Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana tarcz tył bez odkręcania jarzma ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

jak to jest z wymianą tarcz tył w b6 seria.

Trzeba odkręcać jarzmo czy nowa tarcza wejdzie sposobem ?

Wolałbym nie ruszać tych śrub bo wiadomo jak idą.

Opublikowano

Yebniesz młotkiem i wypadną

Opublikowano

Niektórzy twierdzili, że się da. Ja ostatnio długo walczyłem i nic z tego nie wyszło, a nawet jakby wyszło, to nie wiem jak miałbym wsadzić nowe.

Także skończyło się na rozwiercaniu śrub od jarzma. 

Opublikowano
18 minut temu, Remilo7 napisał:

Niektórzy twierdzili, że się da. Ja ostatnio długo walczyłem i nic z tego nie wyszło, a nawet jakby wyszło, to nie wiem jak miałbym wsadzić nowe.

Także skończyło się na rozwiercaniu śrub od jarzma. 

Używaną  tarcze latwiej wyjac, gorzej  jest zalozyc nową,  ale do ogarniecia.

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Dev napisał:

Używaną  tarcze latwiej wyjac, gorzej  jest zalozyc nową,  ale do ogarniecia.

Jakiś specjalny sposób na ogarnięcie tego ?

 

 

Opublikowano
Godzinę temu, samekgsx550 napisał:

Jakiś specjalny sposób na ogarnięcie tego ?

 

 

Wybierz sobie

Mlotek-SLUSARSKI-Zestaw-Mlotkow-Mlotki-F

Opublikowano

Ale te śruby idą całkiem spoko, weź je oczyść dobrze,  WD psiknij parę razy, nałóż dobrego imbusa i odkręcasz.

Opublikowano

Robiłem to w zeszłym roku co prawda w B7, ale to to samo i potwierdzam,że nie trzeba ruszać jarzma.

Opublikowano

Potwierdzam, Jarzma nie trzeba ruszać. Ja nową tarcze wsadziłem pod kątem w jarzmo i jebłem z buta i wskoczyła bez problemu :D

Opublikowano
3 godziny temu, szpakuziom napisał:

Ale te śruby idą całkiem spoko, weź je oczyść dobrze,  WD psiknij parę razy, nałóż dobrego imbusa i odkręcasz.

Zdjecie i założenie tarczy zajmuje cirka 30 sekund a zabawa z jarzmami moze zajac i pół  dnia,  wiec .....

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

Zdjecie i założenie tarczy zajmuje cirka 30 sekund a zabawa z jarzmami moze zajac i pół  dnia,  wiec .....

Dev jak zwykle pomocny. I ja się zgadzam w 100%. Lepiej spróbować młotkiem starą wyeksmitować i wpasować nową niż bawić się pól dnia z rozwieraniem :wink:

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Dev jak zwykle pomocny. I ja się zgadzam w 100%. Lepiej spróbować młotkiem starą wyeksmitować i wpasować nową niż bawić się pól dnia z rozwieraniem :wink:

Dokładnie.

Koronka abs na piaście czy jak b5 w tarczy ?

Opublikowano
2 godziny temu, samekgsx550 napisał:

Dokładnie.

Koronka abs na piaście czy jak b5 w tarczy ?

Z piastą

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Dev napisał:

Z piastą

Podziękował Panu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.