Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 B8 lift s line 3.0 Quattro Lava Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

I czas przyszedł na pochwalenie się moją audi , auto kupione pare miesięcy temu od firmy ubezpieczeniowej po pierwszym właścicielu po  lekkim uderzeniu z przodu dlatego odrazu postanowiłem zmienić przód na lift w wersji s line i dorzuciłem też tył s lnie polift

kolor lavagrau

silnik 3.0 quattro 

skrzynia tiptronic

przebieg 173 tys

koła 245 40 18

mały opis wyposażenia - panorama , 3 strefy , fotele skóra z alcantara w wersji full elektryczne , nagłośnienie z subem w kole

rzeczy które dołożyłem przód  i tył polift s line , podsufitka s line , lusterka składane polift ,

i jakieś foto na szybko 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6599.jpg

IMG_6597.jpg

Opublikowano

Ładna audiczka, obowiązkowo większe koło! I może troszkę niżej :wacko:. Ta przestrzeń miedzy nadkolem a opona szpeci ją :decayed:. Mega zazdroszczę panoramki... mi się nie trafiło z daszkiem. Jakieś pierwsze plany na mody są? Pochwal się :naughty:

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, SushiSakana napisał:

Ładna audiczka, obowiązkowo większe koło! I może troszkę niżej :wacko:. Ta przestrzeń miedzy nadkolem a opona szpeci ją :decayed:. Mega zazdroszczę panoramki... mi się nie trafiło z daszkiem. Jakieś pierwsze plany na mody są? Pochwal się :naughty:

Dzięki  co do obniżenia to chyba wpadną sprężyny - 30 A co do panoramy fajna sprawa trochę się naszukałem żeby wsadzić s line podsufitkębo mało tego ale jakoś się udało narazie porobiłem to co najważniejsze żeby auto śmigało bo pierwsza trasa i odrazu chorwacja a plany napewno sprężyny , kiera jakaś fajna gałkę z polifta już mam tylko muszę założyć i lampy tył neon 

Opublikowano

Ładna audi. No o kolor najładniejszy jaki był heh bo taki jak moja heh

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, karolek_ust napisał:

Dzięki też Mi się podoba fajnie wygląda w słońcu ten kolorek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj taka ładna cyferka wskoczyła

IMG_6957.jpg

Opublikowano
57 minut temu, barca8585 napisał:

Dzisiaj taka ładna cyferka wskoczyła

IMG_6957.jpg

Która taka ładna :wink:

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, pelonek1 napisał:

Która taka ładna :wink:

idealnie by było cyknąć jak było 177777 ale nie miałem jak

Opublikowano
15 godzin temu, barca8585 napisał:

Dzisiaj taka ładna cyferka wskoczyła

IMG_6957.jpg

Płynu dolej :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ktoś chętny na lustra polift 8 pin 

D64C1A50-62E0-4702-82B5-F5F1D8D967C3.jpeg

63A0A946-DC21-424E-A6AB-3B60CAA1DC2E.jpeg

Opublikowano

No no, kolejne fajne audi i kolejny rezacz. :D Dzięki za kratki qq1. :D

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, KonradA4troop napisał:

No no, kolejne fajne audi i kolejny rezacz. :D Dzięki za kratki qq1. :D

Dzięki ? spoko nie ma za co 

Opublikowano

obserwujemy :hi:

Opublikowano

Jest dobra baza do rezania , za ten lakier i panoramę duzy plus :yes2: 

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, MaciekPL napisał:

Jest dobra baza do rezania , za ten lakier i panoramę duzy plus :yes2: 

Dzięki Nio kolor fajny a panorama tez lecz nie ukrywam ze dała mi trochę popalić przy zmianie sufitu na s line ?

Opublikowano

Fajny avancik ,

dobra motorownia:thumbup1:

Powodzenia w modach...

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Fajny avancik ,

dobra motorownia:thumbup1:

Powodzenia w modach...

Dzięki no motorek fajny się trafił gdyby nie 3.0 to raczej bym jej nie kupił 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ładna pogoda to i małe mycie było

Opublikowano
  • Autor
Teraz, barca8585 napisał:

Ładna pogoda to i małe mycie było

 

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_ae9.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_aea.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_aeb.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_aec.jpg

Opublikowano

Rob softa, kazda eSa bedzie Ci niestraszna :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.