Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7/1.8T/CzornySedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, MgrRazer napisał:

Powoli szykuję graty na swap hamulców. Zestaw na swap przód 320 już posiadam z Audi A6 C6. Teraz poszukuję tyłu 288 (zacisk, jarzmo) i nigdzie nie mogę znaleźć jaki dokładnie to ma być... raz wygląda tak, raz inaczej...allegro mi nie pomaga, zaczynam się w tym gubić :facepalm:

Napisz na forum do @rs dziadek 

Mam od niego już drugi zestaw i wszystko git ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Napisz na forum do @rs dziadek 

Mam od niego już drugi zestaw i wszystko git ?

Dziękować :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z ładnej pogody udało mi się zrobić mała sesje. Aktualnie w aucie nic się nie dzieje i na razie muszę listę modów odpuścić...na ważniejsze rzeczy. :hi:

 

DE981A26-88E8-4D7A-B96D-79E43A2BCB31.jpeg

5FA49A51-0459-49A4-B2F2-B611CD18D21A.jpeg

FF2A111C-75A9-42C1-9CAC-D74FF3C95CF9.jpeg

69AF9B27-A81B-483F-8591-2EEBBA367A2E.jpeg

199DC4D5-C552-4D5B-8E55-386E302ED821.jpeg

F1161188-F1C7-4C9B-97EA-5C10974A9DD5.jpeg

7769BAC1-53D2-4069-8E1F-FF694CF2E681.jpeg

D0503B47-3E9C-4D64-9A09-CE156985776B.jpeg

02C681E9-98FC-4FAF-9A95-9D0AA4242978.jpeg

F1D18A8D-7861-420F-95F4-250F225D997F.jpeg

5141EA63-FF8A-4F7A-9246-8ED394D34BCB.jpeg

2229CD4A-45C7-433B-BCCD-C7B9CD8ADB54.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rozpoczynamy dechroming B)

 

D99B267B-E7D1-479C-BA30-9CB921036B64.jpeg

Opublikowano
1 minutę temu, MgrRazer napisał:

Rozpoczynamy dechroming B)

 

D99B267B-E7D1-479C-BA30-9CB921036B64.jpeg

Od razu lepiej :thumbup:

Opublikowano
W dniu 26.04.2021 o 16:34, MgrRazer napisał:

Rozpoczynamy dechroming B)

 

D99B267B-E7D1-479C-BA30-9CB921036B64.jpeg

Ale siadło B) 

Opublikowano

kurcze a mi w twoim przypadku chyba bardziej widzial sie chrom z tym rsowym grillem :eusathink:

ale tak tez jest dobrze :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to mi już te chromy się przejadły, to już by było moje 3 czarne auto z chromami i potrzebowałem zmiany wizerunku na "gangusa".

Dzisiaj lecę dalej z dechromingiem, folia kupiona, działamy :thumbup1:

Opublikowano
15 godzin temu, raaf napisał:

kurcze a mi w twoim przypadku chyba bardziej widzial sie chrom z tym rsowym grillem :eusathink:

ale tak tez jest dobrze :thumbup1:

W RSowym grillu występuje satyna i właśnie tutaj dobrze komponowałaby się z lusterkami. 

Na Twoim miejscu okleiłbym tylko ramki szyb. Grill, lusterka i felgi zostaw jak są.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie kolego tak jak mówisz w ori grillu jest satyna a tutaj niestety miałem ramkę od sline. Dlatego stwierdziłem że albo kupię folie satynowa albo robię czarnucha. Postawiłem w końcu na coś innego dla mnie. Felgi zostają takie jakie są i lusterka również Zastanawiam się jeszcze nad czarnymi emblematami :mellow:

Opublikowano

Moim zdaniem taki „must have” poza listwami z s4 to czarne lampy :wink:

Opublikowano
33 minuty temu, MgrRazer napisał:

Dokładnie kolego tak jak mówisz w ori grillu jest satyna a tutaj niestety miałem ramkę od sline. Dlatego stwierdziłem że albo kupię folie satynowa albo robię czarnucha. Postawiłem w końcu na coś innego dla mnie. Felgi zostają takie jakie są i lusterka również Zastanawiam się jeszcze nad czarnymi emblematami :mellow:

