Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good::kox: :kox: :kox: :kox: :kox::good:
Opublikowano

adaś, juz Ty sie nie chwal, ze Ci ludziska z RSow machaja :decayed:

he ja tam nie widziałem...chemik mówił że ktoś machał :gwizdanie: :kox:

a że znam z warszawy tylko 2 rs'y czarne, z których jeden napewno nie..więc myślałem że to właśnie Splash :decayed:

Opublikowano

Nie byles moze dzis na Shellu przy Pileckiego ~19:30 ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Flyer, byłem :cool1:

Opublikowano

Nie byles moze dzis na Shellu przy Pileckiego ~19:30 ? :cool1:

był - bo to jego stacja :decayed::wink4:

Opublikowano

Flyer, byłem :cool1:

heh, no to Cie widzialem... i rejestracja mi pasowala, tankowalem akurat auto jak podjechales na myjnie :wink4:

Mieszkam zreszta tuz obok tego Shella :)

Opublikowano
  • Autor

No masz, było podejść – pogadać. Zawsze można się „spotować”. :>

Swoją drogą - jakoś polubiłem tą stację

Opublikowano

No masz, było podejść – pogadać. Zawsze można się „spotować”. :>

Gdybym wiedzial, ze Ty to Ty, to bym podszedl... a tak leciec do obcego czlowieka z pytaniem - "Splash z forum?" - tak troche niebardzawo... :polew:

Nastepnym razem nie omieszkam.

Opublikowano

Splash, zawsze tankujesz na Shell-u ? I jaki sos VPR 100 ??

Opublikowano

Podobno przy wolnossących to nie ma znaczenia :)

Opublikowano
  • Autor

tak, zawsze VPR100 - przyzwyczajenie - zresztą jakoś lepiej się czuje (przynajmniej ja :decayed:) tankując taki rodzaj paliwa.

Malik – może i nie ma – ale sumienie mam czyste, że zrobiłem dla auta wszystko co mogłem by czuło się lepiej :rolleyes:

Opublikowano

Malik, moim zdaniem ma znaczenie. Też tankuje na Shellu. Podobno VPR jako jedyne jest sprowadzane z niemiec, ciekawe ile w tym prawdy. Pozostały sos to z Orlenu.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek:

1amedium.jpg

2amedium.jpg

15amedium.jpg

16amedium.jpg

4amedium.jpg

9amedium.jpg

7amedium.jpg

Opublikowano

Super autko, piekne fotki. Niedościgniony wzór dla osób chcacych zrobić ze zwykłego A4 Rs4. Pozdrawiam

Opublikowano

no niech Ci będzie że ładnie to wszystko wygląda :decayed:

KOX :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 20:19_________________________________________________felgi zmieniałeś czy malowałeś ?

Opublikowano
  • Autor

mam kilka kompletów :decayed:

Opublikowano

mam kilka kompletów :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 20:23_________________________________________________może poprostu nie myjesz :decayed:

Opublikowano

trochę się teraz gryzą felgi z chromami :wink4: ale i tak pięknie jest :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Hmm.. no dobrze, skoro już jesteśmy przy felgach to coś Wam zdradzę, choć miałem to wkleić już jak będzie na autku (razem z innymi modami :> ) :

Zamówione:

cx-r_anthracite.jpg

Opublikowano

Hmm.. no dobrze, skoro już jesteśmy przy felgach to coś Wam zdradzę, choć miałem to wkleić już jak będzie na autku (razem z innymi modami :> ) :

Zamówione:

cx-r_anthracite.jpg

nooooooooooo coś w nich jest trzeba przyznać -mega szału nie robią - choć na autku mogą wyglądać naprawdę kozacko - no to czekamy na foty na autku

Ps. Jaki rozmiar będzie ?

Gdybyś nie miał już gdzie ich trzymać to te grafitowe mogę przygarnąć :wink4:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 20:31_________________________________________________obiecuje że będę wszystkim mówił, że mam je od Ciebie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.