Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zielone menu MMI3G+


Gapinski

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego napisałem interesują Cie tylko pozycje service intervall. Innych nie zmieniaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam wszystko tak jak mi wysłałeś nic nie musiałem zmieniać martwi mnie ta charyzmą bo mam ja ustawiona w komfort a na innych wszystkich jest odznaczona czyli nie zaznaczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charyzma to Audi Drive Select, jeżeli go nie masz to powinno być odznaczone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2021 o 14:05, Muskel1 napisał:

Charyzma to Audi Drive Select, jeżeli go nie masz to powinno być odznaczone. 

Witaj Pisze bo jesteś mistrz .Sprawa dotyczy mikrofonów  bo zrobiłem zwarcie w tym układzie i mi nie działają nie wiem za co się zabrać Radio HARMAN BT działa w jedną stronę tzn połączenie przychodzące słyszałem podczas zwarcia jakby trzask w okolicy radia ale gdzieś tam doczytałem że moduł BT jest gdzieś w okolicy radia  . Myślę że w nim tkwi problem .

Kolejna sprawa moduł impedancji2 przerwa w układzie antena w szybie nigdzie nie widziałem wtopionych w szybę drucików anten wyświetla błąd 02984 Auto Audi A4B8 z 2015 r sedan Powidz gdzie tych 2 usterek szukac

IMG_20220117_115057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć pełny Autoscan.

Moduł impedancji 2 to wzmacniacz antenowy. Siedzi pod tapicerką słupka D po prawej stronie auta (strona pasażera). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Wrzuć pełny Autoscan.

Moduł impedancji 2 to wzmacniacz antenowy. Siedzi pod tapicerką słupka D po prawej stronie auta (strona pasażera). 

Serdeczne dzięki sprawdzę i dam odpowiedź a BT gdzie siedzi w jednostce mni czy gdzieś głębiej ? Wysłałem ci fotkę tabliczki znamionowej jednostki

IMG_20220117_115057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez autoscanu ciężko Ci będzie cokolwiek i gdziekolwiek znaleźć. Bez tego to szukanie po omacku i bezsensowne wymienianie części. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Muskel1 napisał:

Bez autoscanu ciężko Ci będzie cokolwiek i gdziekolwiek znaleźć. Bez tego to szukanie po omacku i bezsensowne wymienianie części. 

 

IMG_20220124_132347.jpg

IMG_20220124_132336.jpg

IMG_20220124_132325.jpg

IMG_20220124_132253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonaj pełny autoscan, następnie całą jego zawartość (tekst) skopiuj i tu wklej. Nie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Wykonaj pełny autoscan, następnie całą jego zawartość (tekst) skopiuj i tu wklej. Nie zdjęcia.

Myślałem że zdjęcia wystarczą ok postaram się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy mogę wyjąć wypiąć odbiornik MMI bez konsekwencji i po czy późniejszych problemów bo chciałem sprawdzić ten moduł BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź mi jak to zrobić korzystam z vcdsa ale w trakcie skanowania nie korzystam z internetu gdyż wersja z której korzystam nie do końca jest...rozumiesz więc opcja zdjęć jest dla mnie łatwiejsza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wykonujesz autoscan, następnie klikasz na zapisz. Zostanie utworzony dokument tekstowy. Z tego dokumentu kopiujesz tekst i wklejasz tutaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 15:58, Gapinski napisał:

Myślałem że zdjęcia wystarczą ok postaram się .

 

Log-WAUZZZ8K6FN045556-233320km.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gapinski napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...