Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navi plus - montaz , ceny itp. ??


Rekomendowane odpowiedzi

za RNSa musisz dac mniej niz 3tys takze nie wiem czy nie lepiej doplacic i miec RNSa niz DXa za 1800zł bo taniej to tego nikt nie wyreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E czyta płyty audio, ma dwa czytniki kart pamięci i ogólnie jest bardziej zaawansowana technicznie.Do NAVIPLUS DX musisz mieć zmieniarkę bo nie czytają płyt audio, za to płytę na polskę dużo łatwiej dostać właśnie do DX.DVD do RNSa są jednak bardzo drogie. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za RNSa musisz dac mniej niz 3tys takze

bez przesady jak ktoś chce to mam gościa który załatwi za 1800-1900 i to z mapą (tą poprzednia gdzie nie było polski - 2006_1)

[ Dodano: 28-03-2007, 17:53 ]

No tak tylko dwa kola to nie malo :) umiem szukac na allegro :) ale dzieki za checi

dowiedz się ile biorą za sam montaż bo mój znajomy (facet który ma warsztat samochodowy i duże pojęcie o robocie) nieżle się namęczył przy przeróbce... nie jest tak prosto jak w A4 B6, samemu bym się za to nie wziął w życiu, a w swojej A4 dałem radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E czyta płyty audio,

i MP3

Stary zakładaj RNS-E jest o wiele ciekawsza niż DX za niewiele więcej $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze lepiej sie oplaca kupic navi samemu i dac do zamontowania??

powiem Ci że w modelu A6 to chyba tak

Czyli navi dx jak wloze plyte cd z muzyka to mi nie pojdzie??

dokładnie tak, musisz miećzmieniarkę żeby słuchać audio...

a RNS-E nie dośćże czyta płyty CD to jeszcze do tego MP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montaz z allegro jest na poziomie zerówki,ja jak podchodze do tematu to spokojnie biore do 2 tys za sam montaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robocizna na orginalnym panelu 2 din kosztuje 500 złotych :rotfl:

Za kieszeń 2din, kable, antene, i podłączenie wszystkiego płaciłem 900 zeta, do tego dolicz cena navi 1500-1900 i masz całość.

ceny CTV nie bierz pod uwagę :wink: są z kosmosu :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest może ktoś kto zakładał navi u panów z allegro? (URL=http://www.allegro.pl/item177273535_audi_a6_nawigacja_montaz_nawigacji_gdansk.html]montaż navi gdańsk[/url] ,.montaż navi kraków,[montaż navi w-wa ) Jeżeli tak to bardzo proszę o opinię,bo sam się zastanawia czy jechać do krakowa, gdańska czy wawy,a interesuje mnie tylko profesjonalny montaż z kalibracją,vag-iem,ewentualnie z org anteną dachową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary zakładaj RNS-E jest o wiele ciekawsza niż DX za niewiele więcej $.

Dokładnie, róznica w cenie niewielka a przyrost możliwości olbrzymi. Sam byłem użytkownikiem RNS-D przez prawie rok, ale jak zrobiłem upgrade do RNS-E to tak jakbym sie przesiadł z malucha do audi :) Poza wspomnianymi MP3, RNS-E posiada jeszcze inne zalety nad RNS-D:

- za***isty widok 3D (znany z TomTom czy ostatnich wersji Automapy)

- bardzo dokładną mapę Polski (znalazł mi nawet piaskowe uliczki wokół domku letniskowego w Giżycku)

- bardziej intuicyjny i ergonomiczny interface

- lepsze wykorzystanie FIS

- możliwośc podpięcia firmowego interface-u Bluetooth Audi

... i pewnie jeszcze wiecej zalet o ktorych w tym momencie nie pamietam

Pusc mi maila na priv to wysle Ci instrukcje do RNS-E po Polsku. Jak poczytasz o mozliwosciach to Ci kopara opadnie :)

pozdro

malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama navi RNS-E to koszt ok 2 tys.PLN(allegro) , montaż to zależy i ceny są różne. Ja pytałem konkretnie pod moją A4 to mi śpiewali od 600 do 1000.Ciekawy jestem ile taka usługa kosztuje w ASO?

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam pisac drugi raz?? przecież napisałem dwa posty wyżej ile to kosztuje... jak coś to namiary na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robocizna na orginalnym panelu 2 din kosztuje 500 złotych

Za kieszeń 2din, kable, antene, i podłączenie wszystkiego płaciłem 900 zeta, do tego dolicz cena navi 1500-1900 i masz całość

.

Ale chodzi ci właśnie o ASO czy jakis zakład priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ma znaczenie jaki steronik climatronik będzi wstawiony pod navi- chodzi mi o to że nie mam u siebie grzanych foteli a sterownik znalazłem właśnie z podgrzewaniem foteli. Czy konieczny jest vag po wymianie takiego sterownika?

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...