Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, to ja :decayed: przejeżdzałem dziś przez Sierpc

żebym wiedział ze to klubowa to bym nie dał odjechać bez obejrzenia hehehe :naughty:

naprawdę wypasiona RS4 no i ten dźwięk przekozacki :kox: jak już podjechałeś pod górkę to cie jeszcze słyszałem, pozdrawiam i zapraszam ponownie :hi: oby więcej takich cudeniek

Opublikowano

Efekt wczorajszej, późno-wieczornej „nudy” :tongue4:

Audi RS4 vs BMW M5

Oba bolidy na wydechach firmy Eisenmann

rs4m52.jpg

rs4m51.jpg

nic mi się nie otwiera :(

Opublikowano
  • Autor

Efekt wczorajszej, późno-wieczornej „nudy”

Audi RS4 vs BMW M5

Oba bolidy na wydechach firmy Eisenmann

rs4m52.jpg

rs4m51.jpg

Opublikowano

Krecha byla? :kox:

Opublikowano

Splash - foty :good: jak się bawić to na całego :)

ale w konfrontacji na prostej chyba M5 wygrywa ? czy się mylę :mysli: bo tak czy siak i tak wolę audi :)

Opublikowano
  • Autor

Krecha byla? :kox:

a jak :decayed:

Splash - foty :good: jak się bawić to na całego :)

ale w konfrontacji na prostej chyba M5 wygrywa ? czy się mylę :mysli: bo tak czy siak i tak wolę audi :)

ja też wolę, ale jednak 550HP robi swoje... (akurat ta sztuka) pozatym... M5 waży 70kg więcej od RS4... a więc niewiele :gwizdanie:

za to dźwięk V8 jest jednak nie do pokonania :evil:

Opublikowano
:)
Opublikowano

Hmm.. no dobrze, skoro już jesteśmy przy felgach to coś Wam zdradzę, choć miałem to wkleić już jak będzie na autku (razem z innymi modami :> ) :

Zamówione:

cx-r_anthracite.jpg

To chyba te koła co zamówiłes?

http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4620325

Opublikowano

Wzór średni ale BBS to marka nad markami :)

Opublikowano
  • Autor

Krótkie podsumowanie modyfikacji związanej ze zmianą układu wydechowego - jak już wcześniej opisywałem i wklejałem fotki zmieniłem wydechy od kata (z eliminacją tłumików końcowych) na Eisenmann.

Fotki i film (polecam na dobrych głośnikach) dla tych którzy jeszcze nie mieli okazji posłuchać poniżej.

83012960.jpg

48427619.jpg

50913443.jpg

Opublikowano

Brzmi pięknie, ale jak na moj gust MTM brzmi lepiej :kox:

Opublikowano
  • Autor

Brzmi pięknie, ale jak na moj gust MTM brzmi lepiej :kox:

mówisz o pełnym pakiecie MTM czy samym wydechu?[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 18:28_________________________________________________

Hmm.. no dobrze, skoro już jesteśmy przy felgach to coś Wam zdradzę, choć miałem to wkleić już jak będzie na autku (razem z innymi modami :> ) :

Zamówione:

cx-r_anthracite.jpg

To chyba te koła co zamówiłes?

http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4620325

Tak, tylko nie jestem pewien czy to jest to malowanie...

Opublikowano

Domyslam sie, ze to co slyszalem to byl pelny pakiet z kompresorem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Domyslam sie, ze to co slyszalem to byl pelny pakiet z kompresorem :wink4:

stąd ten magiczny "świst", natomiast co do samego wydechu MTM z tego co pomnę instaluje wydechy Militek/Magnaflow (wdziałem słyszałem, bez komp. wybor swiadomy na Eisen.)

Opublikowano

wydech = pure sex :notworthy:

Opublikowano

Tak masz racje. Ten świst jest sexy, ale jak wiadomo - kosztuje to majatek...

Eisenmann robi u Ciebie swietna robote :cool1:

Opublikowano

To teraz nakręć jak TO łamie szyję :przebiegly:

Opublikowano

nie wiem jak brzmi MTM ale ten na żywo dla mnie jest :kox: :kox:

seria RS4 wymięka :)

Opublikowano

Brzmi pięknie, ale jak na moj gust MTM brzmi lepiej :kox:

nie wiem jak brzmi MTM ale ten na żywo dla mnie jest :kox: :kox:

seria RS4 wymięka :)

PO ostatnim spocie w Arkadii, do dzisiaj mi szumi w uszach :decayed:

Na żywo jest o wiele wiele lepiej.

Opublikowano

Dźwięk :kox: :kox: :kox: wydech musi się trochę wypalić i będzie jeszcze bardziej :kox:, jak miałem Remusa to dopiero po ok 2 tkm zaczął ładnie brzmieć pomimo R4, MTM jest bardziej metaliczny z mojego punktu widzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.