Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaniżona fv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Sprzedawca auta chce zanizyc mi fv. A5 za 30 tys. Zgodzić się na takie coś? 

Opublikowano

jak zaniży, a coś się z autem stanie wyjdzie jakaś wada będziesz chciał auto oddać, trzeba będzie iść do sądu, to odda tyle ile jest na fakturze

Opublikowano
17 minut temu, Bristol napisał:

 

Siema. Sprzedawca auta chce zanizyc mi fv. A5 za 30 tys.

 

Z 60 tyś na 30 , to trochę przegina . 

Opublikowano
  • Autor

Z 77 na 30 

Opublikowano
  • Autor

Auto jest pewne. Sprzedawca prywatny. Doradźcie proszę 

Opublikowano

W żadnym wypadku. Później przedmiotem sporu bedzie auto o wartości 30k

Opublikowano

Tak jak Ci napisałem właśnie na pw. Ludzik chce uciec z podatkiem, a jest tego sporo, więc taka propozycja. I tylko o to zapewne chodzi ;)

Opublikowano
WWW.AUTOSTEIN.PL

AutoStein - Komis samochodowy Racibórz, auta używane Racibórz...

 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki a US może sie uczepić mnie ? 

Opublikowano
Teraz, Bristol napisał:

Dzięki a US może sie uczepić mnie ? 

Oczywiście. Podpisujesz papiery

Opublikowano
Teraz, Bristol napisał:

Dzięki a US może sie uczepić mnie 

Współudział w oszustwie podatkowym.

Opublikowano
  • Autor

W takim razie olewam temat

Szkoda bo auto jest super i pewne :/

Opublikowano

Powiedz mu że Twój ojciec albo (brat)w US pracuje i taki przekręt by musiał zgłosić. Albo normalna faktura albo nie ma kupna:polew:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz gościu jest w porządku ogólnie a auto za***iste i pewne. No ale jak mam ryzykować to wole nie. Chociaż szkoda mi tego auta. A on chce zejść z ceny tylko tysiaka. Na pełną fv nie ma szans. 

Opublikowano

Nie jeden już kupił "pewne" i za***iste auto na zaniżonej fakturze... Nie zawsze auto okazywało się pewne.

Jak takie super auto i jesteś super pewny że chcesz to dogadacie się co do ceny ale żeby FV była na 100% wartości a nie ledwo 40%

Opublikowano

Nieraz obie strony godzą się na zaniżenie faktury , ale  nie o tyle . Tu gość  mocno przegina .

Opublikowano
  • Autor

On pierwsze chciał 25 na FV a potem dopiero powiedział po rozmowie że max 30 :/

Opublikowano
18 godzin temu, Muskel1 napisał:

Powiedz mu że Twój ojciec albo (brat)w US pracuje i taki przekręt by musiał zgłosić.

:buahaha:

Opublikowano

mój szwagier kupił B6, gość zaniżył fakturę i szwagier nie zauważył (dopiero podczas rejestracji). w chwili obecnej się z gościem sądzi bo musiał wymienić silnik (wada ukryta pojazdu). teraz w sądzie gość się zarzeka, że kwota zakupu była jak na fakturze. dobrze, że byłem ze szwagrem i teściem bo chociaż mają teraz świadka.. reasumując - ja od obcego na pewno nie wziąłbym auta z zaniżoną fakturą.

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
Godzinę temu, jedrekx napisał:

mój szwagier kupił B6, gość zaniżył fakturę i szwagier nie zauważył (dopiero podczas rejestracji). w chwili obecnej się z gościem sądzi bo musiał wymienić silnik (wada ukryta pojazdu). teraz w sądzie gość się zarzeka, że kwota zakupu była jak na fakturze. dobrze, że byłem ze szwagrem i teściem bo chociaż mają teraz świadka.. reasumując - ja od obcego na pewno nie wziąłbym auta z zaniżoną fakturą.

Dokładnie. Nic dodać nic ująć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.