Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jedrekx napisał:

sesja jak do jakiegoś magazynu :kox:

Kolega dopiero się uczy ,ale dosyć dobrze mu to wyszło:decayed:  będzie więcej takich fot tylko ciężko z jakąś dobrą miejscówką :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno do tematu nie zaglądałem, a tu proszę jak się dzieje, wypasiona A6, staje się jeszcze bardziej wypasiona, wydechy, heble, o felgach nawet nie mówie, generalnie sztosik. Widać z daleka że to auto rezacza. :D Śliczna jest, jeszcze coś tutaj jest w planach, czy koniec? bo chyba bardzo nie ma co tu robić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2022 o 17:40, WojtekA6C7 napisał:

widziałem że sporo ludzi poleca Vagservis Wrocław , a że akurat będę w Polsce w okolicach także umówiłem się na maly serwis,

Dopiero teraz zobaczyłem ten post :facepalm: Wojtuś, byłeś już we Wro? A Vag Serwis sprawdzone miejsce i coś tam z floty bywa :decayed:

 

FB_IMG_1662315281073.jpg

FB_IMG_1662315302185.jpg

 

Chyba już byłeś, bo foto znalazłem :grin:

 

FB_IMG_1662315662747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KonradA4troop napisał:

Dawno do tematu nie zaglądałem, a tu proszę jak się dzieje, wypasiona A6, staje się jeszcze bardziej wypasiona, wydechy, heble, o felgach nawet nie mówie, generalnie sztosik. Widać z daleka że to auto rezacza. :D Śliczna jest, jeszcze coś tutaj jest w planach, czy koniec? bo chyba bardzo nie ma co tu robić. ;)

Heh dzięki,  za dużo to u mnie się ostatnio nie zmienia , bardziej eksploatacyjne rzeczy. Nowe felgi nie bawem wjadą bo te już mi się znudziły :grin: zbieram się żeby założyć czerwone pasy ,ale zawsze co jestem w PL to nie mam czasu na to :facepalm:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hugo napisał:

Dopiero teraz zobaczyłem ten post :facepalm: Wojtuś, byłeś już we Wro? A Vag Serwis sprawdzone miejsce i coś tam z floty 

 

Właśnie widziałem że też oddajecie tam swoje auta, dlatego też się skusiłem na mały Serwis u chłopaków z Vag Serwis i nie żałuję, robota zrobiona wzorowo , w grudniu oddaje do nich auto żeby zrobili w końcu to niestrzesne koło pasowe ...

 

Tak wogole trochę jestem zaskoczony szybkością zużycia się klocków hamulcowych w tym moim aucie wymianilem na 120tkm klocki z tyłu  teraz mam 145tkm a klocków już nima:grin:

Poleciały w 25tkm  ,ale miesiąc temu założyłem nowe heble do przodu to teraz czas tył, wleci komplet z ebc .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, WojtekA6C7 napisał:

Tak wogole trochę jestem zaskoczony szybkością zużycia się klocków hamulcowych w tym moim aucie wymianilem na 120tkm klocki z tyłu  teraz mam 145tkm a klocków już nima:grin:

Poleciały w 25tkm  ,ale miesiąc temu założyłem nowe heble do przodu to teraz czas tył, wleci komplet z ebc

Może ceramikę chcesz? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2022 o 12:00, Hugo napisał:

Może ceramikę chcesz? :grin:

Hehe ,chyba odpuszczę :decayed:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hugo napisał:

@WojtekA6C7opony planujesz, czy od razu na tory i będzie Pierdolino? :grin: To 22"? :whistling:

 

Hahah ,ogólnie opony są w planie :grin:

Tzn już czekają:wink:

Nie no Prezes tylko 9.5x21et36 :rolleyes:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, H4mm3R napisał:

Parametry ok, tylko czemu znowu OE Audi :rolleyes:

Cały czas myślę o jakiś Concaver  Cvr1 lub WF jakieś,  ale 21 cali tylko na zamówienie i musi być et25 z przodu żeby była wklęsłe tak jakbym chciał i żeby  weszlo na zacisk , nawet robili mi cała wycenę...a jak taka felga wjedzie 9.5x21et25 to już musiałbym dać najlepiej 255 30 opony a na takich w DE nie mogę już jeździć  i ciągle coś , dlatego wybieram coś z OE Audi...

