Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7/1.8T/CzornySedan


MgrRazer

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, MgrRazer napisał:

... i kompletuje graty pod multi B) 

C4EB45F8-ED68-435A-80A5-DF2C539DC803.jpeg

Mnie też to czeka, jaki nr ma ta wiązka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, R4xx napisał:

Mnie też to czeka, jaki nr ma ta wiązka? 

Jeżeli dobrze kupił to powinna mieć 4F0 971 589 A 

Edytowane przez Tkoczu_
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pisze, 4F0 971 589 A 

Edytowane przez MgrRazer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Jaka kiera wleci ? :naughty:

Taka jaka była ale z multi i od A5, z tymi srebrnymi ramkami. Myślałem o kierze z B8, ale cena powala, a są ważniejsze sprawy na głowie, m.in sprzęgło z dwu masa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka.

Żeby zamontować te końcówki to stare trzeba było uciąć, czy są odkręcane? Jaka średnica od strony tłumików?

Edytowane przez LukisM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję :wink: stare są ucięte. Nowe są zamontowane na obejmy skręcane nakrętkami. 60mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem już wytrzymać i dzisiaj musiało wpaść lato :banan: felga mało zjawiskowa ale mi wystarczy :wink: teraz obniżyć tylko przód bo stoi jak kozica :thumbdown:

D118049A-A3A9-4C22-BB60-1DFC566CD019.jpeg18692562-365C-4E29-AE62-ECD79FC5D064.jpeg6790995D-1A8E-420C-8E6A-9987A8A4500B.jpeg97CD72A2-56A0-4047-B54E-E2B5991F1A46.jpeg

F089F1D9-C2F3-4148-84BB-10C4AFA85FFE.jpeg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne B7:thumbup: B6 też było ok, ale c6 z tym motorkiem:drool3:

Mogłeś jakąś S4 z manualem poszukać, wtedy frajda bylaby większa:wink4: choć nie mówię, że z 1.8T nie ma:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C6 z tym motorkiem była całkiem spoko jednak buda ciężka...i jako daily trochę słabo. Po przesiadce do 1.8 Turbo nie czuje jakiejś mega różnicy. Z resztą gdy kupowałem B7, jechaliśmy po nią właśnie C6 z 4.2. W drodze powrotnej nie było tak źle żeby te 4.2 dogonić. Autostrada to wiadomo :lol: B7 zdmuchnięte :lol: 

Co do nowości i modów. Założyłem wczoraj grill RS, oraz auto zmieniło mechanika. Teraz jest pod opieką CzornyCustoms, którzy będą poprawiać moje oczko w głowie po partaczu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zakres prac u CzornyCustoms? Masz już z nimi jakieś doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiali mi rozrząd po przednim mechaniku, i ogólnie w porządku. Na razie ciężko mi cokolwiek na ich temat powiedzieć. Aktualnie mam problem z ogromnymi trzaskami w prawym kole. Gdy uderzam w koło ręka lub noga słyszę trzask blachy. Zdjąłem koło i gdy uderzam w zacisk również słyszę metaliczny „brzdęk”. Gdy jadę po delikatnych dziurach odgłos jest taki jakby jakaś osłona uderzała o blachę. Mam wrażenie że mi się zaraz samochód rozleci :facepalm: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 22:25, MgrRazer napisał:

Poprawiali mi rozrząd po przednim mechaniku, i ogólnie w porządku. Na razie ciężko mi cokolwiek na ich temat powiedzieć. Aktualnie mam problem z ogromnymi trzaskami w prawym kole. Gdy uderzam w koło ręka lub noga słyszę trzask blachy. Zdjąłem koło i gdy uderzam w zacisk również słyszę metaliczny „brzdęk”. Gdy jadę po delikatnych dziurach odgłos jest taki jakby jakaś osłona uderzała o blachę. Mam wrażenie że mi się zaraz samochód rozleci :facepalm: 

osłona tarczy albo gdzieś jest luz na zawieszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy śruby nie poluzowały się od jarzma, zacisku. Miałem też tak że zdjąłem zacisk, złożyłem od nowa i cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hałas wydobywa się z jarzma. Klocek jest luźny a hałas jakby ktoś blacha walił...W poniedziałek mechanik to ogarnie :wink: nie ma jednak czasu na głupoty i lecimy dalej z modami. Miała być kiera od b8, ale niestety na razie musi mi to wystarczyć :rolleyes:

FB054850-D9B5-4DAB-8BE8-7A0C66E79374.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna sobotę trzeba było wykorzystać :banan:w końcu doczekałem się tego czego mi najbardziej brakowało z przesiadki z c6 do b7...multifunkcji :grin: 92073D22-933A-4219-9A61-BF962D6A89AC.jpeg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kratki w plastry i miód malina :wub:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kartkami miodu w halogenach mam mieszane odczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...