Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie żarówki LED H7 do świateł długich?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakie żarówki LED polecacie jako światła długie H7

Opublikowano

Żadne!

Brak homologacji = utrata dowodu rejestracyjnego podczas kontroli, brak wypłaty z polisy w przypadku kolizji, oślepianie innych użytkowników drogi i narażanie ich na duże niebezpieczeństwo, etc., etc., etc. 

Temat opisywany i poruszany wielokrotnie. M.in. tu: https://a4-klub.pl/topic/469005-led-h7/

 

Opublikowano

Promotor light devices

Opublikowano
26 minut temu, Czarek99 napisał:

Promotor light devices

I najlepiej jeszcze te "kolby kukurydzy":nabijasie::doh:

kukurydza.png

Zapoznaj się z linkiem, który umieściłem, a najlepiej przeczytaj ze zrozumieniem posty obeznanych z tematem użytkowników, w dziale oświetlenie a potem dawaj rady :doh: W ten sposób nie narazisz kogoś na niepotrzebne, duże koszty. Przydało by się też zapoznać z przepisami. To nie boli.

Na dzień dzisiejszy, jedynie firma Osram produkuje zamienniki żarówek, w formie retrofitów LED, które są dopuszczone do stosowania w konkretny typach pojazdów i lamp, ale tylko u naszych zachodnich sąsiadów, gdzie otrzymały zgodę Kraftfahrt Bundesamt. Natomiast NIE NA TERENIE POLSKI! Na terenie Polski stosowanie tego typu źródeł światła jest zabronione na drogach publicznych.

Edytowane przez ElectricShock

Opublikowano

Jakiekolwiek oświetlenie LED od siebie również polecam Promotor Light Devices. Spoko ceny, bardzo fajna jakość i przedewszystim gwarancja. Mam kilkanaście światełek od niego.

Opublikowano
1 godzinę temu, Ivanek napisał:

Jakiekolwiek oświetlenie LED od siebie również polecam Promotor Light Devices. Spoko ceny, bardzo fajna jakość i przedewszystim gwarancja. Mam kilkanaście światełek od niego.

Gwarancja na utratę dowodu rejestracyjnego a co za tym idzie przeglądu. Dodatkowo gwarancja utraty homologacji i oraz ubezpieczenia. Na sam koniec gwarancja obciążenia kosztami za wyrządzone szkody w razie spowodowania kolizji. Cóż można chcieć więcej:grin:

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Gwarancja na utratę dowodu rejestracyjnego a co za tym idzie przeglądu. Dodatkowo gwarancja utraty homologacji i oraz ubezpieczenia. Na sam koniec gwarancja obciążenia kosztami za wyrządzone szkody w razie spowodowania kolizji. Cóż można chcieć więcej:grin:

Nie dyskutujemy o homologacji, legalności i konsekwencji. Zapytanie było o polecenie żarówek - to też zrobiłem :)
 

Opublikowano

Jakbym zapytał jakim nożem zadźgać sąsiada też byś odpowiedział?:decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, Ivanek napisał:

Nie dyskutujemy o homologacji, legalności i konsekwencji.

Druciarstwo Made In Wazzup i do przodu:doh::wallbash::dontknow:

W takim razie więcej nie dyskutuję, bo sprowadza to poziom konwersacji na 1 metr poniżej mułu. Życzę powodzenia w modach :hi:

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Jakbym zapytał jakim nożem zadźgać sąsiada też byś odpowiedział?:decayed:

Pytanie o marchewkę a Ty o pietruszce.

Opublikowano
1 minutę temu, ElectricShock napisał:

Druciarstwo Made In Wazzup i do przodu:doh::wallbash::dontknow:

W takim razie więcej nie dyskutuję, bo sprowadza to poziom konwersacji na 1 metr poniżej mułu. Życzę powodzenia w modach :hi:

Dzięki i wzajemnie

Opublikowano
6 minut temu, Ivanek napisał:

Pytanie o marchewkę a Ty o pietruszce.

Mając trochę oleju w głowie, można sobie wyobrazić, co stanie się z osobą oślepioną takimi wynalazkami, która owinie się o drzewo stojące na poboczu oraz konsekwencje, jakie Ty przez to będziesz ponosił, więc nie jest to dalekie od Twojej marchewki. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał:

Mając trochę oleju w głowie, można sobie wyobrazić, co stanie się z osobą oślepioną takimi wynalazkami, która owinie się o drzewo stojące na poboczu oraz konsekwencje, jakie Ty przez to będziesz ponosił, więc nie jest to dalekie od mojej marchewki. 

Ludzie co tu pakują BiLED'y i inne wynalazki jak walnie w gały to i tak masz flashbanga na ryju także... Nie wspominając no nowych francuzach. 

Opublikowano

Tak,  ale to także jest nielegalne i nie jest to usprawiedliwieniem... bo inni montują.. 

Opublikowano
12 minut temu, Muskel1 napisał:

Tak,  ale to także jest nielegalne i nie jest to usprawiedliwieniem... bo inni montują.. 

Żadna to forma usprawiedliwienia, dyskusja nasza nie ma tu sensu. Ja poleciłem, Ty pouczyłeś. Wnioski autor wysnuć musi sam.

Opublikowano

Coraz więcej takich wynalazków na drogach. Jak jedziemy w nocy to moja małżonka coraz częściej mówi "Ty coś widzisz, nie oślepiają Cię te światła". Odpowiadam - tak "coś widzę", jednak czasem nie widzę nic niestety. Mamy coraz więcej użytkowników dróg myślących w temacie oświetlenia tylko o sobie, tyle w temacie.

Opublikowano
1 godzinę temu, pelonek1 napisał:

Coraz więcej takich wynalazków na drogach. Jak jedziemy w nocy to moja małżonka coraz częściej mówi "Ty coś widzisz, nie oślepiają Cię te światła". Odpowiadam - tak "coś widzę", jednak czasem nie widzę nic niestety. Mamy coraz więcej użytkowników dróg myślących w temacie oświetlenia tylko o sobie, tyle w temacie.

I tu masz rację, tylko niestety policja nic z tym nie robi. U nas nawet na stacji djagnostycznej nie zwracają za bardzo uwagi. 

Opublikowano

Czepiają się ludzi którzy tylko polecają co warto kupić co się nie spali po 2km a tutaj na forum ile ludzi w dziale montują bileda albo bixenon bez samopoziomu i jest git tak dalej do przodu czasami polecam się zastanowić zanim zaczniecie dyskusje bez sensu ...

Opublikowano
45 minut temu, Czarek99 napisał:

Czepiają się ludzi którzy tylko polecają co warto kupić co się nie spali po 2km a tutaj na forum ile ludzi w dziale montują bileda albo bixenon bez samopoziomu i jest git tak dalej do przodu czasami polecam się zastanowić zanim zaczniecie dyskusje bez sensu ...

Pokaż mi mój post, w którym napisałem , że jest "git" podmiana na bileda lub inne wynalazki. 

Zastanów się Ty zanim zaczniesz komuś coś zarzucać. 

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Pokaż mi mój post, w którym napisałem , że jest "git" podmiana na bileda lub inne wynalazki. 

Zastanów się Ty zanim zaczniesz komuś coś zarzucać. 

Nie napisałem, że tak uważasz natomiast akurat w tym poście się czepiasz człowieka. Czemu nie szukasz po postach ludzi co założyli tematy i im głowy nie suszysz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.