Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Parę słów do młodzieży na forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcę być niegrzeczny i komentować poziomu niektórych tematów w dziale technicznym, pisząc krytykujące je odpowiedzi bezpośrednio w nich.

Dokładajcie wszelkich starań by to co piszecie na forum było napisane po polsku i czytający nie miał problemu ze zrozumieniem o co chodziło piszącemu.

Część tematów to bezładne słowotoki, bez znaków przestankowych, z bezładnie poszatkowanym opisem problemów i tego co zostało zrobione by problemów tych się pozbyć.

Uogólniając, poziom szkoły podstawowej i to często tych niższych klas .....:naughty:

Jak próbuje czytać takie gnioty to coś mi się gotuje w środku i nawet nie próbuję wchodzić w dyskusje z autorem... :thumbdown:

Jeżeli ktoś nie chce lub nie jest w stanie wznieść się chociaż na poziom szkoły ponadpodstawowej podczas pisania na forum, to raczej będzie miał ciężko przekonać kogoś z forum do udzielenia pomocy .

Większość z nas ceni swój czas i nie ma go na edukację dyskutanta z podstaw jeżyka polskiego i mechaniki samochodowej :whistling::hi:

Mam nadzieję że nikt z czytających moje wypociny nie poczuł się jakoś szczególnie nimi urażony .

Na pocieszenie mogę tylko napisać że podobny poziom prezentują niektórzy  redaktorzy z popularnych, ogólnopolskich portali informacyjnych. Zastanawiam się w jaki sposób oni szkoły pokończyli i kto weryfikował ich wiedzę i umiejętności podczas rekrutacji do pracy ...:(

Pozdrawiam wszystkich :)

 

Opublikowano

Dobrze gada, w górę dziada !!!! :decayed:

Opublikowano

Pisze taki np. "mryga" lub "hamulcy", zwrócisz mu uwagę to cię jeszcze zbeszta.

Jak mu odpiszesz by pisał poprawnie, choćby cyrylicą, to cię zgnoi.

Walka z wiatrakami.

Tu już robota moderatorów.

Im większe forum i duża liczba tematów, tym takie kwiatki przechodzą przez sito i zostają niepousuwane.

Taki urok.

Opublikowano

W całej rozciągłości zgadzam się z autorem postu. Bardzo często, chociażby z powodu braku znaków przestankowych, mam problem ze zrozumieniem tekstu. Ale to jest wynik obecnego poziomu edukacji i zaniechanie czytania lektury papierowej na rzecz wszelkiego rodzaju ebooków. Ja również myślę, że jest to walka z wiatrakami przy obecnym stanie rzeczy :kwasny:

Opublikowano

Jakie eboki!
Emotki!!!
Wraca pismo obrazkowe, a wraz z tym zanika gramatyka i ortografia.
A wystarczyłoby włączyć słownik w każdej przeglądarce, telefonie. A większość błędów zniknie.

Opublikowano

Dla niektórych to czarna magia.

Opublikowano
34 minuty temu, GreGoriO napisał:

A większość błędów zniknie

Ale nie nada sensu wypowiedzi. Nie poprawi interpunkcji. A interpunkcja w znacznym stopniu odpowiada za znaczenie tekstu.

Gdy zadam grupie osób pytanie:

- Czy mam czekać, czy już iść?

I na to pytanie uzyskam od dwóch osób, pozornie, taką samą odpowiedź:

1) - Nie idź.

2) - Nie, idź. 

To nadal nie będę wiedział, czy mam sobie pójść :nabijasie:

Opublikowano

Mam inne zdanie, które mi wpoiła moja mama, kiedy jeszcze chodziłem do podstawówki.
Jeden przecinek, jakże zmieniający sens i decydujący o życiu innego człowieka.
Myślę, że to najbardziej obrazuje, jak ważna jest INTERPUNKCJA.
ROZSTRZELAĆ NIE WOLNO WYPUŚCIĆ.

ROZSTRZELAĆ, NIE WOLNO WYPUŚCIĆ.

ROZSTRZELAĆ NIE WOLNO, WYPUŚCIĆ.

Opublikowano

Na interpunkcji się nie znajo ale tiktoka to mig dodajo*... :facepalm:

 

*celowo z błędami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.