Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Projektory tył - zamówione w ASO - będą za tydzień. :cygaro:

Wesołych Świąt :hi:

721-12-pl-259d7dc92ea3b8216beca89dd8448a73 (2).jpg

20220405_115845 (5).jpg

Edytowane przez NelsonPL

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czas zrobić porządek pod maską.:cygaro:

Uszczelka komory silnika [8T0 823 723 B]

Zamówiona w ASO:cygaro: Jutro odbieram i sam zamontuje.:a4fan:

 

Uszczelka komory silnika (3).jpg

Opublikowano
33 minuty temu, NelsonPL napisał:

Czas zrobić porządek pod maską.:cygaro:

Uszczelka komory silnika [8T0 823 723 B]

Zamówiona w ASO:cygaro: Jutro odbieram i sam zamontuje.:a4fan:

 

Uszczelka komory silnika (3).jpg

Pamiętaj żeby przesmarować wazeliną dla lepszego poślizgu :wink:

Opublikowano
W dniu 12.04.2022 o 21:11, Mukade93 napisał:

jak zamawialem wahacze z lemfa to przyszlo wszystko w 1 pudle a Tobie te TRW przysylaja jak klocki lego osobno?
image.thumb.png.3151cb7b393549336c4c28cf9a58fa00.png

Wahacz prosty dolny i łącznik staba napewno masz mieć taki ? To nie czasem od b7 ? 

Opublikowano
18 minut temu, Norbas napisał:

Wahacz prosty dolny i łącznik staba napewno masz mieć taki ? To nie czasem od b7 ? 

to bylo akurat z b5 zestaw

Opublikowano
31 minut temu, Norbas napisał:

Wahacz prosty dolny i łącznik staba napewno masz mieć taki ? To nie czasem od b7 ? 

Przecież on nie ma swoich zdjęć  pożycza z google i tu nie zauważył że to nie zestaw z B8 ?? i dodał zdjęcie 

Opublikowano
2 minuty temu, karolek_ust napisał:

Przecież on nie ma swoich zdjęć  pożycza z google i tu nie zauważył że to nie zestaw z B8 ?? i dodał zdjęcie 

ale ja to zdjecie dodalem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

hahaha kabaret:polew:

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

hahaha kabaret:polew:

Niżej odpisałem widziałem jak to udostpniles nie zauważyłem twórcy poata i do tego komentarz ,że zawias nie z B8

Godzinę temu, Mukade93 napisał:

ale ja to zdjecie dodalem :facepalm:

Ok zwracam szacunek widziLem to jako udostępnienie przez  Nelsona a nie widzialem twórcy postu

Opublikowano

Sprawdzamy czujność :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Nowa uszczelka komory silnika już zamontowana.:dance2::drunk::dance2:

Od razu ładniej w środku. :cygaro:

 

 

 

 

 

20220426_160751 (3).jpg

20220426_180732 (2).jpg

444 (3).jpg

eeeeeeeeeeeeee.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Podszybie wyciągnąłeś do tej uszczelki czy nie masz jego u siebie 

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, karolek_ust napisał:

Podszybie wyciągnąłeś do tej uszczelki czy nie masz jego u siebie 

Jakie podszybie? Jedną osłonę ściągałem, by było prościej zakładać uszczelkę.

Jeśli o to pytasz. ( to co zasłania miejsce, gdzie można wstawić dodatkowy filtr) :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

b_shop_5633.jpg

Opublikowano
7 minut temu, karolek_ust napisał:

b_shop_5633.jpg

Przecież ma założoną.

Opublikowano
1 minutę temu, pelonek1 napisał:

Przecież ma założoną.

Teraz tak prędzej nie było zdjęcia z dlatego , spytałam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Właśnie odkryłem że w Mojej ULTRA jest domykanie szyb z kluczyka.:P

Fajna niespodzianka.:dance2::drunk::a4fan:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Nie tylko domykanie, otwieranie także:wink:

Opublikowano
42 minuty temu, NelsonPL napisał:

Właśnie odkryłem że w Mojej ULTRA jest domykanie szyb z kluczyka.:P

Fajna niespodzianka.:dance2::drunk::a4fan:

A co tam z tymi projektorami? 

Opublikowano

zapewne twoja ultra czwórka ma tez miekkie kierunki jak to nazywaja, jak musniesz manetke od kierunkow to 3 razy sam ci mignie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.