Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekłamany zasieg na fisie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, TOMOB4B6 napisał:

Tak tylko silnik był wymieniany na taki sam  a pytanko czy programem Delphi coś zrobię tzn adaptacje 

 

Opublikowano
3 godziny temu, TOMOB4B6 napisał:

 

Delphi ? Nie żartuj z tak nie udolnym interfejsem zrobisz prawie nic. Tylko o wyłącznie vcds

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Odświeże temat bo walczę z tym juz dłuższy czas i żadnego efektu. Więc dzis rano tak poszedłem do auta zapielem vaga wszedłem w grupę 17 i sprawdzam ile litrów paliwa czujnik 1 pokazywało 27 litrów czujnik 2 pokazuje 21 litrow(zgaszone auto)odpalam czekam 5 minut rezystancja zmienia się i wskazanie paliwa tez czujnik 1 27 litrów czujnik 2 15 litrów wydaje mi się ze tak nie może być i trochę mnie to denerwuje już a niemam pojęcia czy winny jest któryś pływak czy zegary.Dolaczam zdjęcia 1 przed odpaleniem 2 po odpaleniu jeśli to ma znaczenie.Ps Przepraszam za pisownie ale pisałem post na szybkiego.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Kali 4444 napisał:

Odświeże temat bo walczę z tym juz dłuższy czas i żadnego efektu. Więc dzis rano tak poszedłem do auta zapielem vaga wszedłem w grupę 17 i sprawdzam ile litrów paliwa czujnik 1 pokazywało 27 litrów czujnik 2 pokazuje 21 litrow(zgaszone auto)odpalam czekam 5 minut rezystancja zmienia się i wskazanie paliwa tez czujnik 1 27 litrów czujnik 2 15 litrów wydaje mi się ze tak nie może być i trochę mnie to denerwuje już a niemam pojęcia czy winny jest któryś pływak czy zegary.Dolaczam zdjęcia 1 przed odpaleniem 2 po odpaleniu jeśli to ma znaczenie.Ps Przepraszam za pisownie ale pisałem post na szybkiego.

 

20211110_115750.jpg

20211110_120201.jpg

Opublikowano

Nie sprawdzałem na tak dużej ilości paliwa jak u Ciebie ale u mnie na zapłonie dwa czujniki pokazują jakąś wartość, a po odpaleniu wartość z czujnika 2 spada do 0, a cała ilość paliwa wyświetlana jest przez czujnik 1. Tak jest w sytuacji do połowy baku, a przy większej ilości nie weryfikowałem.

I w czym właściwie tkwi problem, zaniża ilość paliwa na wskaźniku czy co?

Opublikowano
  • Autor

Raz zaniża raz zawyża  i tak naprawdę nie wiadomo ile jest paliwa naprawdę w danym momencie po ssumowaniu  z czujnika 1 i 2 jest np 40 litrów a za chwilę może być 47 znów za 15 minut znów opadnie na 42 dlatego niewiem gdzie tkwi problem czy w zegarach czy w pływakach.

Opublikowano

Po zapłonie pewno przechodzi paliwo z jednej komory do drugiej dlatego może wskazania inne 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Banan napisał:

Po zapłonie pewno przechodzi paliwo z jednej komory do drugiej dlatego może wskazania inne 

Tylko na zdjęciu widać tak jakby paliwa ubywało a nie przelewało bo w 1 komorze jest 27 litrów a w drugiej najpierw 21 a później 15 a w 1 dalej 27

Opublikowano

może ścieżki wytarte w pływaku ??

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Banan napisał:

może ścieżki wytarte w pływaku ??

Tylko w której komorze?Rok temu była zmieniana pompa paliwa nie zauważyłem żeby było coś  nie tak chyba że w drugiej komorze za siedzeniem kierowcy tam nie zaglądałem a pasowało by do przyczyny bo wartości zmieniają się właśnie w drugiej komorze.

Opublikowano

Wskazania nigdy nie będą takie same, u mnie przynajmniej zawsze jest inaczej. Czy przy wymianie pompy paliwa, nikt nie skrzywił pływaka?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Langista napisał:

Wskazania nigdy nie będą takie same, u mnie przynajmniej zawsze jest inaczej. Czy przy wymianie pompy paliwa, nikt nie skrzywił pływaka?

Nie bo problem był od początku odkadkupilem auto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.