Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego jaki to dimmer, bo niestety dimmer dimerkowi nie równy. Ale ten sobie radzi bardzo fajnie z tłustymi zaciekami, plamami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myłem Akrą. Kwestia brudu i w jakim jest stanie. Kurz i pył to umyje cokolwiek. Z zaschniętym olejem i brudem juz gorzej :lol:

Najważniejsze zeby nie pałować ciśnieniem po wtyczkach bo potem mozna sie zdziwic :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to - wszystko zależy od rodzaju brudu,  ale akra też jak najbardziej daje sobie nie źle rade. No i  z wtyczkami dobrE piszesz, trzeba uważać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem troche zaschnietego oleju czy innego brudu,to troszke pedzelkiem i schodzi super.

Wiadomo,ze sa lepsze srodki ale Akre dostaniesz praktycznie wszedzie i nie jest to też jakiś typowy chemol co Ci uszczelki poniszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akra bardzo dobrze czyści. Kiedyś często używałem, do tego świetnie czyści wszelkiego rodzaju glony, jest w pełni biodegradowalna (chyba ze na przestrzeni lat coś sie zmieniło ze składem). Jedyny jej minus to, to że trzeba długo wypłukiwać zanim wszystko sie spłuka (zostaje taka śliska powłoka) o ile na silniku to nie robi różnicy, ale jak czyściłem burty na jachcie (do tego się świetnie nadaje), to bardzo mnie to denerwowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dimerkiem też nie ma problemu by dostać, ale akra też jak najbardziej jest okej.

Dimerek też się potrafi bardzo mocno pienić i czasami jak sytuacja tego wymaga i zostanie użyty na jakimś materiale, wykładzinie, fotelu itp to trzeba go bardzo długo wypłukiwać, bo non stop leci piana..ale i na to są sposoby :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 12:45, KoJ@K napisał:

Wszystko zależy od tego jaki to dimmer, bo niestety dimmer dimerkowi nie równy. Ale ten sobie radzi bardzo fajnie z tłustymi zaciekami, plamami itd.

dimmer to groźny środek jak ktoś nie potrafi go używać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale wszystko zależy od jego stopnia rozcieńczenia. Rozrobiony z głową bardzo fajnie daje rade podczas prania przy uporczywych plamach na tapicerce chociażby :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Niby tak, ale wszystko zależy od jego stopnia rozcieńczenia. Rozrobiony z głową bardzo fajnie daje rade podczas prania przy uporczywych plamach na tapicerce chociażby :cool1:

też jestem tego zdania. To tak jak z APC z serii pro, jak ktoś umie używać to nie narobi szkód. Ale ratowałem kiedyś plastiki po takich Mariuszach że kto leciał APC bez rozrobienia i przetarł fibrą :facepalm:

Jakoś ucichłeś z gratami :) Brak czasu czy zródełka wysychają :decayed:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Brak czasu czy zródełka wysychają :decayed:?

Znając życie zrobi coming out z mnóstwem fantów. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie będziemy codziennie czegoś kupować do trupa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, a juz sie napaliłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Dev napisał:

Szkoda, a juz sie napaliłem....

Nie tylko Ty :decayed: ja to refreshuje co godzine temat :lol:

czekam z ciekawościa co wyrwiesz w dobrej kasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mordeliuss napisał:

czekam z ciekawościa co wyrwiesz w dobrej kasie. 

w jego przypadku to już tylko dziurawe zęby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dev napisał:

w jego przypadku to już tylko dziurawe zęby....

Może i tak, ale to nie w dobrej kasie...chyba, że na nfz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam łapkę żeby śledzi co tu będzie się wyprawiać :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, że nie będzie się tutaj działo, więc nic takiego się nie dzieje. Komplet hamulcy 320/288 (wiem, narazie nie wyglądają zbyt apetycznie, ale dajcie chwile...) , moduł Wefa bluetooth pod radio Chorus, z wyjściem na usb, aux i ma w sobie gniazdo do ładowania telefonu również na kabel usb - za***ista sprawa przy zachowaniu zajebistej jakości dźwięku :thumbup1: kierka, taśma, moduł i manetki z B7 i multifunkcja hula nawet na chorusie :whistling: a ktoś tam pisał, że niby się nie da... Wleciał też pakiet ori dywaników gumowych i czeka klimatronik pod grzane d*py z B7.  no i narazie tyle :hi:

20210203_102334.jpg

20210203_102210.jpg

20210203_102109.jpg

20210202_174538.jpg

20210202_231734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEFA za***ista ;) mam u siebie jakiś model z BT i jestem zadowolony. Może ciut szumi ale to raczej wina masy u mnie w aucie bo mam jakieś dziwne cyrki.

Będę miał dla Ciebie propozycje :D dam Ci PW.

Lecisz z tematem do przooooodu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K do każdego ori radia pasuje???

Myślałem coś 2-din wrzucić:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...