Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kamelus_ napisał:

Kurcze a ja patrzę za takim kołem i ET22 nie widzę nigdzie. A siadło by mi właśnie.

Niestety z tymi felgami to nie jest taki prosty temat:whistling:

Edytowane przez WojtekA6C7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WojtekA6C7 napisał:

Niestety z tymi felgami to nie jest taki prosty temat:whistling:

Dlatego są takie zajefajne20220210_183739.jpg.6451a1e6c5cd1d277e94b2eb1fdc56b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem kiedyś rotory od nich i złego słowa nie powiem. Kilka lat tłuczenia po różnych drogach i było ok. 

http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/"MODEL%3A156 20'' 9J ET30 5x112 Black Polished"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wandej napisał:

Brałem kiedyś rotory od nich i złego słowa nie powiem. Kilka lat tłuczenia po różnych drogach i było ok. 

http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/"MODEL%3A156 20'' 9J ET30 5x112 Black Polished"

Tyle że to nie to samo koło. Inny concave co zmienia wszystko. To tak jak z kołami RS4 b7. Replik pełno i niby to samo. Ale dopiero jak zobaczysz oryginalne koło RS4 b7 to rozumiesz o co chodzi. Wzór niby ten sam ale w rzeczywistości to dwie zupełnie różne felgi które robią całkiem inne wrażenie na żywo. Poza tym ori są kute a to masywna felga.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 14:59, WojtekA6C7 napisał:

Wpadł modul Kufatec sound booster do aktywnego wydechu:decayed:

Na jak długo to nie wiem :grin:360338968_Screenshot_20220209-134053_eBayKleinanzeigen.thumb.jpg.bb81cbab8c78edcc99a558755a40fc7c.jpg

Mam to jakieś dwa tygodnie całkiem fajny sprzęt choć na 6 pozycji już tak fajnie nie jest za głośno jak dla mnie i za mocno bulgocze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ivan1977 napisał:

Mam to jakieś dwa tygodnie całkiem fajny sprzęt choć na 6 pozycji już tak fajnie nie jest za głośno jak dla mnie i za mocno bulgocze

Mój Szwagier ma ten sam modul w a7 Competition  i on cały czas jeździ na 6 poziomie :facepalm: zrobiłem tym jego autem sporo km i na miejscu jak się jeździ to trochę już denerwuje ten bulgo ,ale na dluzsza trase az tak nie męczy odziwo,  w przyszłym tygodniu montuje to u siebie , fajna jest tak przegazowka na starcie trybie Dynamik:decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WojtekA6C7 napisał:

Mój Szwagier ma ten sam modul w a7 Competition  i on cały czas jeździ na 6 poziomie :facepalm: zrobiłem tym jego autem sporo km i na miejscu jak się jeździ to trochę już denerwuje ten bulgo ,ale na dluzsza trase az tak nie męczy odziwo,  w przyszłym tygodniu montuje to u siebie , fajna jest tak przegazowka na starcie trybie Dynamik:decayed: 

Na 5 jest ok choć w trasie wyłączam u mnie działa to tylko w trybie individual tryb dynamic pozostał bez zmian no i ta przygazówka po odpaleniu silnika jak dla mnie trochę nie naturalna ale jest ok dorwałem używkę w dobrej kasie żal było nie wziąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ivan1977 napisał:

Na 5 jest ok choć w trasie wyłączam u mnie działa to tylko w trybie individual tryb dynamic pozostał bez zmian no i ta przygazówka po odpaleniu silnika jak dla mnie trochę nie naturalna ale jest ok dorwałem używkę w dobrej kasie żal było nie wziąć 

Hehe no to ja podobnie :grin:

Jak to się ustawia w którym trybie ma być ta przegazowka?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WojtekA6C7 napisał:

Hehe no to ja podobnie :grin:

Jak to się ustawia w którym trybie ma być ta przegazowka?? 

