Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Neony w Audi A4 (B5)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ma ktos jakies fotki audi a4 która posiada neony na zewnatrz jak i w srodki?????

Bardzo mnie to interesuje , chciałbym zainstalowac se takie naeony ale niewiem czy to bedzie fajnie wyglądac???

Pozdrawiam borekorneta

Opublikowano

Jestem stanowczo na nie.Lepiej tą kase odłożyć i zainwestować w chip.Na pewno będzie 100 razy bardziej zadowolony niż z neonów :cool:

Opublikowano
czy to bedzie fajnie wyglądac???

Zdecydowanie nie!

To nie auto do takich przeróbek i 'upiększania'..

Popieran Hugo ;)

Opublikowano

przychylam sie do zdania Hugo po chipie będziesz miał banana od ucha do ucha o tak :biggrin:

ale co zrobisz z kasą to Twoja sprawa :wink:

zależy kto co lubi...

Opublikowano

Oczywiście każdy ma swój gust i może robić z autem co mu się podoba, ale neony hmm... stanowczo nie.

Opublikowano

może chce zrobić z audi jakiegoś "japończyka"......

Opublikowano

Pooglądajcie TVN Turbo tam jest program Operacja Tjuning i tam pokazane jest jak ładnie WIEJSKO zbajerować bejkę 3

Neony były jednym z elementów jakie założyli do auta :twisted:

Opublikowano

NIE :bicz:

Opublikowano

Neony do BMW 3 coupe albo Calibry i wies tanczy i spiewa :rotfl:

Opublikowano

Neony hmm.. kazy ma swój gust jednemu sie podobaja innemu nie!!Mi sie nie podoba ale z neonami jest problem z policja i ubezpieczalnia!Po kolizji moga Ci nie wyplacic odszkodowania gdyz masz urzadzenia elektryczne nie orginalne!!!Chyba ze sie myle to prosze mnie poprwaic :a4fan:

Opublikowano

Zrób jak chcesz, ja bym nie montował.

Opublikowano

To wiocha straszna.A i tak w czasie jazdy nie mo|esz u|ywac. :bicz::bicz::bicz:

Opublikowano

borekorneta, nawet się nie wygłupiaj....

Opublikowano
  • Autor

tak tylko pytam moze i macie racje ( kto pyta nie bładzi)

Opublikowano

a co ty chcesz z auta choinke zrobic ,po 1 nie ma swiat bozego narodzenie po 2 szkoda kasy na neony zaloz lampi choinkowe i ozdob lancuchami i babkami bedzie tunnng swiateczny.Wiec prosze nie rob tego w OOOO.

Opublikowano

no kolejny nawrocony na dobra droge :biggrin:

Opublikowano

:audi: czy nie :audi: szkoda kasy, bo efekt zaden, a jak wczesniej pisalem, wiocha totalna. Widzialem

takie "cuda".

Opublikowano

a pozatym niewiem czy cos takiego jest dozwolone na naszysz polish road

Opublikowano
a pozatym niewiem czy cos takiego jest dozwolone na naszysz polish road

Nie jest ;)

Opublikowano

noooo za jakies glupie lampki choinkowe dostac mandat bezsens. :rotfl::rotfl:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.