Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przód 400x38, tył 350x28

Opublikowano

Końcówy wydechu i :audi: z przodu dałbym w czarny połysk. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Oj tego napewno nigdy nie będzie. Chromy wokół szyb będą w piano. Ale znaczek musi robić delikatny kontrast bo jak jest czarny to zaczyna się wszystko zlewać i nie wyglada to dobrze, takie jest moje zdanie.

Opublikowano
  • Autor

Hampelki zmienione :kox:01643D07-BCFA-4E81-902D-C81460ADF9E5.jpegFFFC36F8-EEC5-4AD8-98AA-6460F7430E4B.jpeg0A829EEB-348A-4EC9-8D89-8BE78D7B17B4.jpeg095E3888-3DE5-4E10-A3B7-CC687C3331D7.jpeg5765444B-8A3A-4E81-9565-EE7350397955.jpeg07087AD9-024C-4A5E-BA01-698A971ECAD9.jpegD22D4FB5-66B6-4A3E-9CA2-F1FEB65B7069.jpeg

228E8059-4C46-4C32-BA19-3AEAE96D6BA7.jpeg

Edytowane przez siemian

Opublikowano
  • Autor

Jego wysokość zacisk ?

 

 

 

 

 

 

D2CA18CD-08A7-4355-8CD4-FAC279FD1A12.jpeg

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Co tam za pirelli masz , zadowolony Jesteś ?

Opublikowano
2 godziny temu, siemian napisał:

Jego wysokość zacisk ?

 

 

 

 

 

 

D2CA18CD-08A7-4355-8CD4-FAC279FD1A12.jpeg

Kawał świni 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, marcinch001 napisał:

Co tam za pirelli masz , zadowolony Jesteś ?

A nawet nie wiem. Zapewne jakieś P zero. Jeszcze nie było Pirelek z których nie byłbym zadowolony :)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie tez ze zimowa 19’ na to wchodzi bo się mocno zastanawialiśmy ;-)

B82F1EF3-ECBE-479F-8728-C161B66A6982.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Tak wyglada porównanie hamulcow 375/330 i 400/350 :)

ogolnie jak by ktoś chciał to tamte hamulce są do sprzedania ;) zaciski i tarcze maja niecały rok. Wszystko było fabrycznie nowe 

7C2EF487-DD78-4346-81CA-542ABA114609.jpeg

Opublikowano
2 godziny temu, siemian napisał:

Tak wyglada porównanie hamulcow 375/330 i 400/350 :)

ogolnie jak by ktoś chciał to tamte hamulce są do sprzedania ;) zaciski i tarcze maja niecały rok. Wszystko było fabrycznie nowe 

7C2EF487-DD78-4346-81CA-542ABA114609.jpeg

Sądzisz że te wytrzymają?:whistling:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Wandej napisał:

Sądzisz że te wytrzymają?:whistling:

Tamte tez wytrzymywały, aczkolwiek przy „mocno dynamicznej” jeździe odczuwalna była zmiana charakterystyki hamulca czego nie lubię ;-)

Opublikowano
2 godziny temu, siemian napisał:

Tamte tez wytrzymywały, aczkolwiek przy „mocno dynamicznej” jeździe odczuwalna była zmiana charakterystyki hamulca czego nie lubię ;-)

Auto musiało dostawać srogie baty, skoro były takie odczucia. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja raczej prawie zawsze jeżdżę już spokojnie :-D prawie :-D

Opublikowano
  • Autor

Fajnie bo nie rzuca się bardzo w oczy ten hamulec ale jednak podkreśla troszkę swą obecność ;-)

F63DCD10-2C9F-4DF2-B1EF-B0C0A23BB93A.jpeg

Opublikowano
9 minut temu, siemian napisał:

Fajnie bo nie rzuca się bardzo w oczy ten hamulec ale jednak podkreśla troszkę swą obecność ;-)

Zwłaszcza przód. :D 

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, george napisał:

Zwłaszcza przód. :D 

Wiesz niewiem czy się przyznawać ale rok temu trochę mnie poniosło i przez chwile wydawało mi się ze znowu mam 18 lat i jeżdżę hothatchem. I zrobiłem coś takiego. :polew: Te zaciski były na aucie dokładnie 4 i pół godziny. Po założeniu doszedłem do wniosku ze chyba mnie pojebalo i nie zasnę dopóki tego nie naprawie Jako ze nie miałem akurat na stanie żadnych innych takich zaciskow to pojechałem do kumpla i przepłacając kupiłem fabrycznie nowe (te które miałem do teraz) i szybko pojechałem to wymienić. Teraz tez mi chodziło po głowie żeby delikatnie „odpłynąć” i może zrobić ciemną butelkową zieleń coś nie aż tak krzykliwego ale delikatnie innego, ale Madzia szybko sprowadziła mnie na ziemie przypominając sytuacje sprzed roku i pytając się czy znowu wydaje mi się ze mam Hondę Civic. Dlatego padło na ten kolorek który nie ginie jak czarny a nie jest czerwonym który mimo ze audi stosuje oryginalnie, nigdy specjalnie do audi mi nie pasował. ?

55664BD4-F511-4CF3-A1AB-95BE84E8250E.jpeg

3759E6F7-DA29-4768-88B9-7D198030BDA9.jpeg

Opublikowano

Z tymi zielonymi dobry kocur, ale decydując się na malowanie zacisków (swap na 320) odpuściłem sobie jasne kolory ze względu na utrzymanie czystości

Opublikowano

A miałem pisać czemu taki pospolity kolor zacisków , teraz robi robotę ja też swoje dałem jaskrawe .

 

 

IMG_3850.JPG

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, george napisał:

Z tymi zielonymi dobry kocur, ale decydując się na malowanie zacisków (swap na 320) odpuściłem sobie jasne kolory ze względu na utrzymanie czystości

Z czystością nie ma problemu bo zaciski brudzą się tak jak felgi wiec poprostu myjąc jedno myjesz i drugie. Z żółto zielonymi zaciskami było tak ze było widac tylko je, całe auto się gubilo, dlatego szybko to zmieniłem 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.