Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 Tdi DUEA Sprzeglo


zukky13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie walcze ze znanym problemem w audi czyli szarpanie przy ruszaniu. Czy ktos sie orietuje gdzie i w jakiej cenie dostane sprzeglo z dwumasem do tego modelu? Przegladam google i bardzo ciezko znalesc jakiekolwiek informacje. Moze pasuje z ktorejs b8? Moze jakies inne propozycje diagnozy? Dodam ze mieszkam na wyspie i mam juz dosc placenia za diagnozy dlatego chcialbym to zorganizowac na wlasna reke i wymienic w kraju. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej po VINie w sklepie trzeba sprawdzić jakie sprzęgło+dwumas pasuje, będzie pewnie 3-4k plus robota

uzupełnij profil, skrzynia biegów, model kod silnika itd...

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym uzupelnil profil, ale b9 nie ma do wyboru ani danego silnika ? To i tak by nienajgorzej, tu chca odemnie 600£ za sama diagnostyke :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zukky13 napisał:

Chetnie bym uzupelnil profil, ale b9 nie ma do wyboru ani danego silnika ? To i tak by nienajgorzej, tu chca odemnie 600£ za sama diagnostyke :/

jest a4 b9 na dole listy, w kraju będzie taniej :) ale sprawdź po VIN graty

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zukky13 napisał:

Chetnie bym uzupelnil profil, ale b9 nie ma do wyboru ani danego silnika ? To i tak by nienajgorzej, tu chca odemnie 600£ za sama diagnostyke :/

Podrzuć VIN to ogarnę Ci jakieś info a jak będziesz chciał to i wyślę do UK;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie, jesli szarpie przy ruszaniu pod dluzszej jezdzie tak +/- 20-30km dalo by rade objechac na tym do polski w wakacje, bo nie ukrywam ze wolal bym to zrobic w kraju ze wzgledu na wieksze zaufanie do naszych specjalistow a teraz przez lockdown to i tak praktycznie nigdzie nie jezdze wiec zrobie moze z 1000 mil do tego czasu czy gra nie warta swieczki i wrozenie z fusow? Co ewentualnie moze sie stac?16145102469075406542752013290925.jpg

Edytowane przez zukky13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mieszkam w uk w najblizszym czasie tez czeka mnie wymiana sprzegla , zazwyczaj kupuje czesci z niemieckiej firmy AUTODOC ale teraz nie maja w swojej ofercie kompletnego sprzegla  mam pytanie czy dostales komletne sprzeglo z dwumasem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze nie znalazlem, na wlasna reke w intrnecie pustki, jedynie jakas niemiecka strona mi cos pokazala ale rowniez out of stock ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem u siebie kupiłem na allegro potestowe i wszystko ok sprzęgło jak nowe

Link do aukcji

 

 W sklepie niestety nigdzie nie było dostępne.  Trzeba pamiętać tylko o zakupie nowego wysprzeglika ja zamawialem w aso koszt około 500zl plus obowiązkowo uszczelki do wysprzeglika bo są osobno sprzedawane ale to groszowe sprawy

Edytowane przez norbert138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienisz bebechy i po 20-30 tys. to powróci. Auto, premium", śmiać się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2021 o 12:38, aprox99 napisał:

Wymienisz bebechy i po 20-30 tys. to powróci. Auto, premium", śmiać się chce

Tak? Nawet mnie nie zalamuj bo jest to naprawde irtujace, ogolnie problem znikl na jakies 3 tygodnie i ostatnio znow powrocil, chcialbym wymienic to w polsce ale covid wszystko komplikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znalazł ktoś w jakimś sklepie to sprzęgło? Silnik Deua 150 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 20:25, Andrzejaa4 napisał:

I znalazł ktoś w jakimś sklepie to sprzęgło? Silnik Deua 150 km.

sprzęgła czy dwumasy szukasz? to pierwsze to chyba na zamówienie

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2021 o 18:07, RALF76 napisał:

sprzęgła czy dwumasy szukasz? to pierwsze to chyba na zamówienie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wygląda, w tych latach większość to stronic stąd jakoś mały dostęp do sprzęgieł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...