Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Może jak będę wracał do domu to zajadę do was się przywitać na 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

było jechać byliśmy conajmniej do 20

ech tylko że ja z roboty wróciłem dopiero więc zanim się ogarnąłem ze wszystkim to było po 20 :confused4:

nastepnym razem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko trwa moja przygoda z A4 i nie wiem czy się nie skończy szybciej niż myślałem :confused4: Potrzebuje kasy i zastanawiam się nad zmianą na coś tańszego ;(

A co Ci się dzieje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko trwa moja przygoda z A4 i nie wiem czy się nie skończy szybciej niż myślałem :confused4: Potrzebuje kasy i zastanawiam się nad zmianą na coś tańszego ;(

A co Ci się dzieje :mysli:

Oj tam nic takiego. Poprostu jak pamiętasz wspominałem Ci, że troche się na pożyczałem na ten samochód, a nie lubie mieć długów i narazie nie widzę szerokiej perspektywy z czego to pospłacać a nie lubie też tak na wszystkim oszczędzać na maksa. Może poprostu się przeliczyłem, nie stać mnie chyba na ten samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam jak mówiłeś coś ale ja myślę że jak juz masz to auto i nic Ci się nie dzieje to jakoś postaraj się trzymać wszystko w kupie no chyba że na prawdę gotówka przyciska :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak całkowicie różowo. Mam do zrobienia przegub wewnętrzny a nie wiem czy i to załatwi sprawę, nie znam się za bardzo, ale przeczuwam że i któraś poduszka jest też do wymiany. Przy moich zarobkach to tak o...

A fakt, że kupiłem go dość tanio jak na tą opcję (mimo nie lubianego silnika 2.5) może uda mi się coś więcej z niego wyciągnąć. Narazie tylko rozważam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko widziałem super tylko ten motor :confused4:

ale jak coś mogę pozabierac trochę z Twojego autka i będziesz trochę do przodu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś 9 letnie auto i myślisz, że będzie całe cacy? Jak kupiłem swojego to był tylko 2 lata starszy od Twojego. Po 3 miesiącach padła skrzynia biegów, od razu wahacze do zmiany, opony były prawie łyse, klocki hamulcowe skończyły się po 2 tygodniach, amortyzator się urwał po 4 miesiącach, tuleje tylnej belki wypadły, po roku rozleciało się sprzęgło i dwumas, teraz przed świętami znowu skrzynie zmienialem, bo synchronizatory poleciały. Kupując używane auto nie spodziewaj się laluni, na giełdzie czy w komisie auto jest ładnie wyczyszczone, plakiem silnik wypsikany i czeka na klienta z nowa książką serwisową. Doprowadziłem auto do sprawności i teraz tylko robię bieżącą obsługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś 9 letnie auto i myślisz, że będzie całe cacy? Jak kupiłem swojego to był tylko 2 lata starszy od Twojego. Po 3 miesiącach padła skrzynia biegów, od razu wahacze do zmiany, opony były prawie łyse, klocki hamulcowe skończyły się po 2 tygodniach, amortyzator się urwał po 4 miesiącach, tuleje tylnej belki wypadły, po roku rozleciało się sprzęgło i dwumas, teraz przed świętami znowu skrzynie zmienialem, bo synchronizatory poleciały. Kupując używane auto nie spodziewaj się laluni, na giełdzie czy w komisie auto jest ładnie wyczyszczone, plakiem silnik wypsikany i czeka na klienta z nowa książką serwisową. Doprowadziłem auto do sprawności i teraz tylko robię bieżącą obsługę.

ja mam taki sam rok jak Tomasza i jeszcze żadnej naprawy nie miałem odpukać poza eksploatacja i rezankiem a już mam ponad 3 lata samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na dobre auto. Ale gdybyś robił przebiegi po 100tyś rocznie to pewnie nie byłoby tak kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na dobre auto. Ale gdybyś robił przebiegi po 100tyś rocznie to pewnie nie byłoby tak kolorowo.

no nie wiem jak to mówić auto nie oszczędzam i mam już ponad 300 tys :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...