Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to kwestia tylko kodowania? Chętnie Ci zapłacę za podanie co i gdzie trzeba zmienić :thumbup1: druga sprawa to czy obd11 da radę? Bo znalazłem info na zagranicznym forum że tylko odis

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano
  • Autor

Żadne zapłaty:wink: OBD11 nie da rady.

Opisałem to trochę w moim wątku o aktualizacji softu VC .

W skrócie to:

-najpierw należy zaktualizować soft VC do wersji np. 0379

-uruchomić w kodowaniach VC Lap Timer (VCDS, OBD11 czy ODISem) 

-ściągnąć skrypt dla VCP lub ODIS

-załadować skrypt do VC za pomocą VCP lub ODIS.

Skript dla VCP

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 26.11.2021 o 21:32, Muskel1 napisał(a):

2,5 K kosztowala 118 € z wysylka. Producent ARB tutaj link:

Ta 4K to SONY MX415, kosztuje 127€, tutaj link:

 Obie maja 30 fps

Muskel masz może pojęcie czy któraś z tych kamer posiada w sobie gps? 

Szukam takiej ale nie widzę, żeby gdziekolwiek był GPS

Edytowane przez Pellek

Opublikowano
  • Autor

Nie nie mają. Mam taką u siebie zamontowaną.

Opublikowano
W dniu 21.02.2023 o 19:46, Pellek napisał(a):

Muskel masz moje pojęcie czy któraś z tym kamer posiada w sobie gps? 

Naprawdę tak trudno przeczytać to co się napisze przed kliknięciem "Dodaj odpowiedź" ??

 

Opublikowano
W dniu 24.02.2023 o 16:11, Elhape napisał(a):

Naprawdę tak trudno przeczytać to co się napisze przed kliknięciem "Dodaj odpowiedź" ??

 

 

Każdy może się pomylić ;) trochę zrozumienia  :)

To nie forum o składni języka polskiego, tylko o samochodach.

@Muskel1 sorki za off-topic :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzieś widziałem, że miałeś u siebie widok map satelitarnych, czy u mnie teraz po zaktualizowaniu firmware, wgraniu M.I.B. i zaktualizowaniu map 2022/2023 mogę jakoś u siebie włączyć widok satelitarny ? MHI2Q P5092 MU1329

Opublikowano
  • Autor

To nie są mapy satelitarne. Mam uruchomione Google Earth, które zostało deaktywowane dla jednostek na procesorze nVidia.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, BlackM4mba napisał(a):

MHI2Q P5092 MU1329

Ten soft obsluguje widok satelitarny. Musisz wykupic tylko abonament na Audi Connect Navigation & Infotainment

TPI 2060513

MMI Firmware P5092
Updatemedium: 4M0 906 961 BP
SVM Code: MHI2QER5092

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Aktualizacja w ASO (SVM: MHI2QER5092)

21 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Ten soft obsluguje widok satelitarny. Musisz wykupic tylko abonament na Audi Connect Navigation & Infotainment

 

Nie da się tego jakoś obejść ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, BlackM4mba napisał(a):

Aktualizacja w ASO (SVM: MHI2QER5092)

Nie da się tego jakoś obejść ?:decayed:

Raczej nie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Uruchomiłem sobie wczoraj podwójną nawigację.

20230403_111631.thumb.jpg.d6059ae4857bd4b8c804feb0fd4167e1.jpg
20230403_111640.thumb.jpg.a7eda42615e6cdb1cef3cd00f37f412e.jpg
Tutaj jak to działa i opis co i jak:wink:

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
W dniu 3.04.2023 o 13:37, Muskel1 napisał(a):

Uruchomiłem sobie wczoraj podwójną nawigację.

20230403_111631.thumb.jpg.d6059ae4857bd4b8c804feb0fd4167e1.jpg
20230403_111640.thumb.jpg.a7eda42615e6cdb1cef3cd00f37f412e.jpg
Tutaj jak to działa i opis co i jak:wink:

 

Teraz to ma sens , i w miarę wygląda , ciekawe czy kiedyś będzie opcja wyświetlić navi z ASI na zegarach .......

 

P.S  Kiera grzana :D zazdro, tylko czemu ściętych brak jak są grzane .

Edytowane przez dawid195a

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nie ma ściętych podgrzewanych:rolleyes:

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

No właśnie nie ma ściętych podgrzewanych:rolleyes:

Coś za coś ?

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

No właśnie nie ma ściętych podgrzewanych:rolleyes:

No i Twoja jest bez perforacji, bo ma ogrzewanie.:wink:

Opublikowano
  • Autor

Albo rybki albo akwarium:decayed:

 

Opublikowano
W dniu 3.04.2023 o 13:37, Muskel1 napisał(a):

Uruchomiłem sobie wczoraj podwójną nawigację.

20230403_111631.thumb.jpg.d6059ae4857bd4b8c804feb0fd4167e1.jpg
20230403_111640.thumb.jpg.a7eda42615e6cdb1cef3cd00f37f412e.jpg
Tutaj jak to działa i opis co i jak:wink:

 

Można wgrać coś takiego w polifcie?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, D4NTE napisał(a):

Można wgrać coś takiego w polifcie?

Do tej pory testowane tylko na przedliftach. 

Opublikowano
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Do tej pory testowane tylko na przedliftach. 

Przydało by mi się w polifcie :whistling:

20230210_100605.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.