Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duży przebieg a chip 1.8t BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, kubab5 napisał:

Czytałem, że 5w 40 zachowuje właściwości w wyższych temp niż 5w 30. A mam dynamiczny styl jazdy, często jeżdżę z pasażerami i do tego mam lpg który spala się dłużej niż benzyna i jest bardziej suchy i te warunki są w wyżej temp. 

O plukanke zapytam w innym wątku.

 

W każdym razie dzięki za odpowiedzi co do chipa. W razie postępów będę informował.

 

Jak potrzebujesz pomocy przy logach to daj znać. Możesz podjechać i Ci wytłumaczę co i jak itp. Jakieś miejscówki :decayed:
Od razu na wstępie pamiętaj o tym, że rozpędzić się musisz tak do 140 

Edytowane przez 3r4

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, 3r4 napisał:

Jak potrzebujesz pomocy przy logach to daj znać. Możesz podjechać i Ci wytłumaczę co i jak itp. Jakieś miejscówki :decayed:
Od razu na wstępie pamiętaj o tym, że rozpędzić się musisz tak do 140 

Dzięki za propozycję i chyba skorzystam :D Jednak jak na razie w ciągu następnych 2 tyg czeka mnie wymiana filtrów i olejów i przegląd LPG, także po tych operacjach będę myślał o logach. Jak na razie mam problem gdzie serwisować instalacje Optima w Poznaniu :decayed:

Opublikowano
W dniu 22.09.2020 o 10:07, kubab5 napisał:

Pytanie trochę z innego tematu. Przejście z Castrol 5w 30 na motul 5w 40 bez plukanki jest dobrym pomysłem? Ogólnie warto zastosować plukanke? 

Można płukać, ale nie trzeba. A co do oleju to lepiej wybierz co innego aniżeli motul.

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, DivaynEays napisał:

Można płukać, ale nie trzeba. A co do oleju to lepiej wybierz co innego aniżeli motul.

A co z motulem nie tak? Bo niesty już zakupiłem i na zwrot za późno. 

Opublikowano

Motul jest przereklamowany i jakościowo to taki średni olej, z tego co się orientowałem. Są lepsze, są też gorsze oleje, skoro kupiłeś to wlej. Podczas kolejnej wymiany możesz się pokusić o lepszy olej jeśli będziesz miał taką potrzebę.

Opublikowano
8 godzin temu, kubab5 napisał:

A co z motulem nie tak? Bo niesty już zakupiłem i na zwrot za późno. 

Średniej jakości olej mineralny w zawyżonej cenie, po prostu. W tej kasie naprawdę porządny olej można dostać, nie obarczony wysokim ryzykiem podróbek

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, DivaynEays napisał:

 

No to mnie zmartwiliscie panowie z tym motulem. 

Edytowane przez kubab5

Opublikowano
11 godzin temu, DivaynEays napisał:

Średniej jakości olej mineralny w zawyżonej cenie, po prostu. W tej kasie naprawdę porządny olej można dostać, nie obarczony wysokim ryzykiem podróbek

To co proponujesz w podobnej kasie ?

Opublikowano

liqui moly, ravenol vst, motul też

Opublikowano
2 godziny temu, cysiek18 napisał:

To co proponujesz w podobnej kasie ?

Meguin super leichtlauf 5w40 lub ravenol vst 5w40 jeśli ma to być syntetyk. Jak mieszanka HC, eurol super lite 5w40.

Opublikowano

Na pewno Motul jakiego by nie wybrał kolega będzie lepszy niż Castrol z marketu..

W dniu 23.09.2020 o 21:43, DivaynEays napisał:

Średniej jakości olej mineralny w zawyżonej cenie, po prostu. W tej kasie naprawdę porządny olej można dostać, nie obarczony wysokim ryzykiem podróbek

Czym poprzesz swoją wypowiedź? Skąd masz informacje o tym, że Motul jest  tak zły i porównujesz go z mineralnym?  Jaki olej według Ciebie można dostać z tej samej półki cenowej, nie obarczonym ryzykiem podróbki ?

Opublikowano
13 godzin temu, muniek32 napisał:

Na pewno Motul jakiego by nie wybrał kolega będzie lepszy niż Castrol z marketu..

Czym poprzesz swoją wypowiedź? Skąd masz informacje o tym, że Motul jest  tak zły i porównujesz go z mineralnym?  Jaki olej według Ciebie można dostać z tej samej półki cenowej, nie obarczonym ryzykiem podróbki ?

Zapraszam do karty bezpieczeństwa produktu. Jak już ogarniesz podstawy i rozszyfrujesz skład. Pokieruję do badan laboratoryjnych..

Opublikowano
W dniu 25.09.2020 o 09:28, muniek32 napisał:

Na pewno Motul jakiego by nie wybrał kolega będzie lepszy niż Castrol z marketu..

Czym poprzesz swoją wypowiedź? Skąd masz informacje o tym, że Motul jest  tak zły i porównujesz go z mineralnym?  Jaki olej według Ciebie można dostać z tej samej półki cenowej, nie obarczonym ryzykiem podróbki ?

Karta bezpieczenstwa produktu to po 1, kolejna sprawa to badania laboratoryjne zlecone przez konsumentow, a nie producentow olejow. To jest zwykly hydrokrak sredniej jakosci, bez jakichs mega dodatkow itp. za 30% mniej do dostania znacznie lepszy olej, ktorym jest meguin super leichtlauf 5w40 czy w podobnej cenie do motula - Ravenol VST.

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, DivaynEays napisał:

Karta bezpieczenstwa produktu to po 1, kolejna sprawa to badania laboratoryjne zlecone przez konsumentow, a nie producentow olejow. To jest zwykly hydrokrak sredniej jakosci, bez jakichs mega dodatkow itp. za 30% mniej do dostania znacznie lepszy olej, ktorym jest meguin super leichtlauf 5w40 czy w podobnej cenie do motula - Ravenol VST.

Polecasz jakieś źródło na kupno któregoś z tych produktów? 

Opublikowano

Jasne, że produkt "markowy" bądź "z wyższej półki" jest bardziej narażony na podróbkę. 

Jeśli Wasze wypowiedzi są poparte badaniami laboratoryjnymi zleconymi przez konsumentów i wskazują na to co napisaliście to oddaję honory :hi:

Co do źródła kupna produktów, ja bym omijał allegro oraz oleje "z beczki"

Opublikowano
W dniu 28.09.2020 o 08:52, kubab5 napisał:

Polecasz jakieś źródło na kupno któregoś z tych produktów? 

Dzik z Pro Choice np ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.