 

Tego modelu jeszcze u nikogo nie widziałem , wrzucę opony i sprawdzę  jak siedzią,  nie spodoba się to będę szukał.

 

Taki model dzisiaj mi wpadł w oko , ale przód i tył różne et :kwasny:FB_IMG_1662541236490.jpg.5fb06484b13eb62a1dfaf2bd6fca4335.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WojtekA6C7 napisał:

Taki model dzisiaj mi wpadł w oko , ale przód i tył różne et :kwasny:FB_IMG_1662541236490.jpg.5fb06484b13eb62a1dfaf2bd6fca4335.jpg

Na tych felgach połowa C7 w DE jeździ :decayed:

 

Dobrze wiem jaki TUV jest upierdliwy ;) 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, H4mm3R napisał:

Na tych felgach połowa C7 w DE jeździ :decayed:

 

Dobrze wiem jaki TUV jest upierdliwy ;) 

 

Niestety tak , te felgi I tak szału dla mnie nie robią:kwasny:

Tu jest mój faworyt:wub: , na zamówienie pod Competition są też takie

La Chanti , ale cena zabija... 6,900€:facepalm:

Screenshot_20220908-185018_Messenger.jpg.10af41fcabe628fe275ad3abcf28bc97.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś sam zaprojektuj przy pomocy tego gościa .

TURISMO-WHEELS.COM

TurismoStudio projektowe oraz producent nowatorskich felg aluminiowych Jesteśmy ambitnym, kilkunastoosobowym zespołem specjalistów połączonych pasją. Od początku istnienia Turismo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2022 o 00:05, H4mm3R napisał:

Na tych felgach połowa C7 w DE jeździ :decayed:

 

Dobrze wiem jaki TUV jest upierdliwy ;) 

 

Nie tyle Tüv co Polizei 

Faktycznie dużo tych felg widuje

 

Odnośnie felg tak jak Ci Wojtek pisałem La Chanti piekne felgi ale cena z kosmosu wiesz że mi OE nie leży żaden wzór RS-y leża spokojnie w piwnicy może coś z nimi wymyślę znalesć ładną felge pod C7 wcale nie jest łatwe dlatego wpadły takie felgi a nie inne

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały problem :facepalm: tak jak wcześniej wrzucalem foto i pisałem że chce wrzuci felgi z E-trona przymierzyłem pasowały elegancko  , minęło trochę czasu między czasie założyłem nowy hamulec do przodu, w  piątek włożyłem nowe opony Hankook 265 30 21 w niedziele próbuje założyć na auto a tu z przodu felga nie wchodzi , ociera o śrubę , nowe klocki i tarczę i brakuje 5mm:facepalm:

Co lepsze miałem jeszcze felgi z najnowszej S8 D5 próbuje włożyć jest to samo , poszedłem do piwnicy po zimowe Peaki z RS4 i tez nie wchodzą,  lekka załamka mnie złapała :kwasny:

Wszyskie felgi wczesniej pasowały.

A tak się złożyło że w tydzień temu sprzedałem swoje S8 bo gość się napalił i mi suszył głowę...a że widziałem że mam E-trona już gotowego to na tydzień włożyłem 20 cali A7 Competition, a tu się okazuje że nic nie pasuje...porażka 

Także uważajcie z doborem felg  jak macie stare hamulce 356mm z przodu i założycie nowe :grin:20220925_160214.thumb.jpg.984fc0bfbe639398911eecd41664512d.jpg

20220921_173542.thumb.jpg.9cdf4f2fc96b6c19e579d4780c70e263.jpg20220921_173426.thumb.jpg.ccbae13ab336bce763d05c9877a66b35.jpg

 

  • Smutek 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przewalisz więcej kół w tym aucie, niż wyjechało s-line z fabryki :grin:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...