Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kolejna czarna :) UPDATE: tył S-line.


kravootski

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że wszyscy tak dumnie prezentują swoje autka, w końcu i ja postanowiłem cyknąć parę fotek :)

Jeśli chodzi o wyposażenie, to jest to wersja wzbogacona o sportpakiet.

Dodatkowo, założyłem listwy zewn. od S4 i w poczekalni leżą aluminiowe progi wewn. z wersji s-line :)

Nie będę pisał co jest w planach (bo wiadomo jak to z planami...), napiszę natomiast co chciałbym zmienić w mojej czarnuli :naughty:

Po pierwsze: zmiana felg z 16'tek na 18" :) (prawdopodobnie BBS'y CH, może w wersji black nawet :evil:)

Po drugie: zderzak przedni z wersji s-line

Po trzecie: RNS-E :cool1:

Po czwarte: Bi-xenony (aczkolwiek bez nich też przeżyję :))

...I to by było chyba na tyle..

Resztę pozostawiam do oceny :)

1ajpg.jpg

99839896.jpg

41511559.jpg

12150630.jpg

59994498.jpg

64402448.jpg

27.03.2010

Czarna otrzymała nową pupcię :cool1: S-pupcię :decayed:

img4169h.jpg

img4165w.jpg

img4168i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marcin - pięknie się prezentuje. Teraz przynajmniej widzę jak moja będzie wyglądała w chromach :tongue4:

Jest świetnie ale felgi 18" na pewno dodadzą jej KOXU! (16" sobie zostaw na zimę)! Powodzenia w dalszych zmianach :good:

BTW - z listwami nic nie wyszło, koleś zaoferował mi ale 2 prawe i... 2 prawe ("...tylko napis S-Line będzie pan miał po jednej stronie odwrotnie" :polew: :polew: :polew:). No nic, szukam dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marcin - pięknie się prezentuje. Teraz przynajmniej widzę jak moja będzie wyglądała w chromach :tongue4:

Jest świetnie ale felgi 18" na pewno dodadzą jej KOXU! (16" sobie zostaw na zimę)! Powodzenia w dalszych zmianach :good:

BTW - z listwami nic nie wyszło, koleś zaoferował mi ale 2 prawe i... 2 prawe ("...tylko napis S-Line będzie pan miał po jednej stronie odwrotnie" :polew: :polew: :polew:). No nic, szukam dalej :wink4:

:polew:

Pojechal z tym napisem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO powinieneś dodać (w takiej kolejności):

1. Felgi 17 lub 18

2. Dokładkę pod zderzak S-line przód

3. Bixenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny "czarny" kolor . ładne auto :good:

Zbok :polew: Bardzo ładna furka - większa felga zrobi swoje - będzie :kox: I mega ładnie jak dla mnie wygląda mały dodatek chromu - schwarz pakiet się gubi jakoś i bandycko wygląda :> Młody - twoja mi się kojarzy od razu z MadMax'em (choć nie ukrywam, że urok też swój ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Marcin ale teraz przydałby się front do kompletu :) Widzę, że PDC także udało się podłaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...