Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocena bixenon A6 C6


pelonek1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy światła na poniższych zdjęciach świecą ok czy należy coś wymienić, poprawić? Pacjent A6 C6 lift bixenon nieskrętny. IMG_20210111_204104.jpgIMG_20210111_204118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych zdjęć jedyne co można powiedzieć to to, że światła świecą. Nic więcej nic mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Muskel1 napisał:

Na podstawie tych zdjęć jedyne co można powiedzieć to to, że światła świecą. Nic więcej nic mniej. 

Tak świecą, wydaje mi się też że dobrze, także jeśli nie da się nic więcej powiedzieć na podstawie tych zdjęć to nie było tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawione ok,ale by ocenić jak świecą to musiałbyś wrzucić jakieś nagranie z przejazdu po ciemniejszej okolicy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w słabej rozdzielczości to nagrałem, co dopiero widać na kompie :wink:

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku nie wygląda to źle, ja masz jakąś niepewność to warto sprawdzić jak wyglądają odbłyśniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecą normalnie jak na c6,te lampy hella są na twardym kleju i wszelkie przeróbki w nich to masochizm. Możesz dać palniki cbi i zrobić polerkę kloszy jeżeli są już zmęczone,wówczas będzie jakaś poprawa ponad standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pila24 napisał:

Świecą normalnie jak na c6,te lampy hella są na twardym kleju i wszelkie przeróbki w nich to masochizm. Możesz dać palniki cbi i zrobić polerkę kloszy jeżeli są już zmęczone,wówczas będzie jakaś poprawa ponad standard.

Klosze w stanie jak z fabryki, także nic się nie zmieni. Mijania wydaje mi się że ok, jednak drogowe bez szału. Tam gdzieś przełączałem na tym nagraniu, chociaż z tego co mi wiadomo to ten typ tak ma i nic się nie zmieni bez modyfikacji (żeby razem z ksenonem na długich palił się też halogen).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kamil-vag napisał:

Na filmiku nie wygląda to źle, ja masz jakąś niepewność to warto sprawdzić jak wyglądają odbłyśniki...

Tak jak wyżej pisałem mijania ok, drogowe bez szału. Jak kiedyś będę ściągał zderzak to lampy też wyciągnę i zajrzę przy okazji do odbłyśników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...