Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność


NelsonPL

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, NelsonPL napisał:

Dobrze sprawdź wszystkie wpisy i zobacz fotki to zobaczysz co było robione.

Podpowiem Ci::cygaro:

--Projektory przód

--Nakładki na tylny tunel i pedały

Więc zanim coś znowu palniesz, to trochę pomyśl.:grin:

 

no ale z tych twoich wpisow co to bylo mialo byc robione w ASO to zadnych zdjec nie ma twoich a tylko pożyczone u wuja google .  24 strony tematu pisania o gratach robionych w aso i tylko z aso a tu prosze 3 rzeczy niby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, NelsonPL napisał:

Dobrze sprawdź wszystkie wpisy i zobacz fotki to zobaczysz co było robione.

Podpowiem Ci::cygaro:

--Projektory przód

--Nakładki na tylny tunel i pedały

Więc zanim coś znowu palniesz, to trochę pomyśl.:grin:

 

Nakładkę na tunel też w ASO montowałeś? Tak z ciekawości pytam... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kamelus_ napisał:

Nakładkę na tunel też w ASO montowałeś? Tak z ciekawości pytam... 

NIE:grin:

Niezły mam z was ubaw.:buahaha:

Ahaa i zapomniałem o hamulcach..

Mi się nie spieszy, wszystko montuje powoli w ASO:cygaro:

Mam wizje swojego auta i ją realizuje.:dance2:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że masz z nas ubaw a my z Ciebie bo mamy inne podejście. My szukamy części czasem przeglądając tygodniami portale aukcyjne, dokładamy pakiety, rozkładamy auta rano w sobotę, składamy nad ranem w niedzielę z pociętymi łapami "wku**ieni" po to żeby nasze auta były lepsze, lepiej doposażone i przez to bardziej "nasze". Moje auto ma więcej kosmetyków niż moja narzeczona, zdarzyło mi się kiedyś jeździć ze zdjęta podsufitką bo się nie wyrobiłem do rana z wymianą czy bez tunelu środkowego(czasy B7). Dlatego kiedy my brudzimy ręce, kodujemy modląc się żeby np.ACC "zabanglał" Ty wrzucasz kolejny post o tym jak jeździsz oplem z wypożyczalni. Na forum pomagamy sobie przy szukaniu części, demontażu montażu itd. I każdy pisze co finalnie zrobił SAM a nie co kto zrobił w ASO. I nikt Ci nie zazdrości że kupujesz coś w ASO, i nikt nie zagląda Ci w kieszeń. Chłopy chcą Ci tylko pokazać możliwości i dać szansę na to żebyś poznał w końcu auto którym jeździsz i poczuł klimat forum.

Reasumując jest takie powiedzenie "jak jesteś głupi, to tak jakbyś umarł. Ty nie zdajesz sobie z tego faktu sprawy tylko innym jest ciężko"

  • Pomoc techniczna 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka fotek zrobionych tuż po odebraniu auta z ASO Audi:cygaro:

Wszystko zrobione idealnie. Pełen profesjonalizm. :oklasky::thumbup1:

:kawa:I podali bardzo pyszną kawkę. Jak zawsze.:dance2:

Zderzak pomalowany i nowa osłona pod zderzakiem.:cygaro:

20220118_122631.jpg

20220118_123515.jpg

20220118_141650.jpg

20220118_143445.jpg

20220118_143510 (2).jpg

20220118_143632 (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kamerki nie założone, przecież mieli ci montować w ASO, sam się chwaliłeś, a felgi czemu masz jakieś podjeby a nie oryginalne od audi, w ASO nie mieli? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj lepiej w ledowe światła na tył bo to znacznie poprawi wygląd auta a nie w kawę z ASO

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KonradA4troop napisał:

Dlaczego kamerki nie założone, przecież mieli ci montować w ASO, sam się chwaliłeś, a felgi czemu masz jakieś podjeby a nie oryginalne od audi, w ASO nie mieli? 

Kamerki będą zamontowane w swoim czasie.:cygaro:

Felgi mam 2 komplety.

Teraz śmigam na zimowych oponach na innych felgach.

Jak jedne tak i drugie są aluminiowe i bardzo porządne.

Opony zimówki są prawie nowe. (drugi sezon na nich śmigam)

Na lato zakładam inne wraz z oponami nowymi Michelin Primacy 4 :guma:

Wszystko będzie zamontowane.  :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kamelus_ napisał:

Zainwestuj lepiej w ledowe światła na tył bo to znacznie poprawi wygląd auta a nie w kawę z ASO

Mi się podobają takie jakie są światła...:cygaro:

Jak pisałem wcześniej, nie robię z swojej A4 S-line itd

Nie interesuje mnie wrzucanie czegoś z innych modeli.:kawa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledowe światła to ani nie sline ani nie inny model... jak fabrycznie na kołach 16' wyjedzie stalowych to też ich nie zmienisz bo będzie "inny model"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalnie właściciel tematu strzelam że się zatrzymał na wieku nie więcej jak 18 lat, i jeszcze bym cię zrozumiał z tym ASO, ACO itd. gdybyś faktycznie miał chociaż to S4, a tak masz zwykła "padaczkę" która nawet za 25 lat nie będzie rarytasem bo tyle tego naklepali, ale na szczęście nie mój cyrk i nie moje małpki!

