Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy interfejs obdeleven jest dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Opublikowano

Zależy do czego. Do zabywy tak, do diagnozowania nie. 

Opublikowano

Jak chcesz mieć podgląd na telemetrię i usunąć np: świecący check to jak najbardziej, ale nic ponad to, w bloki pomiarowe nie wejdziesz, modułu nie zakodujesz...ot taki bajer

Opublikowano

Zabawka i tyle. 

Opublikowano

Za przeproszeniem pierdzielicie jak potuczeni. OBDeleven ma takie same funkcje jak VCDS/VAG, zrobisz tym wszystko od diagnostyki, po kodowania krotkie i dlugie, logi, odczyt wszystkich parametrow i adaptacje.

Opublikowano

Jak ktoś nie ogarnia, nawet vcds nie będzie dobry..

Opublikowano

OBD 11 jest i będzie zabawką i nie ma porównania z VCDS.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 15.01.2021 o 14:19, piti82 napisał:

Jak chcesz mieć podgląd na telemetrię i usunąć np: świecący check to jak najbardziej, ale nic ponad to, w bloki pomiarowe nie wejdziesz, modułu nie zakodujesz...ot taki bajer

Od ponad roku robię tym wszystko w kilkunastu podległych mi serwisowo samochodach Audi, Skoda, Seat, w rocznikach od 2007 do 2019 roku: odczyt bloków pomiarowych, kodowanie, adaptacje, etc. Jeśli nie potrafisz obsługiwać sprzętu, żadnym nic nie zrobisz, obojętnie czy to będzie VAG, OBDELEVEN czy inny.

Na początku również byłem sceptyczny. Problem nie leży w urządzeniu a raczej w durnym podejściu producenta do tego, że nie publikują pełnych i kompletnych instrukcji, które trzeba gdzieś kanałami zdobywać albo samemu rozgryzać niektóre procedury. Obawiam się, że jest to częściowo związane z kagańcem nałożonym przez VW. Jednak gdy się połapie już gdzie i co to sprzęt rozwija skrzydła i może wiele. I to bez taszczenia ze sobą komputera do samochodu.

Nie jest to przeznaczone dla kogoś, kto oczekuje, że kupi, wsadzi do gniazda w samochodzie i po podłączeniu telefonu zrobi cuda. Nie. Po podłączeniu będzie musiał jak ja, wiele się nauczyć. 

  • 4 lata później...
Opublikowano
W dniu 17.03.2021 o 06:58, ElectricShock napisał(a):
  W dniu 15.01.2021 o 14:19, piti82 napisał(a):

Jak chcesz mieć podgląd na telemetrię i usunąć np: świecący check to jak najbardziej, ale nic ponad to, w bloki pomiarowe nie wejdziesz, modułu nie zakodujesz...ot taki bajer

Witam. W nowszych autach opis kanałów jest jasny i wyraźny. W moim pełnoletnim złomku mam dostęp tylko do numerów kanałów. Gdzie mogę znaleźć ich opis?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.