Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, rafalpe napisał:

Odpowiadaj na pytanie :) dlaczego nie kupujesz wahaczy w aso?

Kamerki, Gałka i inne rzeczy muszą być z aso, bo to must have, ale opony, wahacze itp. już mogą być w zamienniku. :V No tak, to logiczne... swoją drogą też robie zawieszenie teraz przód, ale ja na twoim miejscu wrzuciłbym lemfordera, tak jak na 1 montaż szedł.

Opublikowano

Niech zgadnę... wahacze też zamówiłeś z Niemiec, choć na allegro są identyczne i też sprzedawane przez producenta...? :glupek2:

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Tomek_091019 napisał:

Niech zgadnę... wahacze też zamówiłeś z Niemiec, choć na allegro są identyczne i też sprzedawane przez producenta...? :glupek2:

Nie zgadłeś.:facepalm:

Zakup w sklepie motoryzacyjnym.:dance2:

TRW to dobra Niemiecka firma. Już sprawdziłem bo kupowałem dawniej części TRW.:kawa:

Mam zwyczaj nic nie kupować na alledrogo itp  Nigdy tam nic nie kupiłem i nie kupie.:cygaro:

Opublikowano
9 minut temu, NelsonPL napisał:

Mam zwyczaj nic nie kupować na alledrogo itp  Nigdy tam nic nie kupiłem i nie kupie.:cygaro:

Kupiłem podświetlenie tablicy rejestracyjnej na Allegro z ASO Wrocław. :whistling: Popełniłem błąd. :(

Opublikowano
Teraz, george napisał:

Kupiłem podświetlenie tablicy rejestracyjnej na Allegro z ASO Wrocław. :whistling: Popełniłem błąd. :(

Karygodny błąd kolego alledrogo się nie liczy nawet to ASOwe

Opublikowano

Nie widać końca bicia piany w tym temacie :facepalm:

Opublikowano

Trochę przeliczyłeś swoje kompetencje. Kim myślisz że jesteś, że możesz tutaj jakimiś gierkami z podstawówki dyktować warunki? Przewiń kilka stron wstecz i zobacz kto tu naprawdę ciągle wypisuje i jest "syfem" - tak, widać głównie ciebie i jescze dwóch innych, którzy najwidoczniej za cel życiowy obrali sobie spamowanie bzdetami w tym temacie. 

Opublikowano
  • Autor

I dotarły z Niemiec ledy.:dance2::banan:

Jutro czas zamontować.:drunk:

20220329_113351.jpg.2161221df0bb69674eecf683cbb791f1 (2).jpg

20220329_113413.thumb.jpg.4f457d116de0424f8a005d15172515bb (3).jpg

20220329_113532.thumb.jpg.aa745800e72dc65a5c04b9e3fb14f36d (2).jpg

20220329_113718.thumb.jpg.277b2698066886ff9f83694da0fd44bc (2).jpg

20220329_113805.thumb.jpg.c85c054484c0100681a42b881bc2c5bd (4).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
52 minuty temu, NelsonPL napisał:

I dotarły z Niemiec ledy.:dance2::banan:

Jutro czas zamontować.:drunk:

20220329_113351.jpg.2161221df0bb69674eecf683cbb791f1 (2).jpg

20220329_113413.thumb.jpg.4f457d116de0424f8a005d15172515bb (3).jpg

20220329_113532.thumb.jpg.aa745800e72dc65a5c04b9e3fb14f36d (2).jpg

20220329_113718.thumb.jpg.277b2698066886ff9f83694da0fd44bc (2).jpg

20220329_113805.thumb.jpg.c85c054484c0100681a42b881bc2c5bd (4).jpg

Też tak myślałem, ale nie wytrzymałem i zamontowałem w ten sam dzień. :wink: Będzie Pan zadowolony. :thumbup1:

Opublikowano

:thumbup1: To montuj, nie czekaj:wink:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

:thumbup1: To montuj, nie czekaj:wink:

Zaraz wychodzę do pracy. Jutro to ogarnę.:cygaro:

Jak świecą? Super? Masz je Vvalery? Nie wyskakują żadne błędy przepalonej żarówki itp?  :eusathink:

Opublikowano
11 minut temu, NelsonPL napisał:

Zaraz wychodzę do pracy. Jutro to ogarnę.:cygaro:

Jak świecą? Super? Masz je Vvalery? Nie wyskakują żadne błędy przepalonej żarówki itp?  :eusathink:

Świecą super. Dużo jaśniej niż chińskie podróby.:facepalm: Nic nie wyskakuje, żadne błędy. Odłączysz stare i zamontujesz sobie te wg instrukcji lub ogarnij filmik na TouTube, .:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Lampy LED tablic już zamontowane. :cygaro:

Czekam aż się ściemni by zobaczyć efekt.:song:

Opublikowano

:thumbup1: Wrzuć fotkę po zmroku.

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, Muskel1 napisał:

:thumbup1: Wrzuć fotkę po zmroku.

Wrzucę. :)

Wszystko zajęło mi dosłownie 15 min roboty. Wszystko zrobione tak jak w instrukcji. Osłony na kabelek zamontowane itd. Prosta robota.:dance2:

W przyszłym tygodniu zamawiam projektory do tyłu z Niemiec.

Sam to ogarnę, bo ASO nie potrafiło przez kilka miesięcy ich ściągnąć z Niemiec. Twierdzili, że nie ma. Jak nie chcą zarobić to ich strata.:cygaro:

Ja znalazłem nowe oryginalne w 2 minuty.:)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał:

Ja znalazłem nowe oryginalne w 2 minuty.:)

Kolega @_małyTM_ pracuje w ASO Audi i jak trzeba to zamawia z DE. 

Opublikowano
  • Autor

Ledy - oświetlenie tablic.:cygaro:

Efekt wspaniały.:dance2:

Widać co oryginalne to oryginalne.:a4fan:

Jestem mega zadowolony.:drunk::dance2:

20220330_210026.jpg

20220330_210013.jpg

20220330_135659.jpg

Opublikowano

kurła świeci teraz elegancko. jak w karetce pogotowia :naughty:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Idealnie współgra z żarówkami w lampach.   :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.