Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 1.8T logi odczyt


Marcinlbn24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc w odczycie logów 

Bezyna:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...
VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...
VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...

 

LPG:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas logów sprawdzałeś temperaturę z tych grup, które Ci podawałem wcześniej? Mega ubogo idzie.. Nie masz błędów sondy lambda? 

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Langista napisał:

Podczas logów sprawdzałeś temperaturę z tych grup, które Ci podawałem wcześniej? Mega ubogo idzie.. Nie masz błędów sondy lambda? 

A nie ma tak tego? Jakie to miały być grupy ?

Takie mam błędy 

 

20210216_203153.jpg

20210216_203254.jpg

20210216_203259.jpg

Edytowane przez Marcinlbn24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne. Padła Ci sonda lambda i to ona najprawdopodobniej robi takie zamieszanie. Nie masz check'a na liczniku? O.o

Czy po wykasowaniu błędu wraca? Trzeba by przeprowadzić test sondy lambda żeby się upewnić.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Langista napisał:

No to wszystko jasne. padła Ci sonda lambda i to ona najprawdopodobniej robi takie zamieszanie. Nie masz check'a na liczniku? O.o

Sonda a ktora ? Mam czasem ale zawsze było to prez 16804 katalizatora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marcinlbn24 napisał:

Sonda a ktora ? Mam czasem ale zawsze było to prez 16804 katalizatora 

Tak błędy sondy są od 2 dni i co chwile się pojawiają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Langista napisał:

No to wszystko jasne. Padła Ci sonda lambda i to ona najprawdopodobniej robi takie zamieszanie. Nie masz check'a na liczniku? O.o

Czy po wykasowaniu błędu wraca? Trzeba by przeprowadzić test sondy lambda żeby się upewnić.

A czy mogę ta sondę sprawdź moim vag mini? Bo te kogi robił kolega do którego mam 50 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasowane były błędy zaraz przed logami? To są błędy od drugiej sondy, a błąd kata może być przez źle wystrojone lpg, które jest dramatem u Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przem8 napisał:

Kasowane były błędy zaraz przed logami? To są błędy od drugiej sondy, a błąd kata może być przez źle wystrojone lpg, które jest dramatem u Ciebie. 

Skasowałem zaraz jakieś 50 km przed logami gaz zakładał wcześniejszy wlasciciel j jest na gwarancji a czemu jest gaz źle .?

Bład jest chyba przez bram katalizatora bi go nie mam

Edytowane przez Marcinlbn24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest ubogo w ciul. Jak jeździłeś na gazie przez te 50km przed logami to rozwaliło mape pb i te logi są niemiarodajne na benie. Zawsze się kasuje błędy przed logami, nawet jak ich nie ma, podstawowa zasada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kata to będą takir błędy więc co się dziwisz. Jedź do tunera niech Ci ogarnie w sofcie. Masz takich dwóch pod nosem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przem8 napisał:

Jak nie masz kata to będą takir błędy więc co się dziwisz. Jedź do tunera niech Ci ogarnie w sofcie. Masz takich dwóch pod nosem.. 

Jutro pojadę gdzieś ustawić lpg bo ci co zakladali to barany byłem tydzień temu ustawić j dalej to samo 

A u kogoś mogę ten błąd kata usunąć? 

Czyli u mnie sonda nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marcinlbn24 napisał:

Jutro pojadę gdzieś ustawić lpg bo ci co zakladali to barany byłem tydzień temu ustawić j dalej to samo 

A u kogoś mogę ten błąd kata usunąć? 

Czyli u mnie sonda nie działa?

Szkoda tłumaczyć... Skontaktuj się z @soul87  albo @Galetto z softmod i będziesz miał wszystko zrobione z gazem. Najpierw na pb musi być dobrze potem gaz taka zasada, a po tych logach to dobrze nie jest ale to Ci chłopaki zweryfikują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcinlbn24 napisał:

Jutro pojadę gdzieś ustawić lpg bo ci co zakladali to barany byłem tydzień temu ustawić j dalej to samo 

A u kogoś mogę ten błąd kata usunąć? 

Czyli u mnie sonda nie działa?

Jak nie masz kata, to pierwsze co przy tej operacji trzeba było zrobić, to programowo wykastrować go z sond lambda, aby nie robiły korekt wziętych z d*py. Tego swoim interfejsem nie zrobisz, zrób jak przem8 pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...