Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność


NelsonPL

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jedrekx napisał:

jak idzie do lakierni to już nie taka piękność..

Piękność.:cygaro:

To tylko zderzak....

Dyfuzor tz ta osłona poniżej zderzaka, czeka juz nowiutka, oryginalna w ASO :dance2:

 

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Piękność.:cygaro:

To tylko zderzak....

Dyfuzor tz ta osłona poniżej zderzaka, czeka juz nowiutka, oryginalna w ASO :dance2:

 

a ta dokładka też z Oc sprawcy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Malec napisał:

a ta dokładka też z Oc sprawcy? :decayed:

Oczywiście :cygaro:

Zarysował i będzie nowiutka oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, rafalpe napisał:

No i historia w aso nie będzie już taka nieskazitelna bo jakby nie było auto było walone w d*pę ;) 

:grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, rafalpe napisał:

No i historia w aso nie będzie już taka nieskazitelna bo jakby nie było auto było walone w d*pę ;) 

Nie wiem czym się tak podniecasz. To zdarzenie to nie był wypadek/kolizja, nawet nie stłuczka. To zwykła szkoda parkingowa. Na dodatek udokumentowane zdjęciami jak błacha była ta szkoda. Tak więc auto jest nadal bezwypadkowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie wiem czym się tak podniecasz. To zdarzenie to nie był wypadek/kolizja, nawet nie stłuczka. To zwykła szkoda parkingowa. Na dodatek udokumentowane zdjęciami jak błacha była ta szkoda. Tak więc auto jest nadal bezwypadkowe. 

Dokładnie. Mam niezły ubaw z tych ich tekstów.:dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, rafalpe napisał:

szkoda że nie widzisz że całe forum (z wyjątkiem tatusia Muskel) ma ubaw z ciebie jakim pajacem jesteś, serio trudno o drugiego takiego zgrzewa....

Natomiast szanowny znafco Muskel - widzę, że nigdy nie widziałeś wpisu, jakie robi aso - w historii aso nie będzie zdjęć uszkodzeń, nie będzie też mowy, że była to niegroźna szkoda parkingowa. Natomiast będzie wpis-fakt, że wymieniony został zderzak na nowy :) a to będzie skutecznie odstraszać potencjalnych kolejnych kupujących :)

Najpierw to się naucz czytać tekst ze zrozumieniem.:cygaro:

Zderzak nie będzie wymieniany na nowy, tylko osłona pod zderzakiem, to co montujesz w to miejsce np dyfuzor.

Zderzak nie ma żadnych pęknięć itd To zwykłe otarcie parkingowe.:)

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj żebyś się w aucie zastępczym nie zakochał:polew: bo piękność się obrazi i Ci korbą wy***ie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rafalpe napisał:

Natomiast będzie wpis-fakt, że wymieniony został zderzak na nowy :) a to będzie skutecznie odstraszać potencjalnych kolejnych kupujących :)

Jasne, pewnie tak jak odstraszenie  przed kupnem większości aut z tutejszego forum, gdzie właściciele  wymieniali oba zderzaki z non s-line na s-line. To jest Twój tok rozumowania. Nie ośmieszaj się.Po to ma zdjęcia ze zdarzenia i rachunek z ASO. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to rozpozna rodzaj szkody.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Muskel1 napisał:

Jasne, pewnie tak jak odstraszenie  przed kupnem większości aut z tutejszego forum, gdzie właściciele  wymieniali oba zderzaki z non s-line na s-line. To jest Twój tok rozumowania. Nie ośmieszaj się.Po to ma zdjęcia ze zdarzenia i rachunek z ASO. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to rozpozna rodzaj szkody.

Dokladnie. :cygaro:

Tłumaczysz a i tak tego nie zrozumie.

Szkoda słów.:lol:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio wytresowany szympans powinien na podstawie zdjęć i rachunku ocenić rodzaj szkody ale jak widać są tacy, którym nawet to sprawia trud. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO będzie widniało, że była naprawa tylnego zderzaka i kwota, podejrzewam że z 1500 zł skoro 2500 zł wartość szkody z autem zastępczym. Faktycznie w *uj bite auto przy naprawie w ASO i wartości szkody 1500 zł :grin:

Na forum to same "liście" i większość nie ma nawet lakierowanego jednego elementu skoro tu taka zadyma o to, że kolega będzie miał lakierowany (nie wymieniany) tylny zderzak :facepalm:

