Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

:thumbup1:

Dyfuzor sam montowałeś?

tak sam. Nie trzeba demontowac zderzaka. calosc na spokojnie w godzine. 

Opublikowano
  • Autor

Jak z rurami wydechowymi, był problem? Bo przedlift ma okrągłe a polift płaskie.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Jak z rurami wydechowymi, był problem? Bo przedlift ma okrągłe a polift płaskie.

Mozesz zmienic koncowy od polifta ale wszyscy  skracali ori koncowki - ja tez. Po skroceniu zabezpieczone ocynkiem.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, jozko napisał:

Mozesz zmienic koncowy od polifta ale wszyscy  skracali ori koncowki - ja tez. Po skroceniu zabezpieczone ocynkiem.

Czyli uciąłeś tylko tak?

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Czyli uciąłeś tylko tak?

tak.

 

Opublikowano
  • Autor

Super! 

Dzięki:wink:

Opublikowano
  • Autor

Możesz zdjęcie wstawić z bliska jak to teraz wygląda z tymi końcówkami tłumnika?

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Możesz zdjęcie wstawić z bliska jak to teraz wygląda z tymi końcówkami tłumnika?

dopiero po weekendzie niestety

 

Opublikowano
  • Autor

Spoko, nie pali się. 

A z tych śrubek i klipsów co są na liście ile potrzeba?

Opublikowano

@jozko takie brudne auto w takim temacie ... . 

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, pelonek1 napisał:

@jozko takie brudne auto w takim temacie ... . 

:lol: jeszcze pomyślą, że to moje:decayed::wink:

Opublikowano
4 godziny temu, jozko napisał:

Moj tez był caly bialy jednak zdecydowanie podoba mi sie w pakiecie czerni - dlatego zmienilem chromy z szyb na piano black, tylni dyfuzor na polift, listwy progowe i lusterka w czern no i caly przod tez w czern. Do zmiany zostaly tylko relingi - zamowione czekam na kuriera. W kolejce czekaja tez pozostale dokladki od Maxtona - na klape oraz w pod tylni zderzak. 

131983090_508941430067195_855766601986721823_n.jpg

134727488_236086657900614_1889083764256433567_n.jpg

139734804_392681635163635_3710452070159662016_n.jpg

142327457_1892127867602892_8092107982999511762_n.jpg

Grill RS + Maxton :thumbup1:

Opublikowano
16 godzin temu, Muskel1 napisał:

Spoko, nie pali się. 

A z tych śrubek i klipsów co są na liście ile potrzeba?

kurde nie pamietam - srubki itp mam zawsze kupione na zapas wiec poprostu mialem. 

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, jozko napisał:

kurde nie pamietam - srubki itp mam zawsze kupione na zapas wiec poprostu mialem. 

Ok:wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Piękna biała strzała :) Czy te dekory/listwy to tzw. dąb szary Naturell? Nieźle to wygląda w porównaniu do piano black, które rysuje się od samego patrzenia. 

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, black70 napisał:

Piękna biała strzała :) Czy te dekory/listwy to tzw. dąb szary Naturell? Nieźle to wygląda w porównaniu do piano black, które rysuje się od samego patrzenia. 

Dziękuję:hi:

To jest chyba dąb szary. Piano black ma żona w Golfie 7, wyglądają super ale wystarczy popatrzyeć na zakurzone elementy i już się rysują. Trzeba uważać przy sprzątaniu auta bo niewłaściwa technika i materiały i masz rysy. 

Opublikowano

Świetne autko z konkretnym wypasem i motorownią pod maską ? 

Polecam moda z dyfuzorem z lifta robi robotę ?

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, krystian3769 napisał:

 

Polecam moda z dyfuzorem z lifta robi robotę ?

Dziękuję :hi:

Mod planowany ale jak na razie tylko plany. Chciałem najpierw Homelink dołożyć:wink:

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Chciałem najpierw Homelink dołożyć:wink:

To akurat bardzo przydatny patent ? 

+/- jaki koszt ?

Opublikowano
  • Autor

Jak wszystkie graty używane  kupisz to

Panel podsufitki z przyciskami ok. 175 € (mam pecha bo muszę mieć ten najbardziej wyposażony, bo czarny,  panorama, sos, i inne funkcje w nim mam) i te są oczywiście najdroższe. 

Sterownik Homelink 90-120€

Wiązka gotowa 59 €

Do tego uchwyt na sterownik, parę śeubek i nakrętek jakieś 20-25 €

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.