Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.06.2021 o 18:15, Wandej napisał:

Wojtek nie chcesz? Wpadły mi takie na polke 380mm? Żaden Niemiec się nie kapnie ze to swap?

94BC4404-C32A-4D56-9E93-C68286F10EED.jpeg

31C105BA-636A-4963-88C6-27B931C58665.jpeg

26840609-4F49-4A75-BB13-8E34A45BECF3.jpeg

Kurcze to wygląda identycznie jak 356mm co mam na aucie , naprawdę nikt by się nie zorientował że to coś większego , z czego to są heble ? Ile za to cenisz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 19:24, damian19886 napisał:

Ile takie listwy?

Takich listwę nie wiedziałem nigdy wcześniej na oczy na żadnych portalach aukcyjnych  itp także ci nie powiem ile używki...

W ASO komplet to koszt 1800€ :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtekA4B8 napisał:

Kurcze to wygląda identycznie jak 356mm co mam na aucie , naprawdę nikt by się nie zorientował że to coś większego , z czego to są heble ? Ile za to cenisz ? 

Wiesz jak jest w Niemczech. Tu nie chodzi o to, czy na pierwszy rzut oka się ktoś skapnie czy nie. Problem pojawi się gdy będziesz uczestniczył w kolizji i wezmą auto pod lupę, sczególnie gdy będą osoby poszkodowane a wtedy to już prokurator Ci powie czy te hamulce należały do auta. Tutaj w przeciwieństwie do Polski takie mody to jak seks bez gumy. 

Chyba że wykonasz Einzelabnahme i dostaniesz na to papiery. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Wiesz jak jest w Niemczech. Tu nie chodzi o to, czy na pierwszy rzut oka się ktoś skapnie czy nie. Problem pojawi się gdy będziesz uczestniczył w kolizji i wezmą auto pod lupę, sczególnie gdy będą osoby poszkodowane a wtedy to już prokurator Ci powie czy te hamulce należały do auta. Tutaj w przeciwieństwie do Polski takie mody to jak seks bez gumy. 

Chyba że wykonasz Einzelabnahme i dostaniesz na to papiery. 

Czyli mierzą średnicę tarcz po wypadku w każdym aucie? Tutaj inaczej tego nie można zrobić ponieważ nr są tylko na tarczy na zewnętrznym obwodzie. To miejsce szybko koroduje i nie można nic odczytać. Z zacisków nic nie wywnioskuje bo tam nr nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wandej napisał:

Czyli mierzą średnicę tarcz po wypadku w każdym aucie? Tutaj inaczej tego nie można zrobić ponieważ nr są tylko na tarczy na zewnętrznym obwodzie. To miejsce szybko koroduje i nie można nic odczytać. Z zacisków nic nie wywnioskuje bo tam nr nie ma.

Są rzeczoznawcy, którzy wezmą auto pod lupę. Jeżeli będą mieli wątpliwości zasięgną opini producenta. Jeżeli Ty spowodujesz wypadek, w którym ktoś ucierpi lub zgine, bo nie wyhamowałeś to masz porobione z takimi hamulcami, które nie były fabrycznie na aucie lub zatwierdzone i wpisane w papiery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Są rzeczoznawcy, którzy wezmą auto pod lupę. Jeżeli będą mieli wątpliwości zasięgną opini producenta. Jeżeli Ty spowodujesz wypadek, w którym ktoś ucierpi lub zgine, bo nie wyhamowałeś to masz porobione z takimi hamulcami, które nie były fabrycznie na aucie lub zatwierdzone i wpisane w papiery. 

Szczerze mówiąc to chętnie bym oddał rzeczoznawcy auto z takim swapem. Sam mam problem z rozróżnieniem tych zaciskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wandej czyli w sumie do końca nie wiemy co przyjdzie w paczce i pod jaką średnice :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KoJ@K napisał:

@Wandej czyli w sumie do końca nie wiemy co przyjdzie w paczce i pod jaką średnice :decayed:

Musiałeś??‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątunio, zakończenia roku, więc tak jakoś samo poniesło :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wandej napisał:

Szczerze mówiąc to chętnie bym oddał rzeczoznawcy auto z takim swapem. Sam mam problem z rozróżnieniem tych zaciskow.

Nie ma problemu, tutaj umawiasz się na termin w stacji diagnostycznej na odbiór robót i albo dostajesz pieczątkę i papiery na to albo nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szafa napisał:

Kozak te wnętrze :slina:

Nooooo:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2021 o 08:36, szafa napisał:

Kozak te wnętrze :slina:

Jeszcze brakuje mi jednego czerwonego dodatku w środku na który poprzedni właściciel przy żałował jak konfigurowal auto , ale myślę że za jakiś czas do się zmieni :naughty:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...