Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA


źrebak

Rekomendowane odpowiedzi

wspaniałe auto :)

z czasem zyskuje na wartości - prawdziwy youngtimer :tongue4:

warte jest tyle ile ktoś za nie zapłaci, ani mniej, ani więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum znalazłem wątek i zamówiłem, ale nie polecam dawać go na przód, cała czarne tło zeszło i logo stało się mało czytelne :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie na codzień do dojazdów do pracy służy mi dzielnie JEEP XJ, a w krótkiej perspektywie będzie auto służbowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jeszcze tylko jak się zbiera ten samochód po czipsie? Zrób jakiś filmik w miarę możliwości bo nic nie mogę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok mogę zrobić filmik, jaki zakres prędkości Cię interesuje? 80-120km/h? 120-160km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak sobie myślę, że chyba od 0 do 100km/h to najrzadziej sięrozpędzam z gazem do deski. Najczęściej jak już to przy wyprzedzaniu czyli 4 bieg 90km/h - 120km/h :evil:

Ale OK, filmik zrobię, może przyda się tym, którzy jeszcze programu w BKE nie mają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Też jestem ciekawy jak to u ciebie wygląda bo ja mam w planach wirusa pod koniec roku :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Też jestem ciekawy jak to u ciebie wygląda bo ja mam w planach wirusa pod koniec roku :good:

voila

Dla dociekliwych:

+ było mokro, ESP był włączony, mój pomiar 9.9 sek do 100 km/h

+ kontrolka, która pali się w tle to AIRBAG oraz olej MIN (oleju nie brakuje.. :mysli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dociekliwych:

+ kontrolka, która pali się w tle to AIRBAG oraz olej MIN (oleju nie brakuje.. :mysli:)

w ogłoszeniu na allegro tego nie podałeś. Dla potencjalnego kupującego to już powód, żeby tego auta nie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna osoba zainteresowana kupnem i ona wie, ze taśma od airbag zostanie wymieniona przed sprzedażą, poki co autko stoi pod domem i czeka:)

a na Allegro celowo wspominam o forum A4-klub i zachęcam do zagladania tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: a co do oleju ja miałem połowę stanu i też kontrolka mi si zaświeciła dolałem troszkę i jest :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna osoba zainteresowana kupnem i ona wie, ze taśma od airbag zostanie wymieniona przed sprzedażą, poki co autko stoi pod domem i czeka:)

a na Allegro celowo wspominam o forum A4-klub i zachęcam do zagladania tu

ale mógłbyś trochę paliwa dolać, bo wstyd pokazywać 40 km do 0 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna osoba zainteresowana kupnem i ona wie, ze taśma od airbag zostanie wymieniona przed sprzedażą, poki co autko stoi pod domem i czeka:)

a na Allegro celowo wspominam o forum A4-klub i zachęcam do zagladania tu

ale mógłbyś trochę paliwa dolać, bo wstyd pokazywać 40 km do 0 :D

kurde, no nagrałem to jadąc zatankować do pełna :)

swoją drogą filmik nagrałem kilka dni temu, w międzyczasie miałem nagrać nowy, bez świecących kontrolek, bo znając was wiedziałem, że będą uwagi :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się zbiera :oklaski: Ja pod koniec roku mam zamiar odwiedzić Rogala :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...