Emblematy zostawiłbym w spokoju. Teraz bardzo dobrze wygląda. Do kompletu ramki w czarny i finito B)

Opublikowano

tak jak Tkoczu pisze lampeczki tez fajnie zaszprejowac :kox:

 

 

Opublikowano
  • Autor

Muszę kupić prawy nowy klosz bo aktualnie mam pęknięty, więc przy okazji i lampy będą w środku pomalowane :thumbup1:

Opublikowano

najlepsze mody są właśnie z konieczności naprawy wad lub zużycia podzespołów :D 

zamiast zmieniać na to samo można dołożyć i zmienić odrazu na lepsze :D albo przy okazji dłubnąć jak coś rozkręcone 

 

 

Opublikowano

Gangman Style :-) ?

Edytowane przez jaguaro

Opublikowano
  • Autor

Miał być tylko dechroming a poszło nieco grubiej. Pomysły na nowe mody się rodzą. Co z tego będzie zobaczymy. 
C87A0278-8E96-4177-8413-86B643B42731.jpegA6F361C5-75C1-4A2F-A140-6D33FB026CAC.jpeg7909D702-56F4-4D1E-89E1-EB8B62C0843B.jpeg66886689-2E25-4059-83EC-E0AA44301D94.jpeg7BDE567D-15F5-4E39-8F33-9AA5806FA93D.jpeg98BCA817-1501-4DDA-8499-43953C8F9572.jpeg

951F7954-5AEA-455C-858A-F10BEE7FDC54.jpeg

Opublikowano

Fajnie się prezentuje, ale szkoda że takie małe koła :rolleyes:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.05.2021 o 19:04, Tkoczu_ napisał:

Fajnie się prezentuje, ale szkoda że takie małe koła :rolleyes:

Mi się osobiście koło podoba, na razie zmiany nie planuje, ale kto wie. Aktualnie na dniach w aucie będę robił lampy. W międzyczasie znów gruby serwis auta :facepalm: Do zimy chciałbym zamknąć temat mechaniki, mam nadzieję że budżet pozwoli. Kupiłem porządne B7 za budżetem na górkę, a i tak zawsze coś trzeba zrobić po poprzedniku :grin:  Z tyłu silnika mam wyciek spod napinacza, cała skrzynia i głowica uwalone jak stół w TVN... (nie to nie oring w cewce) :facepalm:

193461356_909332826310631_7540083238334117347_n.jpg

Dodatkowo żeby nie było za lekko, trzeba szykować się na wymianę sprzęgła z dwu masa, bo niestety ale bierze już strasznie wysoko. W dodatku nie wiem czy turbo nie zaczyna się kończyć... odpycha się zdrowo ale co jakiś czas przy mocnym jebnięciu w pedał gazu słyszę delikatny cichy odgłos turbo. Może to przez to, że mam wkładkę K&N. Na razie nic z tym nie robię, puki bardziej tego nie słyszę.

W planach jeszcze dołożenie drugiego IC, wtryski z BEX-a,, nie wiem co z turbo będzie... i program na 200 koni. To takie dalsze plany.

Chętnie kupię listwy S4, jakby ktoś miał na zbyciu to śmiało pisać :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Cały dzień walki, łapy obdarte, kurw&w tysiąc ale efekt rewelacja. Mam nadzieje ze nie będą parować bo mnie uj strzeli :facepalm:

0921D293-D2E8-40B0-B23C-68893B846756.jpeg110F2636-36FD-4F87-AF04-C16368D0E4D8.jpeg4C3620E5-B163-4FD9-9252-257F9415556A.jpegE427F045-3990-4067-9766-6E6B65F32B09.jpeg183A96FC-E0CF-4688-B163-24765BEBC8F1.jpeg1319C64F-15CA-462C-9660-DF3759663EB8.jpegC2867BD1-C712-4CCA-A1A6-69048B06F606.jpeg066BBAC1-B474-47AA-AC21-D4F9C91661C6.jpeg64196C94-DE85-4FF6-8563-69017554D159.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.