U mnie jest tylko na 5 i 6 ustawieniu na pozostałych 4 brak i jak się dowiedziałem jak kupujesz prosto od Kufatec prawdopodobnie  jest możliwość indywidualnego programowania według własnych potrzeb można też wysłać do nich posiadany moduł w celu zmian 

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ivan1977 napisał:

U mnie jest tylko na 5 i 6 ustawieniu na pozostałych 4 brak i jak się dowiedziałem jak kupujesz prosto od Kufatec prawdopodobnie  jest możliwość indywidualnego programowania według własnych potrzeb można też wysłać do nich posiadany moduł w celu zmian 

W tygodniu założę to będę patrzył,  może obejdzie się bez odsyłania.  

A czy po podłączeniu musiałeś tego modułu musiałeś kodować Flash sterownik żeby chodził na trybie najgłośniejszym czy od razu po podłączeniu p&p miałeś już dostęp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, WojtekA6C7 napisał:

W tygodniu założę to będę patrzył,  może obejdzie się bez odsyłania.  

A czy po podłączeniu musiałeś tego modułu musiałeś kodować Flash sterownik żeby chodził na trybie najgłośniejszym czy od razu po podłączeniu p&p miałeś już dostęp? 

Nic nie kodowałem w ustawieniu Individual zmieniasz tylko wydech na Dynamic pozostałe 6 ustawień  modułu Kufatec masz do wyboru tym przyciskiem masz ten sam moduł co ja Kufatec 40176 musi działać od razu

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivan1977 napisał:

Nic nie kodowałem w ustawieniu Individual zmieniasz tylko wydech na Dynamic pozostałe 6 ustawień  modułu Kufatec masz do wyboru tym przyciskiem

OK, Ta opcję w Individual to akurat mam zawsze na dynamik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WojtekA6C7 napisał:

OK, Ta opcję w Individual to akurat mam zawsze na dynamik :decayed:

to tylko wybierz sobie dzwięk przyciskiem pasujący Tobie a i działa to tylko w opcji indyvidual tak jest u mnie jak przełączysz na komfort itd to moduł się automatycznie wyłączy i wróci do normalnych ustawień 

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivan1977 napisał:

to tylko wybierz sobie dzwięk przyciskiem pasujący Tobie

Spoko , jeszcze muszę obczaić gdzie to dokładnie wpiąć. Ztego co pamiętam jak  Szwagier podłączał to z  tyłu w bagażniku po prawej stronie gdzieś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WojtekA6C7 napisał:

Spoko , jeszcze muszę obczaić gdzie to dokładnie wpiąć. Ztego co pamiętam jak  Szwagier podłączał to z  tyłu w bagażniku po prawej stronie gdzieś. 

tak po prawej stronie wyjmujesz schowek i tam już jest moduł napewno nie pomylisz montaż zajmuje dosłownie 2 minuty potem tylko przycisk do kabiny ja go zostawiłem z tyłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ivan1977 napisał:

tak po prawej stronie wyjmujesz schowek i tam już jest moduł napewno nie pomylisz montaż zajmuje dosłownie 2 minuty potem tylko przycisk do kabiny ja go zostawiłem z tyłu 

Spoko ,dzięki za info już jeden dodatkowy modul tam siedzie teraz będzie drugi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WojtekA6C7 napisał:

Spoko ,dzięki za info już jeden dodatkowy modul tam siedzie teraz będzie drugi :grin:

miejsca tam sporo ja tam mam suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ivan1977 napisał:

miejsca tam sporo ja tam mam suba

No właśnie widziałem u Ciebie w temacie , trzeba się zgadać i muszę to oblukac na żywo ;)

Wracając do modułu to dobrze ze chodzi w tylko trybie individual  ja najczęściej z niego korzystamy,  a i zawsze można sobie go wyłączyć jak denerwuje i zostać na serii która i tak jest juz spoko moim zdaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WojtekA6C7 napisał:

No właśnie widziałem u Ciebie w temacie , trzeba się zgadać i muszę to oblukac na żywo ;)

Wracając do modułu to dobrze ze chodzi w tylko trybie individual  ja najczęściej z niego korzystamy,  a i zawsze można sobie go wyłączyć jak denerwuje i zostać na serii która i tak jest juz spoko moim zdaniem .

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie Panowie takiego namiaru na jeszcze jeden taki moduł pasujący do A6 :D?

Ja u siebie w B8 miałem kufateca to fajne było na początku potem już wkurw*** zwłaszcza jak człowiek zmęczony wracał z roboty a tu ryk jak siema :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...