Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, H4mm3R napisał:

Wojtku jakie gumy masz na tych "blejdach"?

265/30/21 Continental Sportcontact 6 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Jeszcze brakuje mi jednego czerwonego dodatku w środku na który poprzedni właściciel przy żałował jak konfigurowal auto , ale myślę że za jakiś czas do się zmieni :naughty:

Pasy bezpieczeństwa? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamelus_ napisał:

Pasy bezpieczeństwa? :kox:

Dokładnie tak , jest firma nazywa się Kolorowe Pasy jak dobrze pamiatam i zamieniają tylko taśmy na kolor jaki się chce , tylko męczy mnie to jak z jakością  tych pasów ,niby to samo co oryginał tylko z rolki ,pytanie czy się nie będą po jakimś czasie rozwarstwiać itp...

Może jest ktoś tutaj na forum co brał już u niech , albo może polecieć kogoś  co korzystał z usług tej firmy ,lub zna jakaś godną polecenia...

Kuszą mnie mocno te czerwone pasy  :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę roboty z wyjęciem tylnich pasów jest widzę :facepalm:

Gdzie brałeś żółte taśmy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Trochę roboty z wyjęciem tylnich pasów jest widzę :facepalm:

Gdzie brałeś żółte taśmy ???

To u znajomego, zapytam go co i jak.  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210624_134158-02.jpeg

Z racji że na zegarze wskoczyło 120tkm przyszedł czas na olej w skrzyni i od razu po 15tkm od ostatniej wymiany olej w silniku i wszystkie filtry.  IMG_20210809_133657.jpgIMG_20210805_105155.jpg

Nie bawem będe chciał wymienić koło pasowe dla świętego spokoju , ostatnio widzę bardzo dużo postów w Polsce i w Niemczech , że właśnie się urywa często , nie  chciałbym żeby mi się to stało gdzieś na trasie. Niestety Audi nie popisało się dobrą jakością tego elementu w silnikach 3.0tdi , znam przypadki że odpadło już przy przebiegu 30tkm :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Nie bawem będe chciał wymienić koło pasowe dla świętego spokoju , ostatnio widzę bardzo dużo postów w Polsce i w Niemczech , że właśnie się urywa często , nie  chciałbym żeby mi się to stało gdzieś na trasie. Niestety Audi nie popisało się dobrą jakością tego elementu w silnikach 3.0tdi , znam przypadki że odpadło już przy przebiegu 30tkm :kwasny:

Ten problem występował już w C6, myślałem że w C7 poprawili :whistling:

Też mnie czeka wymiana tylko jakoś nie mogę się zebrać a wiem, że w każdej chwili może się skończyć. Jak coś to kupuj Corteco bądź ori w zależności od zasobu $ w portfelu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelonek1 napisał:

Ten problem występował już w C6, myślałem że w C7 poprawili :whistling:

Też mnie czeka wymiana tylko jakoś nie mogę się zebrać a wiem, że w każdej chwili może się skończyć. Jak coś to kupuj Corteco bądź ori w zależności od zasobu $ w portfelu.

No niestety nie poprawili , w ciągu paru tygodni widziałem jak chyba 5 sztuk odjechało na lawecie , także muszę się tym zająć , wrzucę chyba oryginał z tego co wiem to 1300zł kosztuje do BiTDi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

No niestety nie poprawili , w ciągu paru tygodni widziałem jak chyba 5 sztuk odjechało na lawecie , także muszę się tym zająć , wrzucę chyba oryginał z tego co wiem to 1300zł kosztuje do BiTDi.

Ta bolączką dotyczy każdego 3.0 ? Czy tylko BiTDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

wrzucę chyba oryginał z tego co wiem to 1300zł kosztuje do BiTDi

Z Corteco w PL nie widziałem do Twojego, za to do mojego CDYA są. Gdzieś kiedyś czytałem to Corteco robi koła pasowe na pierwszy montaż do Audi i nie tylko, chyba że się mylę to proszę o poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Ta bolączką dotyczy każdego 3.0 ? Czy tylko BiTDI?

Niby wszystkich 3.0TDI

 

47 minut temu, pelonek1 napisał:

Z Corteco w PL nie widziałem do Twojego, za to do mojego CDYA są. Gdzieś kiedyś czytałem to Corteco robi koła pasowe na pierwszy montaż do Audi i nie tylko, chyba że się mylę to proszę o poprawę.

Muszę zobaczyć w DE czy mają z tej firmy , a co idzie na pierwszy montaż to nie mam zielonego pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, WojtekA4B8 napisał:

Niby wszystkich 3.0TDI

 

Muszę zobaczyć w DE czy mają z tej firmy , a co idzie na pierwszy montaż to nie mam zielonego pojęcia...

Do polifta niby nie ma tylko ORI.

Zobacz z corteco taki nr 80004350 

Ale to jak piszę do przedlifta:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wandej napisał:

Do polifta niby nie ma tylko ORI.

Zobacz z corteco taki nr 80004350 

Ale to jak piszę do przedlifta:hi:

Dzięki za info ,sprawdzę to , kolega  ostatni wymieniał w Competition koło pasowe bo mu strzeliło to mówi że założył SNR i niby też spoko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał to mogę ci sprawdzić u siebie w serwisie ile takie koło tylko najlepiej jak byś podesłał nr vin na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuje ostatnio coś z nowymi felgami na zimę i kupiłem oryginalne felgi Audi RS5 Lift 8W0 9x20 ET22 KUTE super lekkie , są dwa kilo lżejsze niż np Rotor 9x20 ET26 , założyłem na próbę opony 255/35/20 i wrzuciłem dzisiaj na auto, wzór bardzo mi się podoba bo są dosyć mocno wklęsłe , ale niestety z tyłu chyba za dużo wystają na tych oponach...:kwasny:

 

IMG_20210827_123829-02.jpegIMG_20210827_192645.jpgIMG_20210827_192758.jpgIMG_20210827_124051-01.jpegIMG_20210827_124056-01.jpegIMG_20210827_124108-01.jpegIMG_20210827_124836-01.jpegIMG_20210827_192850.jpgIMG_20210827_124906-01.jpegIMG_20210827_124846-01.jpegIMG_20210827_194826.jpgIMG_20210827_194921.jpg

 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Klawo się prezentuje na tych kółkach. :thumbup1:

Felgi jak dla mnie petarda , ale musiałbym chyba zmieni opony na niższy profil  i kąty żeby je trochę schować :facepalm:

 

17 minut temu, marcinch001 napisał:

Tył za mocno wystaje .

Niestety tak :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...