Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy mogę uciąć kostkę od telefonu?


elber93

Rekomendowane odpowiedzi

Ucinanie jakichkolwiek kostek to druciarstwo. Wepchnij ją przez ten otwór bo powinna się tam zmieścić. Co chcesz zrobić z tymi otworami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Muskel1 napisał:

Ucinanie jakichkolwiek kostek to druciarstwo. Wepchnij ją przez ten otwór bo powinna się tam zmieścić. Co chcesz zrobić z tymi otworami?

Wydaje mi się, że się tam nie zmieści, stąd kolega pytał czy może uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pelonek1 napisał:

Wydaje mi się, że się tam nie zmieści, stąd kolega pytał czy może uciąć.

Zmieści się. Mi ten uchwyt nie przeszkadza,zamontowałem na nim magnes i trzyma telefon jak potrzeba z map skorzystać.

20201031_191104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dobrać się do całej wiązki i ładnie poodcinać w miejscach ich łączenia.

Możliwe że po drodze są urządzenia zasilające itp itd.które darmo czerpią prąd z aku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fido napisał:

Ja proponuję dobrać się do całej wiązki i ładnie poodcinać w miejscach ich łączenia.

Możliwe że po drodze są urządzenia zasilające itp itd.które darmo czerpią prąd z aku.

 

Wiązka idzie do modułu pod fotelem,łączy się ze wzmacniaczem sygnału gsm w prawym boczku. Trochę roboty by było. Można uciąć i wypiąć przy module połowę kostki która jest połączona z podstawką tel i wzmacniaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tą kostkę można jakoś wykorzystać? Przerobić ją na USB pod zasilanie urządzenia? Może znacie jakiś adapter aby nie ucinać jej? Ja też zdemontowałem telefon mam dwie dziury teraz natomiast chce kupić zaślepki z allegro gość robi na drukarce 3D ale zastanawiam się czy nie podpiąć np kamerki samochodowej pod tą kostkę aby to jakoś wykorzystać tylko też słabo jak kamerka będzie chodziła cały czas. Chyba że zapłon auta odcinał telefonowi zasilanie czy ktoś coś wie? 

IMG_20201120_145750.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł BT i telefon dostawały napięcie już po otworzeniu auta pilotem podobnie jak radio. Can bus tym sterował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Muskel1 napisał:

Moduł BT i telefon dostawały napięcie już po otworzeniu auta pilotem podobnie jak radio. Can bus tym sterował. 

Napięcie jest ciągłe,can wybudza. Moduł bt jak nie jest sparowany z telefonem to w ciągu kilku sekund usypia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś na zbyciu albo proszę o linka do zaslepek z tego uchwytu z tel bo mam 2dziury teraz i brzydko to wygląda potrzebuje zaslepki w czarnym kolorze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...