Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zielone menu MMI3G+


Gapinski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było akcji serwisowej auto rok temu przyjechało z Hamburga jest poflotowe ma pełen serwis udokumentowany heck listami z przeglądów książka wzorowo prowadzona i są dwie akcje 82B8 oraz 80C5 nie udało mi się czego dotyczyły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gapinski napisał:

są dwie akcje 82B8 oraz 80C5 nie udało mi się czego dotyczyły?

80C5- wymiana elektrycznej grzałki nagrzewnicy

82B8- software update panelu klimy

16 minut temu, Gapinski napisał:

j auto rok temu przyjechało z Hamburga jest poflotowe ma pełen serwis udokumentowany heck listami z przeglądów książka wzorowo prowadzona...

Akcje serwisowe, które zostały przeprowadzone nie są niczym negatywnym. Są to poprawki przeprowadzone przez producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie jest ok. Da się w adaptacjac wpisać kanał 001 aby go otworzyć? W tym okienku na zdjęciu 

Screenshot_20210419-121255_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie próbowałem zresztą nawet nie wiedziałbym co mam tam wpisać jest puste jak zresztą zaznaczyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiłeś, że Ci te błędy wyskoczyły? Miałeś w sterowniku 44 tylko grupę 001 znaleźć w adaptacjach i odczytać jaką wartość masz w grupie 001. 

A na zdjęciach pokazujesz błędy z mmi

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobiłem wpisałem w to pole tę wartość ale nic się nie działo więc wyszedłem napisałem do Ciebie . Potem przeskanowalem w poszukiwaniu błędów i znalazłem te błędy one już były wcześniej , gdzieś wyczytałem że te błędy akurat te  to pozostałość po wygranej aktualizacji map tzn powinno się wywalić stare pliki i wgrać nowe .Ale nie wiem czy to prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się gdyby wgrywał to fachowiec nawet poza ASO a aktualizację kupiłem na allegro dość drogo mnie gość skasował . Dał instrukcje krok po kroku ale ja jestem zielony zresztą sam się przekonaleś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego tyle mi pomogłeś w temacie MMI wcześniej tego nie zauważyłem. Ale obecnie mam na wyświetlaczu w zegarach .komunikat o zbliżajacym się serwisie  700 km i 40 dni  wcześniej też w menu car na wyświetlaczu MMI miałem możliwość skasowania inspekcji olejowej , a obecnie Nie mam takiej zakładki ona znikneła po naszych ostatnich ingerencjach w Green MENU jak mi się posypało , Ni chce sam grzebać w GREN MENU bo wiem jak się to może skończyć podpowiedz ewentualnie co zaznaczyć lub odznaczyć .Proszę o pomoc . i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ustaw w tych 4 punktach service intervall tak jak na tych zdjęciach.  Po wprowadzeniu wszystkich 4 zmian wykonaj reset mmi. 

Screenshot_20211213-230451_Gallery.jpg

Screenshot_20211213-230110_Gallery.jpg

Screenshot_20211213-230229_Gallery.jpg

Screenshot_20211213-225952_Gallery.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym z tych 4 zdjęć jest jedna pozycja, która jest opisana jako service intervall. Musisz odszukać dokładnie te same pozycje u siebie i identycznie ustawić.  Tylko pozycję service intervall,  innych nie ruszaj. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...