURO (z wysyłką):drunk:

904_IPZL_8K0052110_ENG_001-lg.jpg

41iPU8fzjuL._AC_SY450_.jpg.b25bb9fd3a7f76d3856ecbd86de560ba.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
8 godzin temu, NelsonPL napisał:

LEDY z Niemiec zamówione.:cygaro:

Czekam aż przyjdą...:beach:

numer katalogowy:     :audi:     8K0052110      :audi:

Cena spoko: 51,40 EURO (z wysyłką):drunk:

904_IPZL_8K0052110_ENG_001-lg.jpg

41iPU8fzjuL._AC_SY450_.jpg.b25bb9fd3a7f76d3856ecbd86de560ba.jpg

Montaż o kawa w cenie w ACO?

 

Opublikowano
  • Autor

LEDY  są już w drodze z Niemiec.:drunk:

Najbliższy cel w tym miesiącu:

Zamówienie z Niemiec (projektory tył)

Czas na wymianę wahaczy wszystkich z przodu. :cygaro: 

Zamówienie wszystkich wahaczy firmy TRW.

To dla bezpieczeństwa.:kawa:

Następny miesiąc:

Nowiuteńkie opony Michelin Primacy 4  (225/50  R17) :dance2:

Opublikowano

Wygląda na to że prawie  wszystko zamawiasz w Niemczech. Uważaj tylko bo może się przerodzić w obsesję. 

Opublikowano

wahacze trw? czemu nie ori

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Mukade93 napisał:

wahacze trw? czemu nie ori

TRW to b.dobra firma. Nie pierwszy raz kupuje ich części.. Zawsze się sprawdzają b.dobrze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.