A znów co do kolegi @Awra 1000% prawdy i poparcia! ale ktoś kto nawet rurek wydechowych niepotrafi "oryginalnie" prosto przykręcić tak jak bóg przykazał to czego ty oczekujesz i o jakim ty demontażu tunelu a już z tą podsufitką w wykonaniu kolegi Nelsona to daleko odleciałeś :D po "fachowej rynce" pewnie nawet ACO boi się poprawiać :D

Pozdrawiam kolego @NelsonPL i już obiecuję że nie będę zabierał głosu w twoim temacie! szkoda zaśmiecać taki ciekawy temat "S$ ULTRA" offtopami :-)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, NelsonPL napisał:

Jak jedne tak i drugie są aluminiowe i bardzo porządne

Ale nie są oryginalne! Pochodzą z innego modelu! Nigdy nie występowały w specyfikacji fabrycznej! Nie są dostępne w ASO!

Co zamierzasz z tym zrobić? Nie bądź gołosłowny! Wymieniaj na setup fabryczny...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, YoGi1984 napisał:

Mentalnie właściciel tematu strzelam że się zatrzymał na wieku nie więcej jak 18 lat, i jeszcze bym cię zrozumiał z tym ASO, ACO itd. gdybyś faktycznie miał chociaż to S4, a tak masz zwykła "padaczkę" która nawet za 25 lat nie będzie rarytasem bo tyle tego naklepali, ale na szczęście nie mój cyrk i nie moje małpki!

Odpowiedź:

Tak? A czym ty w takim razie jeździsz?:buahaha:

 

 

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kamelus_ napisał:

Ale nie są oryginalne! Pochodzą z innego modelu! Nigdy nie występowały w specyfikacji fabrycznej! Nie są dostępne w ASO!

Co zamierzasz z tym zrobić? Nie bądź gołosłowny! Wymieniaj na setup fabryczny...

Bez przesady. Jest kilka rzeczy które dopuszczam do wrzucenia do swojego auta.

Tylko jeśli o światła chodzi, to odpada. Jednak nie mówię kategorycznie NIE

Kto wie, może kiedyś się skusze. Jednak obecnie nie mam takich planów.

Mam inne cele i je skutecznie realizuje.:cygaro:

--kamery,dyfuzor,nakładka na przód,nowe opony,projektory tył i wiele innych rzeczy

To wszystko będzie w najbliższym czasie montowane.

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi o to kto czym jeździ, czy to s4, czy zwykłe a4, na forum jest dużo a4 z małym dieslem pod maską, które są na prawdę fajnymi autami, tyle że właściciele tych aut nie kupują jakichś kamerek czy innych pierdół do aut, tylko robią po prostu auta, a nie jakieś badziewne dodatki które nic nie dają? przykład? Na szybko bez szukania Simon_75, l2k2, dawniej WojtekA4B8, MaciekPl, KoJ@K polecam zajrzeć w tematy tych grupowiczów (wszystkich nie będę wymieniał) to szybko się dowiesz o co w tym wszystkim chodzi, bo widzę że tłumaczenia, moje, Awry i kilku innych osób nic tutaj nie dają.

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KonradA4troop napisał:

Woli kawe, bo się do niej spuszczają na wzór loga audi. :E

Przecież na stronie pierwszej jest że to "full opcja" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karolek_ust napisał:

Przecież na stronie pierwszej jest że to "full opcja" 

Tak, tylko taka limitowana full opcja, bez lusterka z asystentami i fotochromem, bez b&o, bez side assist, ledów z tyłu i kilku(nastu) innych rzeczy. To taki individual pakiet, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KonradA4troop napisał:

Tu już nie chodzi o to kto czym jeździ, czy to s4, czy zwykłe a4, na forum jest dużo a4 z małym dieslem pod maską, które są na prawdę fajnymi autami, tyle że właściciele tych aut nie kupują jakichś kamerek czy innych pierdół do aut, tylko robią po prostu auta, a nie jakieś badziewne dodatki które nic nie dają? przykład? Na szybko bez szukania Simon_75, l2k2, dawniej WojtekA4B8, MaciekPl, KoJ@K polecam zajrzeć w tematy tych grupowiczów (wszystkich nie będę wymieniał) to szybko się dowiesz o co w tym wszystkim chodzi, bo widzę że tłumaczenia, moje, Awry i kilku innych osób nic tutaj nie dają.

Dla Ciebie to badziewne dodatki.Dla mnie to bardzo wartościowe świetne oryginalne rzeczy.

Przykład: Napis Quattro na aucie gdy auto nie ma Quattro (jeden z forumowiczów)

Jak to ocenisz? Bo według mnie to śmieszne. Oczywiście nie obrażam właściciela--jego wybór.

 

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karolek_ust napisał:

A jaki dyfuzor i nakładki na przod chcesz montować z ASO bo nie widziałem żeby był splitter przedni w ASO, pokaZ zdjęcie może być z google bo innych nie masz i tak . 

Zdjęcia są dużo wcześniej.

Poszukaj to znajdziesz. Są specjalne do tego modelu auta. Montaż będzie w ASO i tam zakupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2020 o 10:50, NelsonPL napisał:

Chińskie akcesoria mnie nie interesują.

Ja jednak wole oryginały.:)

Ja tu tylko to zostawię i kończę dyskusje, bo już mi się nie chce. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...