Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, czareq napisał:

lepiej będzie jak moderator zamknie ten śmieszny temat a otworzy wówczas kiedy właściciel wrzuci coś SENSOWNEGO i potwierdzi zdjęciami

szkoda bić piane dla nowych dywaników i projektorów które mają 42 strony

Polać temu Panu , ile można zdjęć z google oglądać 

Opublikowano
9 minut temu, karolek_ust napisał:

Polać temu Panu , ile można zdjęć z google oglądać 

Bo tylko tyle potrafi sam zrobić. 

Opublikowano

Nie przesadzajcie i pozwólcie żyć innym po swojemu. Zresztą na samej górze jest duży czerwony przycisk.

Opublikowano

Też nie jestem za zamykaniem tematu, nie raz się tutaj dobrze pośmiałem:oklasky:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe dodatki do mojego Audi ULTRA:cygaro::drunk:

1. Uchwyt automatyczny samochodowy: JOYROOM JR-ZS248 (15W) z ładowaniem bezprzewodowym.:hi:

2. JOYROOM C-A09  (30W) (dwa wejścia USB)  (QC 3.0):hi:

JOYROOM JR-ZS248.jpg

JOYROOM  C-A09.jpg

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Wow pierwsze zakupy poza ASO 

Opublikowano
33 minuty temu, karolek_ust napisał(a):

Wow pierwsze zakupy poza ASO 

Ale że taką tandetę od chinoli kupił? przecież only OEM.

Opublikowano
3 godziny temu, KonradA4troop napisał(a):

Ale że taką tandetę od chinoli kupił? przecież only OEM.

Od jakiś Polaczków z zielonej góry jak tak można 

Opublikowano

Ale bieda,lepiej w aso było poszukać ori..

Opublikowano

Byłeś montować w ASO??

ULTRA brzydko wygląda ten zwisający kabel. :sick3:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Tomek_091019 napisał(a):

Byłeś montować w ASO??

ULTRA brzydko wygląda ten zwisający kabel. :sick3:

Wygląda i działa świetnie. Nie wiem czy wiesz ale żeby ładować telefon musi uchwyt mieć zasilanie. Nad uchwytem długo się zastanawiałem ( oglądałem testy, czytałem, itd )

Ten co wybrałem jest jednym z najlepszych w rankingu 2021

Więc jest to mój dobrze przemyślany wybór. :cygaro:

Spisuje się  super. Jestem z niego mega zadowolony. :P:drinks::dance2::drunk:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
45 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Wygląda i działa świetnie. Nie wiem czy wiesz ale żeby ładować telefon musi uchwyt mieć zasilanie. Nad uchwytem długo się zastanawiałem ( oglądałem testy, czytałem, itd )

Ten co wybrałem jest jednym z najlepszych w rankingu 2021

Więc jest to mój dobrze przemyślany wybór. :cygaro:

Spisuje się  super. Jestem z niego mega zadowolony. :P:drinks::dance2::drunk:

Ale jest brzydki, podobnie jak twój samochód. 

Opublikowano

Serio nagrałeś kolego wkładanie telefonu do uchwytu samochodowego z 3 różnych perspektyw? Dobrze, że dodałeś nick na filmiku :)

42 strony w wątku mnie zaciekawiły, a tu takie "apgrejdy" :wink:

Opublikowano

 

19 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Wygląda i działa świetnie. Nie wiem czy wiesz ale żeby ładować telefon musi uchwyt mieć zasilanie. Nad uchwytem długo się zastanawiałem ( oglądałem testy, czytałem, itd )

Ten co wybrałem jest jednym z najlepszych w rankingu 2021

Więc jest to mój dobrze przemyślany wybór. :cygaro:

Spisuje się  super. Jestem z niego mega zadowolony. :P:drinks::dance2::drunk:

 

Z tego co widzę, to kabel wychodzi z tyłu uchwytu i jest to ładowarka indukcyjna więc nie trzeba go za każdym razem ruszać żeby podładować telefon.

Kabel można puścić środkiem obok kratki wentylacyjnej, żeby nie zwisał na pół konsoli, no ale trzeba by było trochę pogrzebać, a ASO tego nie zamontuje... :rolleyes:

Btw. mamy koniec 2022 więc ranking trochę nieaktualny :hi:

Opublikowano

Co do filmiku.. :thumbdown: ja się pytam gdzie są zielone ultra lasery?

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Tomek_091019 napisał(a):

 

 

Z tego co widzę, to kabel wychodzi z tyłu uchwytu i jest to ładowarka indukcyjna więc nie trzeba go za każdym razem ruszać żeby podładować telefon.

Kabel można puścić środkiem obok kratki wentylacyjnej, żeby nie zwisał na pół konsoli, no ale trzeba by było trochę pogrzebać, a ASO tego nie zamontuje... :rolleyes:

Btw. mamy koniec 2022 więc ranking trochę nieaktualny :hi:

Kabel na filmiku jest za długi. Już jest taki jaki powinien być. :)

Uchwyt pierwsza klasa.:drunk:

Jeśli chodzi o uchwyt to jest to jeden z najlepszych na rynku.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
39 minut temu, Tomek_091019 napisał(a):

 

 

Z tego co widzę, to kabel wychodzi z tyłu uchwytu i jest to ładowarka indukcyjna więc nie trzeba go za każdym razem ruszać żeby podładować telefon.

Kabel można puścić środkiem obok kratki wentylacyjnej, żeby nie zwisał na pół konsoli, no ale trzeba by było trochę pogrzebać, a ASO tego nie zamontuje... :rolleyes:

Btw. mamy koniec 2022 więc ranking trochę nieaktualny :hi:

Ważne że jest najlepszy i tyle ja teraz kupiłem nowy telefon Nokia 3310 był numer 1 w rankingu w 2000 roku . I jest najlepszy Naprawdę 

Opublikowano
18 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Kabel na filmiku jest za długi. Już jest taki jaki powinien być. :)

Uchwyt pierwsza klasa.:drunk:

Jeśli chodzi o uchwyt to jest to jeden z najlepszych na rynku.:cygaro:

Nie wiem, ale czasami mam wrażenie, że pisze to jakiś bot reklamowy... :hi:

O co by nie zapytać, to na końcu i tak jest "Jestem ULTRA zadowolony... najlepszy produkt... Mam go od 2 dni, ale jest najlepszy na świecie... Nie wypróbowałem nic innego, ale ten jest najlepszy... 

Brakuje tylko napisu "ten post jest sponsorowany przez"  :grin:

 

Obojętnie jakiego kabla byś tam nie dał, to i tak jak dla mnie wygląda to ULTRA badziewnie, nie ważne że sama ładowarka/uchwyt jest NAJLEPSZY NA ŚWIECIE.

Jak raz na 2 miesiące używam nawigacji przyklejonej do szyby to szlak mnie trafia jak zwisa mi jakiś kabel. Taki uchwyt z tym kablem wyleciałby u mnie po 3 dniach...

Opublikowano
W dniu 12.12.2022 o 16:36, NelsonPL napisał(a):

Kabel na filmiku jest za długi. Już jest taki jaki powinien być. :)

Uchwyt pierwsza klasa.:drunk:

Jeśli chodzi o uchwyt to jest to jeden z najlepszych na rynku.:cygaro:

Pochwal się jeszcze jaki masz telefon do tego najlepszego uchwytu na świecie ?

Opublikowano

zamiast szukać pierdół zainwestuj lepiej w lusterko fotochrom... niedrogi mod, a lusterko wygląda lepiej i nie trzeba pamiętać o klikaniu jak ktoś Cię oślepia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.