Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, rafalpe napisał:

Tak? Moje wypowiedzi miały aaaaż tyle zgłoszeń? To je pokaż… bo póki co są to tylko puste słowa. Za to to co pisałem miało za Każdym razem dużo polubień więc to chyba jednak o czymś świadczy.

Myślisz, że ktoś siedzi i za każdym razem robi screeny wszystkich zgłoszeń. Jak zgłoszenie jest ogarnięte przed moderatora, to jest usuwane. Więc moje słowa pozostaną puste dla Ciebie. 

Opublikowano

Ciekaw jestem ile wartościowej treści pozostałoby w tym temacie po oczyszczeniu wątku z hejtu i jałowej dyskusji :tongue4:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano

moze z pól strony

Opublikowano
  • Autor

W ten piątek montaż mieszka i gałki oryginalnej do Mojej Piękności.:cygaro:

Następny cel: Projektory tył.

Nowe opony i felgi  18tki na wiosnę.:cygaro:

Macie jakieś propozycje felg?

Cenowo 1000zł za 1 sztukę

Co proponujecie?:cygaro:

Co do opon to będą Michelin Primacy 4:dance2:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ale w tym ASO muszą mieć jazdę z typa co przyjeżdża mieszek wymieniać.

Projekt kozak, gdybym miał B8 to na pewno bym się wzorował l.

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Bambr97 napisał:

Ale w tym ASO muszą mieć jazdę z typa co przyjeżdża mieszek wymieniać.

Projekt kozak, gdybym miał B8 to na pewno bym się wzorował l.

Ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Odbieram mieszek rano i od razu montują...

Za to im płacę... Proste.:cygaro:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, rafalpe napisał:

Odpal sobie etke i zobacz jakie 18 wychodziły do tego samochodu w oryginale. Tylko uprzedzam za 1000 zł to sobie możesz kupić wentylek i dekielek a nie felgę :) bo jak się domyślam felgi również będziesz kupować nowe z aso ?

Cofam pytanie. Już zdecydowałem, że zostaje przy 17 tkach ( mam bardzo ładne i w idealnym stanie felgi Audi 1500zł-sztuka) Kupię tylko nowe opony Michelin Primacy 4 do nich.:cygaro: 

Siano pójdzie na inne bajery.:dance2:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
11 godzin temu, NelsonPL napisał:

Cofam pytanie. Już zdecydowałem, że zostaje przy 17 tkach ( mam bardzo ładne i w idealnym stanie felgi Audi 1500zł-sztuka) Kupię tylko nowe opony Michelin Primacy 4 do nich.:cygaro: 

Siano pójdzie na inne bajery.:dance2:

To co Ci zostanie przeznacz na lekarza tylko nie takiego od oczu....

Opublikowano
32 minuty temu, vertus69 napisał:

To co Ci zostanie przeznacz na lekarza tylko nie takiego od oczu....

I na wykup recept, bo widać że chłopa coś mocno przytrzymało:D

Opublikowano
  • Autor

Już nowa rzecz zamontowana:dance2:

Mieszek i gałka zmiany biegów.

Sam montaż kosztował astronomiczną kwotę.:)

Niewiele a bym zemdlał, na widok rachunku za montaż 22zł :cygaro::grin:

:kawa:Oczywiści jak zawsze kawka przy okazji.:kawa:

20220218_124029.jpg

20220218_123956.jpg

20220218_122735 (2).jpg

 

20220218_122107.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Zamówili gałkę po Vinie a to nie ta?

Opublikowano
20 minut temu, NelsonPL napisał:

Niewiele a bym zemdlał, na widok rachunku za montaż 22zł :cygaro::grin:

Pokaż ten rachunek bo nie wydaje mi się, żeby im się chciało drzwi otworzyć za te 22 zł :P

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, kristof91 napisał:

Zamówili gałkę po Vinie a to nie ta?

Jest taka jak być powinna, przy moim modelu auta.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
4 minuty temu, NelsonPL napisał:

Jest taka jak być powinna, przy moim modelu auta.:cygaro:

gówno prawda panie dedektywie. Gałka ma być perforowana a nie gładka!

Opublikowano

A to ciekawe, coś tu nie pasuje p.Nelson, kiera perforowana a gała już nie, cóż za wypasa Ultra indywidual :D Ten wątek na tym forum to żenada!

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, kristof91 napisał:

gówno prawda panie dedektywie. Gałka ma być perforowana a nie gładka!

I tu się mylisz. Dokładnie sprawdzali i w moim egzemplarzu taka była oryginalna.

Opublikowano
Teraz, NelsonPL napisał:

I tu się mylisz. Dokładnie sprawdzali i w moim egzemplarzu taka była oryginalna.

To masz tych twoich ASO fachowców:grin:

nawet na moim zdjęciu była perforowana a temu głąbowi wcisnęli gładką.

Opublikowano

Podaj Vin zaraz ci sprawdzę czy ci dobrze dobrali możesz na priv jak się boisz podać

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, kristof91 napisał:

To masz tych twoich ASO fachowców:grin:

nawet na moim zdjęciu była perforowana a temu głąbowi wcisnęli gładką.

Nic mi nie wcisnęli. Mam taką jaką sobie wybrałem.:dance2:

Opublikowano
W dniu 9.02.2022 o 21:43, NelsonPL napisał:

Mój błąd. Dziś byłem w ASO.:cygaro:

Będę montował coś takiego jak na fotce.

To jest oryginalna do Mojego modelu auta.:kawa:

Nawet i lepiej bo bardzo mi się podoba.:dance2:

20220209_213830 (3).jpg

 

4 minuty temu, NelsonPL napisał:

Nic mi nie wcisnęli. Mam taką jaką sobie wybrałem.:dance2:

Nie dość że z głową problem to jeszcze z oczami... Znowu nas okłamałeś panie Nelson

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.