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja założyłem sline polift tył i musiałem lakierowac to teraz już nie sprzedam auta bo zderzak lakierowany . Jak ktoś będzie chciał kupić to przyjdzie jak większość Januszu z czujnikiem lakieru sprawdzi że błotniki nie ruszane , zgrzewy tylnej ściany też nie to w czym problem . Ja maluje zderzak przód raz do roku bo są odpryski . Nie takie szkody naprawiałem na ubezpieczalnie i nawet klient potem się dziwią że zderzak wygląda jak fabryka , a historia w ASO to bardzo dobrze bo będzie miał podkładkę pod to gdzie robił i co robił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kristof91 napisał:

ktoś tu chyba ironii nie zrozumiał

To nie była ironia tylko szyderczość. Szkoda tylko, że nie było mu na szyderczość jak mu felgi porysowali. Ale jak to mówią karma...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było, odjechanie z miejsca kolizji jest wykroczeniem. Ponadto wysoki wiek nie jest okolicznością wyłączającą odpowiedzialność karną. Gdyby Tobie ktoś przerysował auto na parkingu i odjechał, z pewnością nie pokryłbyś szkody z własnej kieszeni, tylko podobnie jak on szukał sprawcy. Dlaczego więc Twoim zdaniem potraktował dziadka jak śmiecia? 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest, jego samochód i on za kierownicą więc jest domniewanie winy i dziadek musi teraz sam udowodnić, że nic nie poczuł i dlatego odjechał. W ten sposòb to działa. Ze względu na wysoki wiek i z nim związane możliwe ograniczenia, jak słaby wzrok czy słuch, mogło rzeczywiście tak być, ale tak jak pisałem, dziadek musi się sam odwołać. Musi to dobrze przemyśleć bo powoływanie się w takim przypadku na słaby wzrok i słuch może prowadzić do postawienia pod znakiem zapytania jego zdolność do prowadzenia pojazdów. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Muskel1 napisał:

Fakt jest, jego samochód i on za kierownicą więc jest domniewanie winy i dziadek musi teraz sam udowodnić, że nic nie poczuł i dlatego odjechał. W ten sposòb to działa. Ze względu na wysoki wiek i z nim związane możliwe ograniczenia, jak słaby wzrok czy słuch, mogło rzeczywiście tak być, ale tak jak pisałem, dziadek musi się sam odwołać. Musi to dobrze przemyśleć bo powoływanie się w takim przypadku na słaby wzrok i słuch może prowadzić do postawienia pod znakiem zapytania jego zdolność do prowadzenia pojazdów. 

Tylko w tym przypadku wina i ucieczka jest oczywista. :cygaro:

Dziadek przyznał się do winy policji a na nagraniu widać wszystko jak na dłoni.:police:

Uderza, potem nerwowo manewruje by uciec i ucieka.:witch:

Kamera wszystko dokładnie nagrała. :cygaro:

Traktuje go tak jak na to zasłużył.:whip2:

Gdyby nie uciekł, byłaby zupełnie inna rozmowa.:hi:

Chamstwa na drodze nie toleruje.:cygaro:

Za swoją głupotę, niech teraz słono płaci. Naprawa 2000 zastepcze 1070:rtfm:

Ucieczka jak widać to szczyt głupoty.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja może nie wiedział nawet że przytarlo zderzak . Dużo jest starszych ludzi co mogło się nie spodziewać że obtarł . Zrobić z jego OC i tyle dziękuję . A nie teraz jechać do niego do domu i mu dać w ryj jeszcze na sam koniec . 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, gagat3k napisał:

taki mądry szympans z ciebie, a nie rozumiesz dalej o co chodzi. Nie probem w tym, że dziadek musi się tłumaczyć, że sprawa została zgłoszona, bo to oczywiste.  Tu chodzi o debilność autora postu, który się szczycił swymi dokonaniami jako "detektyw nelson", że dziadek zostanie ukarany, że dostanie mandat, że będzie miał problemy itd.  Szczycenie się tym, że komuś narobił problemów i na każdym kroku domniemanie najgorszych zamiarów innego kierowcy. Pewnie, niech se zgłasza, bo kierowca odjechał, ale na tym koniec tematu powinien być, a nie wypisywanie tego co wypisywał i szydzenie.


"To się teraz dziadzio zdziwi, jak zapuka do niego Policja.

Mam nadzieje że dostanie spory mandat i słono zapłaci za naprawę auta itd:cygaro:
 I cieszę się że sprawca zapłaci za swoje czyny.
Ciesze się że mi się udało i gość poniesie karę.:dance2:" 


kolejny forumowicz jego pokroju, przemądrzałe coś, prawodopodobnie w życiu nerd i lamus jakich mało. bez pozdrowień dla waszej dwójki! 

:polew:  mówi kto? ty?

Nie rozśmieszaj mnie ty ofiaro.

Wiesz gdzie mam twoje pozdrowienia? ...właśnie

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...