Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kolejna czarna :) UPDATE: tył S-line.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że wszyscy tak dumnie prezentują swoje autka, w końcu i ja postanowiłem cyknąć parę fotek :)

Jeśli chodzi o wyposażenie, to jest to wersja wzbogacona o sportpakiet.

Dodatkowo, założyłem listwy zewn. od S4 i w poczekalni leżą aluminiowe progi wewn. z wersji s-line :)

Nie będę pisał co jest w planach (bo wiadomo jak to z planami...), napiszę natomiast co chciałbym zmienić w mojej czarnuli :naughty:

Po pierwsze: zmiana felg z 16'tek na 18" :) (prawdopodobnie BBS'y CH, może w wersji black nawet :evil:)

Po drugie: zderzak przedni z wersji s-line

Po trzecie: RNS-E :cool1:

Po czwarte: Bi-xenony (aczkolwiek bez nich też przeżyję :))

...I to by było chyba na tyle..

Resztę pozostawiam do oceny :)

1ajpg.jpg

99839896.jpg

41511559.jpg

12150630.jpg

59994498.jpg

64402448.jpg

27.03.2010

Czarna otrzymała nową pupcię :cool1: S-pupcię :decayed:

img4169h.jpg

img4165w.jpg

img4168i.jpg

Opublikowano

fura zacna :wink4:

to co chcesz zmienić też pozytywnie :good: napewno na 18-stkach bedzie dobrze wyglądać :naughty::kox:

ja bym tylko do tego szybki delikatnie przyciemnił :gwizdanie:

Opublikowano

ładnie się prezentuje :good:

Opublikowano
  • Autor

O! O szybach mi właśnie przypomniałeś :decayed:

Opublikowano

Wygląda pięknie :kox: i do tego ten kolor :good:

Opublikowano

no czyli rozumiem że szyby masz również w planach :decayed:

Opublikowano

:oklaski: super tylko kółka małe :gwizdanie:

Opublikowano

tiaa... szyby delikatnie.... jakies 18tki i bedzie malinowo... :good:

Opublikowano

No Marcin - pięknie się prezentuje. Teraz przynajmniej widzę jak moja będzie wyglądała w chromach :tongue4:

Jest świetnie ale felgi 18" na pewno dodadzą jej KOXU! (16" sobie zostaw na zimę)! Powodzenia w dalszych zmianach :good:

BTW - z listwami nic nie wyszło, koleś zaoferował mi ale 2 prawe i... 2 prawe ("...tylko napis S-Line będzie pan miał po jednej stronie odwrotnie" :polew: :polew: :polew:). No nic, szukam dalej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tekst rzeczywiście rozbrajający :decayed: Szkoda. Jak coś tylko mi się rzuci w oczy to dam znać!

Opublikowano

Dzięki :good:

Opublikowano

No Marcin - pięknie się prezentuje. Teraz przynajmniej widzę jak moja będzie wyglądała w chromach :tongue4:

Jest świetnie ale felgi 18" na pewno dodadzą jej KOXU! (16" sobie zostaw na zimę)! Powodzenia w dalszych zmianach :good:

BTW - z listwami nic nie wyszło, koleś zaoferował mi ale 2 prawe i... 2 prawe ("...tylko napis S-Line będzie pan miał po jednej stronie odwrotnie" :polew: :polew: :polew:). No nic, szukam dalej :wink4:

:polew:

Pojechal z tym napisem :naughty:

Opublikowano

IMO powinieneś dodać (w takiej kolejności):

1. Felgi 17 lub 18

2. Dokładkę pod zderzak S-line przód

3. Bixenon

Opublikowano

Jedyny słuszny "czarny" kolor . ładne auto :good:

Opublikowano

Jedyny słuszny "czarny" kolor . ładne auto :good:

Zbok :polew: Bardzo ładna furka - większa felga zrobi swoje - będzie :kox: I mega ładnie jak dla mnie wygląda mały dodatek chromu - schwarz pakiet się gubi jakoś i bandycko wygląda :> Młody - twoja mi się kojarzy od razu z MadMax'em (choć nie ukrywam, że urok też swój ma)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe fotki w 1 poście :)

Opublikowano

Pięknie Marcin ale teraz przydałby się front do kompletu :) Widzę, że PDC także udało się podłaczyć?

Opublikowano
  • Autor

PDC czeka na rezanko :) Czujniki jak widać są, ale z instalacją będziesz mi musiał pomóc :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.